• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahojky,
tak mám za sebou kulturní zážitek....no jak bych to jako řekla jednou větou...Bylo to jiné :sweat_smile: ......hudba stále nádherná...výkony pokulhávaly.....a scéna příšerná......Dracula 2009 se nedá s původní verzí vůbec srovnávat.... Kačce se to líbilo moc, tak to je hlavní :wink: já jsem to přežila, ikdyž mi trhaly uši falešné tóny (hlavně Šárky Vaňkové) a už na to určitě nepůjdu, raději si pustím původní verzi na DVD
teď jdu spát a dočítat budu zítra
dobrou
27. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ráno, u nás noc zajímavá řekla bych. Byla jsem tam 23:30 a pak ve 3:30 měla problém, byla počůraná, tak jsem ji přebalila a nakrmila a nechala ji v postýlce kde spala do6, pak začala bouchat hračkama o postýlku. Takže bezva sobotní vstávačka v6. No ale tak co se dá dělat, že.
Manža je nakonec v práci, nevím na jak dlouho a já mám spoustu práce doma...
enz: tak hlavně že jsi to přežila :grinning: :wink:
A vypadá to že bude možná i hezky - zatím je ještě šero, tak těžko říct :sweat_smile:
28. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
:slight_smile: Ahojky, my jsme se klasicky vzbudily v 5 na mlíčko a vstávali jsme :wink:

enz: na tom původním drákulovi jsem byla a naprostý nadšení, věřím, že ta současná verze není nic moc. My se chystáme v prosinci na Bídníky, strašně moc se těším, protože ohlasy jsou úžasný :slight_smile:
28. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
:slight_smile: vstávali jsme v 7, někam se mi ta sedmička ztratila :grinning:
28. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoj, Maus my jsme vzhůru taky od šesti, malý byl vyspaný. naštěstí se o něj postaral manža, takže mi nechal chvilku času v posteli :slight_smile: a teď už malý zase chrupe :grinning:
Enz, hlavně že měla radost dcerka, když to byl pro ni dárek :wink: ono se říká, dvakrát nevstoupíš do jedné řeky. jo řeknu ti, že už konečně máme barevnou fasádu na domě a budem kolaudovat :grinning: jakou barvu máte vy? fakt bych byla zvědavá na fotečky :sweat_smile:

Jani, na původní Bídníky jsem byla, byl tam Černoch a Korn a úplně mě to dostalo :sunglasses:
28. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj hvězdy :wink:
Noc na Vysočině super - asi mu prospěl vzdoušek :slight_smile: Je tu mlha, že by se dala krájet. Manža jel pomáhat taťkovi na statek, my se Štěpínem jsme si chvíli hráli koledy na klavír a teď blbne s babčou a tetkou :slight_smile: Ale já tam musím být taky, jinak chytá hysteráky :grinning:

Zdeni, tak hlav ně, že Kačka je nadšená a Tys to přežila :wink:

ad muzikály - já nějak nikdy na žádném nebyla - miluju Jesus Christ v originále, ten jsem viděla na DVD už nekolikrát :dizzy_face: Ale jinak je až tak nemusím... Ale je mi jasný, že spousta jich je určitě kvalitních, spusta zas na druhou stranu šuntů, ale já celkově až tak nemusím ten žánr :wink:
28. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
ahooooj, tak u nás vstávačka v 8:30, supéééér.... to jsem zvědavá, kdy půjde znovu spinkat, utahaná je už teď, ale v postýlce bude řvát

luci: a jakou barvu fasády máte?
28. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
saru: já mám muzikály ráda, ale ne ty pražský, chodím do městskýho divadla v Brně a vše co jsem viděla byla super,tak se právě těším jak brnáci nastudovali ty Bídníky :wink:

holky, tip na dárek, kupuju švagrové :slight_smile:
http://www.netradicni-darky.cz/vypestuj-si-sam-levandule/d-69072/
28. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
jani: tohle jsme kupovali před 2 roky našim - aloe vera a tabák :wink:

mis: Štěpíno právě taky chrupal až do 8 :dizzy_face:
28. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoooooooooojky

u nás noc nic moc. Vojtí pořád kňoural...mlíčko bylo kolem 4 a vstávali jsme o půl 8. JEnže od devíti byl zae unavený, tak jsem ho uložila a on ne a ne usnout, tak usnul před 10 minutami. Je to lumpík.

Saru: Tak hlavně,ž e je spokojený, že???

Jani: tak s tím bych asi u nikoho neuspěla.... nikdo na to moc není
28. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
saru: taky jsem přemýšlela nad aloe vera, ale asi to bude levandule :wink: přijde mi to docela pěknej dárek :dizzy_face:
Ahojky,

u nás celou noc klasika - po 2 a půl hodinách kojo... A v 7.15 jsem ho budila na plavání, chudinku.. Nemohl otevřít očíčka... Ale na plavču super, zase potápka. Teď chrupe v pelíšku. ODpoledne jedeme fotit vánoční fotky kamarádky syna... :wink: Konečně máme zachycenej ponor :slight_smile: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Plavani/#potapka.JPG
ahoj

my měli opět bezva noc ...hladík ve 4, pak se tvářil,že bude vstával o půl sed´mé,ale to jsem mu vysvětlila,že leda tak bez mámy a chrupali jsme do8:15 :slight_smile:

muzikály nemusím -líbí se mi stejně jako saru origoš jesus ch. ...a vlasy
ale ty české mě fakt neberou
sice -kydž mi bylo16 byli jsmenačeském"džízusovi" a podařilo se nám tajně propasírovat do šatny dana bárty.... o ...to bylo něco....a když na nás přišlapořadatelka,takon si nás tam nechal...jak říká štěpíno:oujééé :grinning:

enz:cobychompro ty děti neudělaly,že :grinning:

ondráš dneska vysypal potkaní klec :sweat_smile: ....a vrhl se ze schodů ....bezva den :grinning:
28. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
mau: o té práci mi nemluv. Už jsem sundala ty záclony, teď je ještě pověsit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celkově to tu potřebuji zkultůrnit, protože je to děs.... už mám připravené dekorace, tak hned jak pověsím záclony, tak se na to s Daníkem vrhneme, je to takový malý pomocník :grinning:
28. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Hup: ještě že je Ondří tak chápavé dítko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
hup: ou jéééé :grinning: :grinning: To by se mi taky líbilo - Dan je super třída :wink:
ad vlasy . ty jsou taky super, na ty jsem úplně zapomněla - na nich jsem byla v Mnichově, když jsme tam byli koncertovat se školou - a měli to nastudovaný bezvadně :dizzy_face:

hup: doufám, že se z těch schodů jen chystal a nevzal to hned naostro :sweat_smile: Asi chtěl udělat Hubertovi centrifugu :grinning:
28. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Ad muzikály: viděla jsou pouze starého Druculu a to je v tv, ale bylo to super. Jinak na žádném jsem nebyla :confused:

Hup: jůůů, šikula, ty se fakt nenudíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A co Hubert???
28. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
skleni: jasně, není to dárek pro každýho :wink:
niki: fotečky super, Fífu to evidentně baví :wink:
28. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
holky, náš hit namr van :dizzy_face: Minulé vánoce jsem mu ho pořád pouštěla a očividně si ho z bříška pamatuje - úplně se mu vždycky rozsvítí očka a začne tancovat :dizzy_face: A moc se mu líbí i ty obrázky :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE&feature=related
28. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Jani: mě by se to třeba líbilo, ale jak říkám, nikoho by t ani nenapadlo......
28. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Já jsem nikdy na muzikálu nebyla... Akorát vlastně na Edith Piaf a to byla bomba... Jiný mě nelákají...
Vlasy jen v TV, ty jsou super!
28. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Nik: panečku, tomu to tam krásně jde. A když se vynoří tak pohoda???
28. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
28. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Skleni, jo.. Kouká a ani se nediví :slight_smile:
Saru: to je kráááásné, také se mi líbí :slight_smile:
Je to šikula.... já bych to nedala a ještě v 8 ráno, no to by mě mohli milovat :grinning: :grinning: :grinning:
niki: šikovnej Filípek :dizzy_face:
28. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Saru tak to druhé nemá chybu, ona je skvělá
Mis, máme teplou žlutou fasádu. měli jsme vybrány dva vzorky, tuto a takovou oranžovo-hnědou, tu chtěl manža. na vzorku mi ta žlutá přišla vyblitá, tak jsem se nechala přemluvit na tu oranžovou. ale ve výrobě to asi spletli a udělali tu žlutou!!!! jak to začali nanášet, tak nám to bylo jasné :grinning: naštěstí je to suprová barva, krásně se hodí k hnědým oknům a tmavé střeše, dělá to pěkný kontrast. ta oranžová by byla trochu fádní. všichni, co to dělali aviděli, tak ji chválili a my jsme taky maximálně spokojeni. a jakou budete mít vy? dám pak pár fotek na střechu.

nemáte někdo eurookna? jaká barva fasády se hodí k nim? hledám inspiraci pro švagrovou.

Hup, tak to máš s Ondráškem jednou nahoru a zas dolů co :wink:
Luci: šup sem s nimi. Nás to také čeká.
28. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.