• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mě by se líbilo víc barev na jednou. Jelikož máme dvougenerační, tak bych chtěla spodní část jinou a horní takééé, no uvidíme, jak mi to tu projde.
28. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
saru: mám úplně husinu :wink: dýchla si až k nám vánoční atmosféru.......vždyt od zítra je už ADVENT :sweat_smile: :sweat_smile:
taky máme asi sva týdny novou fasádu, takovou světlounkou hráškovězelenou :wink:
28. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Skleni, mně se taky v 8 nechce... Navíc, když celou noc vstávam... Ale další kurz budeme chodit od 9 nebo 10, tak aspoň něco... :grinning:
28. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
No to jo. Tak my už jsme se vzbudili, dáme sváču, oběd bude dnes déle. Si to trochu natáhl... :grinning:
28. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Jani ten advent je mazec. nepřijde mi to vůbec. A příští týden je to rok, co jsme se dozvěděli, že mám v bříšku kluka... a zase čerti.... jůůů, to bude mazec
28. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
jani: jj :wink: Dneska jsem mu to začala pouštět a je tím úplně facinován :dizzy_face:
28. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
skleni: já se o klukovi dozvěděla 16.11. :dizzy_face: Neuvěřitelný, jak to letí...
28. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
ahojky,
luci: máme žlutý baráček :grinning:

jani: Bídníky jsem viděla a mooooc se mi to líbilo....mám CD...ta hudba je nádherná a vůbec mám muzikály ráda....viděla jsem i Cats, Excalibur, Láska je láska, Tři mušketýři a Limonádový Joe a všechny se mi líbily
28. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
sklen:jj. ..chápavýje,ale chachar taky :grinning:

saru:no ...ale vem si,že my byly uprostřed puberty :sweat_smile:
střemhlav ne ....ale nechala jsemho lézt dle úvahy a nechala ho ťápnout do prázdna,aby si to uvědomil,že ne není pro srandu králíkům

oni si fakt pamatují ty zvuky,písničky...

luci: nechápu,jaknahoru a dolu?
28. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
saru: kukám, že jste už vánočně naladěni :slight_smile: .........já teda vůbec....venku jaro a já budu dělat adventní věnec....pakárna :grinning:
28. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
enza: taky mě ta naláda pořád nemůže dohnat - proto mu pouštím ty písničky, aby si na ně zvykl, mně se moc líbí, ale vánočně se teda zatím taky moc necítím :sweat_smile:
28. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
takjá už věnce mám....ale koupila jsem je....kámoška má květinářství,tak jsme se na to letos vyprdla a udělámjen na dveře
plus ty perníky
no ...s výzdobou nevím....takymi topříjdebrzy....ikdyž už je začátekadventu
28. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
taky mi příjde úchylný dávat teď do oken sněhový vločky :stuck_out_tongue_closed_eyes:....zjistím co sousedi v ulici jestli budou zdobit a rozsvěcovat baráky, ale naproti se zatím nic neděje......minulý rok už dávno lezl po střeše a natahoval řetězy
28. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Jj, také se do hvězdiček nehrnu.

HOlky já se z té mojí malé hvězdy zblázním. Přikrojila jsem mu další maso a on mi povídá, že mě má rád, když jsem mu odpověděla,ž e já jeho také, tak on na to, no od včera.... to tedy nevím, co dělal ty 4 roky předtím.
28. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak, u nás se snad usíná. Tedy ten je dnes naladěný... no děs. Pořád ječí. Hee je možné, aby skřípal zuby??? to jsou zvuky, že mi běhá mráz po zádech :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
No ženy, kde jste kdoooooooooooo
28. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
skleni: :grinning: :grinning: :grinning: No vidíš, jakou máš doma hvězdičku, to je milý :dizzy_face:

Já jsem si dala výborný oběd, nejlepší na něm bylo, že jsem ho nemusela vařit :dizzy_face: Štěpík dal svých 10 minut spánku a je zas fit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
skleni: Karolínka taky skřípá zubama :astonished: má jich pět a jou to teda hrůzostrašný zvuky :confused:
28. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
ad skřípání - to mi ani nemluvte, úplně z toho šílím :grinning:
28. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak to sjem ráda, že nejsem paranoidní.... jsem na něj koukala jak d...l :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
ENz, to je shoda :slight_smile:
Hup, jako něco dobrý a něco špatný od Ondry, no samo učí se, jen to po něm někdo musí uklidit :grinning:
Saru, ta verze od sinead je ohromná :slight_smile: pustím to prckovi.
28. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
luci: my už fasádu máme, světle šedou, na slunci to háže odstín do modra... eurookna máme, ale záleží jakou barvu švagrová má, my máme okna rezavá

dzejn: zelená fasáda by se mi taky líbila

já miluju písničku od Lennona Merry Christmas (War is Over)

ad skřípání: dnes jsem zjistila, že Nela neskřípe zuby, ale pantama :astonished:
28. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
holky, poraďte mi prosím nějakou buchtu s jabkama... prosím prosím
mis, tak to vám asi docela ladí, mně se líbí kombinace šedá oranžová. okna mají asi stejná, mně připadají do oranžova. a jakou máte střechu?
Teda já bych zelenou fasádu nechtěla, má ji soused a je to dděs běs. zkusím přidat fotku.. :unamused:
28. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Naši sousedé také, a k tomu ještě šetřili na nátěru, takže nemají vodě odolný, si to určitě dovedete představit, jak to vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
luci: střechu máme černoý Bramac Tegalit (jsou to hladké tašky, nechtěla jsem vlnky)
28. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
tady je ta naše fasáda: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/lucie.krajcarova/album/nas-styl-temer-hotovy
mis, tak to je dobrá kombinace, řekla bych, že všechny barvy se k sobě hodí. ti naši příbuzní mají červenou střechu.. jakou barvu fasády bys jim doporučila? myslím, že žlutá ani oranžová není vhodná.
28. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Luci to je hezkééé, pěkná barvička :slight_smile:
28. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
luci: hezký, ladí vám to :wink: , nemůžu doporučit barvu fasády, záleží na přesném odstínu okna a taky na vzhledu domu a taky na okolních fasádách, já bych třeba žlutou, oranžovou nechtěla, je jich tu v okolí plno :wink: ... líbí se mi třeba i trochu obklad dřevem a zbytek fasáda, my od toho z finančního hlediska ustoupili :frowning2: , taky je hezký částečný obklad cihličkami
28. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
To moje díťo spí už hodinu, nevěřím vlastním očím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak Karolí je opět na procházce s babi, je tam nádherně :dizzy_face:
a já se musím vrhnout na seminárku do školy.....se mi táááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci:
http://www.mamincinyrecepty.cz/sladke-babovky/babovka-s-jablky-a-skorici
http://www.toprecepty.cz/recept/941-jablkove-rezy/
http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plechu-rezy/jablecne-rezy

všechny mňami mňami :slight_smile:
28. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.