• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak, já jsem vařila, uklízela, pekla, peru prádlo a byla jsem s Karolí venku a v obchodě - taky je tu krásně :sunglasses:
zuby: fakt se netěším až s nima bude Karolí vrzat, dost na tom, že to dělá manža, to mi bohatě stačí :rolling_eyes:
fasáda: my máme panelák růžový, že jo hup a mis? :wink:
muzikál: taky jsem nikdy na žádném nebyla - ale šla bych hned :slight_smile: nejsou lidi, jako u Klárky
A naše dítě od rána prozkoumává detailně obývák, nedávno jsem psala že si v jedné místnosti zatím vystačí, tak to už asi dlouho pravda nebude, je to opica mrňavá zvědavá :slight_smile:
28. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
tak skřípání u násnemáme....klepklep...abych to nezakřikla:grinning:

sklen:he hé ...to je dobrý :grinning:

ad fasáda - miselíbí zelené - do šeda,olivova ....ne ty lentilkové :slight_smile:....a cihličky a lá stará anglie -taky mooooc hezké
28. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
luci: vyhrabala jsem pár fotek ze svatby kde je vidět barva, ale jak vydno pokaždý je v jiném odstínu .-) manža asi má někde fotky ze stavby, ale já nevím kde a on se teď hajá, páč má rýmičku :grinning: http://enza.rajce.idnes.cz/025/#smes_076.jpg
28. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
maus: jjj ..to jde rychle - akční rádius se zvětšuje :grinning:
28. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
ty vole vydno mě klepne :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
joo ...nemoc manži
včera údajně umíral -mi se nezdálo, ale když tvrdil,že mu je šííííííleně zle,nadopovala jsem ho práškama (rouzuměj homeopatikama a bylinkama) a odvelela na samotku
dnes ráno mu bylo už mnohem líp -prý už má jen rýmu (ha há má chronickou alergickou :grinning:)
a že jde do města ...ta se ptám, jestli pojede odpoledne k té matce (ve čt večer jsmesedomluvili,že by tameventuélně nemuselajet já,ale jen on s ondrou - ale nebylo to definitivní) a on že ne,že je přeci nemocný, pak přijel, přivezlmi kytku a uvařil oběd- fakt semu povedl,nakrmil ondru....
tak se ptám,jestli pojede k témámě alespoň na kafe ...a on že né,že je nemocný
no a teď je s ondrou venku :grinning:

prostě eventualita,že by tam jel beze mě byla dosti nepřijatelná a úplněho zmohla :grinning:
ono totiž v mé přítomnosti jde svést neúspěch mise na mě -beze mě by bylo třeba uznat,že to dusno tam dělá někdojiný :grinning:

fakt komické,když někdo na prahu 40 nemá vyjasněný vztah s matkou -doufám,že to s ondrou zvládnu o kus líp
28. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
enz: :grinning: :grinning: šikulkáááá :grinning:
28. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
luci:máte bílou linku? tak tu jsem měla jednou v bytě a už never more,navíc se strukturovaným povrchem
jakou s tím máš zkušenost
28. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ju chůůůůůůůůůůůůůůůů, hotovo, všechny záclony pověšeny, tedy až na ložnici, tam si budu příští týden kupvat novou, tak na to prdím. Udělala jsem si vánoční atmošku. S Danečkem jsme rozendali takové ty mikulášky a medvídky..... on si dal malý stromeček do pokojíčku.... jsem zvědavá, co bude zase říkat na velký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: U nás je manža na štěstí zdráv, ale začíná mi nudlovat Vojtík..... to se dalo čekat, že????
28. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak tady je také krásně, ale nikam se mi nechce. Jednak mám ještě fůru práce.... a nebudu provokovat tu rýmu. Stačí, že tu smrkám já, tak ať se to malému nerozjede.

Enz: tobě to slušelo... kočka... jo a barvička také super. Já bych si představovala něco odvážnějšího :sweat_smile: :pensive: ale to mi neprojde :frowning2:
28. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
hup: on se teda jako hodil marod kvůli tomu, aby tam nemusel? hehe....dobrý únik před maminkou :grinning: a bříško ho nebolí? na to jsme se vymlouvali před písemkou ve škole :grinning:

já vůbec dneska píšu jak prase, ale ono se vydno píše ve slovenštině ne? určitě jsem to někde musela vidět napsané, že mě to hned nezarazilo :dizzy_face:
28. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
hup: ale jinak super den, ne? Když je manža tak pozorný a stará se o Ondráška :dizzy_face: a co vařil dobrého?
enz: vydno jak vidno, to máš fuk :grinning:
sklen: a to co prohlásil Daneček - fakt síla :grinning: je hodnej :wink:
Mě se podařilo ještě uspat dítě, byla protivka. Tak sjem jí nastrohala jablíčko, rozmočila sůšu a nakonec usnula na balkoně. Pověsila jsem prádlo a přemýšlím, že pomalu zruším tu Karolí hrací plochu (deky) co tu má, páč už na nich povětšinou není, maximálně když sedne na bobek a kouká an reklamu :grinning:
28. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
čerstvé jablíčko měla vlastně prvně (měla minule kousek, né nastrohané a jen to ocumlala) a mělo úspěch. akorát jí vadila šlupička, tak příště bez :wink:
28. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Enz, moc hezké :slight_smile: vidím, že jste zachovali šířku dveří na terasu, my si s tím trochu pohráli.
Hup, jo máme bílou a vroubkovanou. manža ji koupil dřív, než mě poznal a byla na půdě. tak jsme se dohodli, že pár let nám poslouží (nebyla drahá ale moderní taky ne), než děti odrostou, a tak za 6-7 let budeme mít na novou :slight_smile: osobně bych bílou ani vroubkovanou nechtěla.. dalo mi fůru času se s tím smířit. a pak vymyslet dlaždičky, co by se hodily.. s výsledkem jsem ale nadmíru spokojená. jen ty vroubky :grinning:
Skleni, u vás se ti marodi střídají, to je hrozné... hlavně že nelehne celá rodina naráz.. jo sousedi mají červený dům, barva je krásná, ale neladí jim se zbytkem, vše je v podobné barvě, takže ta červená fasáda nevynikne.. nám se červená taky moc líbila, ale zbytečně b ynáš domeček dělala ještě menší, tak jsme se rozhodli jinak.
Jani, odkdy tam bydlíte? my přesně od víkendu, co se malý narodil :sweat_smile:
28. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Tak to je Karolí šikulka... Vojtí moc čerstvé nemusí a když už, tak zamíchané v banánu. Aby to lépe klouzalo.

Jo jinak náš Danda je fakt perla... jsem zvědavá, s čím přijde zase příště :dizzy_face:
Vojtíšek od 12:30 spí...byla jsem se na něj juknout a vůbec nevypadá, že by už chtěl vstávat :slight_smile: ....áááá kecáááám už je vyspinkanej
Luci: no tak to jste šli s malým rovnou do nového ju?? to je hezké.

Hmm, já se tak těším, až my jednou budeme mít novou kuchyň.... už aby to bylo. :confounded:
28. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Karolí dala chrupku venku, ale jen půl hodiny, tak jsem ráda že ještě usnula, páč by byla do večera k sežrání, ale fakt k sežrání :grinning:
enz: tolik Karolí nespala ani jako mrně, to je hezké :dizzy_face:
sklen: my vlastně čerstvý jíme akorát banán a od dneška to jablíčko :slight_smile:
28. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Luci: všichni jsme lehli asi před 3 týdny, Danda začal a už se to vezlo. Jedný Vojta to vydržel :grinning:
28. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Vojta si půjde dáchnout tak za hodinkku, jinak by byl také k sežrání.... pořád potřebuje mmít 3 spánky za den. Už teď je protivka, tak nevím,jestli ho tam nešoupnu dřív :unamused:
28. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Taky se těším na novou kuchyň a koupelnu, ale to bude asi taky asi za 100 let :sweat_smile: to co tu je jsem nevybírala já - bylo nám přiděleno, takže sice se mi to líbí, ale volila bych jinak :wink:
28. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
sklen:nechceš se stavit knám..já teda mám jen závěsy :grinning:

enz:asi tak nějak:grinning:

maus: jj ...já sinestěžuju :slight_smile: ...měli jsme hovězívývar se zeleninkou a steaky s žampionovou majdou a gnochi (teda steaky jsem dělala já :slight_smile:)

luci: jj ...bílá jsou galeje :slight_smile:

mau:vy máte hezkou koupelku :wink:

jinak my na obídek zkusili kuskus - úplně se oblizoval
28. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
hup: dík, mě se to taky jako přijatelně líbí (jinak bychom to předělali když jsme to koupili), ale těším se až si to zařídím JÁ :wink:
to je manža šikula, fakt :wink: mňami
kuskus nejím ani já, takže ho neplánuju dávat ani karolí :sweat_smile:
28. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
maus:to je jako já s těma párečkama :wink:
jinak jsme zkusili i ten jogurt-místobio zeleného holandii a spráskalna sváču půlku
28. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
ta naše Růža pořád spí :sweat_smile: jsem zvědavá v kolik s vzbudí a v kolik půjde spát večer :slight_smile:
28. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
hup: to je fajn, že Ondřímu chutná :wink:

Já právě přemýšlím jak to bude až bude mít Karolí i dopo svačinku (jogurt) to asi ty 3 denní dávky mlíka nedá, když dopo skoro nejí...tak nevím
28. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak seminárka je hotová....hiuráááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky tak naše sluníčko nám už ničí náš novej domeček. V nestřežené chvíli sebrala pokličku od cukřenky (pěkně těžkou) a když jsem ji vzala do náruče, tak s ní švihla a rozbila sklo na konferenčním stolečku :astonished: to jsem si teda myslela, že tohle přijde o dost později, že si ještě v klidu užijeme novotu :sweat_smile:

luci: my jsme se taky chtěli stěhovat do porodu, ale nějak jsme to nestihly, takže až v červnu
28. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Mau:jj, přesně moje řeč, těším se, až si to zařídím já. Už jen 2-3 roky a je to. Ufff. ale kdo to má vydržet.

Hup: dej pokoj, jsem ráda, že jsem se do toho dokopala :wink: , ale určitě bysme to ještě zvládli

Já jsem ještě vysála, vytřela... vypráno je také.... tak jsem si uvařila kafíčko a jdu hodit nožky hore. Jsem zvědavá, jestli si tho ten můj bambula všimne.
28. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
ježiš..nestihli samozřejmě ne s y :grinning: čím starší tím jsem blbější :grinning:
28. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Jani ty jsi šikulaaaaa, a Karolínka také :grinning: :grinning: nojo, co se v mládí naučí... znáš to ne??? jste dobře pojištěni???
28. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.