• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no já uvažuju o přepojištění domácnosti :grinning: :grinning:
Karolí nám zas dělá důlky do stolu v kuchyni (ikea(vždy do toho mlátí a ono to nevydrží, že, ale tak přece jí nebudu kazit radost :wink:
28. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Jani: tady se to neřeší :wink: :slight_smile:
28. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Tak to mě zatím nehrozí, páč se sice otočíme,ale nic víc. Jen jsem přišla o mantinel, jak za to rve a kope do toho, tak serval co se dalo. Musím přešít tkaničky :slight_smile:
28. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Na tohle teda pojištění nemáme, Vilém říkal, že jí to ztrhne z kapesnýho :grinning:
28. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
stejně nechápu, kde se v ní vzalo tolik síly, protože to sklo je docela tlustý :unamused: no ale co už, je vejpůl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Nazdárek, tak my byli odpo na 4km procházce, z toho půlka do naprosto strmýho kopce, takže jsem myslela, že vypustím duši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Štěpíno na celých 10 minut usnul, dneska už má 20 dohromady :grinning: ALe je hodňoučkej.
Děda mu koupil nádhernou dřevěnou houpačku a hned mu ji tu doma pověsil a Štěpík je v ní úplně nadšenej, děsně se řehtá, ovšem když jsem zapnula foťák, že ho natočím, nahodil kamennej výraz jak na povel :grinning: Potom nějaký fotky nahážu na net.

My už jíme syrové jablko, hrušku, víno a z příloh jsme zkoušeli brambory, těstoviny, kuskus, jáhly a pohanku - všechno mu šmakuje :wink: A ani nechtějte vidět, jak dopadlo naše dnešní krmení - mamka vyhrabala na půdě krmicí dřevěnou židličku po mně (se stolečkem). Tak jsme ho tam dali, do vysoké polohy, on si během minuty stoupl na to opěrátko na nohy, jednu vyvlékl nahoru do sedátka a už si stoupal :grinning: Mamka říkala, že to asi pro něj nebude to pravé ořechové, že já tam seděla hezky, ale u něj to očividně nehrozí :grinning: Pak zjistil, že se malinko pohupuje, tak pořád sebou šije dopředu-dozadu, jak kdyby rajtoval a zkuste se mu pak trefit lžičkou do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednou skončila snad až v žaludku :grinning:
28. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
jani: jj, demolice nám všem pomalu začíná :slight_smile:
28. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
hup: téda, Alan to zase vyřešil po svém, co? :grinning:

Zdeni, no tak to Jardu neruš, jestli má rýmičku, pak by to mohlo bejt ještě horší, kdyby musel z té postele vylízt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To u nás je to opačně - manža už musí fakt umírat, aby uznal, že mu trochu něco je a nedejbože si chvíli lehnul:slight_smile:
28. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Máte krásný domečky :dizzy_face:
28. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
jani:acostuduješ ...možná jsi to už psala,ale nějak jsem to nechytla

skeln:taky mám uklizíno - vytřeno,vysáto,koupelky ...a zase zdobím perníky :sweat_smile:
28. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
perníčky a pytlíček :grinning: ještě jsem si vzpoměla že ve škole jsme používali papírové kornoutky, ale bylo to na pendrek :wink:
saru: no slušná štreka, těším se na fotky :slight_smile:
28. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
mau:důlky ve stole už máme taky:grinning:

saru:kdybys viděla naše ekvilibristické cvičení u krmení, bylabys ráda, že v tom nejedete sami:grinning:
jj..takové šalamounsko-alanoidní řešení :grinning:
28. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
hup: ošetřovatelství, mám Bc., tak chci ještě Mgr. a pak hurá do výzkumu :grinning: Hlavně pryč z třísměnnýho provozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Saru: no to je šikula, že tak vydrží.... a ta židlička je fakt mazec. Vy za chvíli budete potřebovat kšíry na vše :grinning:
28. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Hup: tak mi ějaké pošli :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem si dnes nakoupila tuky, tak si večer zadělám a zítra už konečně začneme. Uklizeno je, tak se do toho pustíme. Danda je natřepaný.... zae ho to bere. Prý aby se k nám ježíšek těšil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Hup: ty jsi na něj ale ošklivááááá, a on je tak hodný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
hup, a co dnes Alan vařil?
sklen to jsi šikovná, že už máš uklizíno. já ještě nee :unamused:
28. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Luci: jj, dnes se také musím pochválit, byl tu i děda a říkal, jestli jsem se nezbláznila. :rolling_eyes:

Ale od pondělí zase budu mít obálky, tak chci mít hotovo
28. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahojky,
musím to zaklepat, snad jsme se z těch nemocí trochu vylízali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Majulka je už dnes dobrá, ale ven jsme s ní nešli, spala v koči u ventilačky a prochrupala tři hodiny :sweat_smile: Jak kdybysme jí fakt vyvezli na procházku.

Zítra mne čeká to focení v Praze - maraton 8-9 hodin s foťákem na krku. Snad to unesu :grinning:
28. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Mi: jůůů, škoda, že je to tak daleko, šla bych do toho také. Neboj, určitě to zvládneš, kde budeš mít děti?? Taťka bude hlídat???
28. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
mi: seš hvězda, to zmákneš levou zadní :dizzy_face: super že je vám líp :slight_smile:
28. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Taťka jede se mnou, vždycky mi dělá asistenta :wink: Hlídat budou děda, děda, babička, prababička a praděda :sunglasses: Jsem jim strašně vděčná!
Skleni, a odkud vlastně jste?
28. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Já jsem z Jihu čech. Hned od hranic s rakouskem :confounded:
28. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
MI: no tak ještě, že jich máš tolik. Moje tchýně by jistě také pohlídala, kdyby bylo nutné, ale raději si všude beru Vojtu sebou a nebo hlída můj táta :grinning:
28. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
mi: to máš bezvadný, to by se mi taky líbilo :slight_smile: a v Olomouci focení nebude? :wink:
28. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Mau, to by se to muselo vyplatit - tzn. více rodin v jeden den :wink: :sweat_smile:
28. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Táááááák, jsem napsala seminárku, dnes mám nějakej plodnej den :grinning:
28. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
mi: tolik bych asi dohromady nedala, škoda, tak se třeba někdy stavíme k vám :wink:
28. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Mi a ty jsi odkud???
28. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Z Humpolce - Vysočina :slight_smile:
Mausi, třeba někdy :dizzy_face:
28. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.