• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
28. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
mi:tobudešmít fakt maraton..ale alespoňbudou penízky,ne :slight_smile:
28. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
hup: to seš fakt šikovná, moje perníčky vypadají ako kdyby je zdobily děti ve školce :grinning:
28. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
jani:no však ty moje taky :grinning: ...mám pocit,že jsem od porodu nějaká levá -letní truhlíky mi nešly,dělaljsemsi podzimní vazbu a nejsemzní davkrát unešená ....na tohleměv žádnéknížce neupozornili :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Pár foteček ze židličky, houpačky a procházky :wink: Videa přidám časem :wink:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Ubusinek_28.11.2009/#1.jpg
28. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
hup: krásný perníčky :dizzy_face:
28. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Hup, jsou krásný, byla bych š´tastná, kdyby se mi takhle povedly :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Hup, to jo. Chceme zařídit nově pracovnu-atelier, aby to nějak vypadalo, tak se budou hodit :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
jo mám novinu, Martínek začal sám vstávat, nejdříve se opíral o ohrádku, pak to zkoušel na prvním schodě, kleknul si, opíral se o schod a napnul kolena... moc mě to netěší, je to na dlažbě, tak ho musím furt hlídat. raději ho budu podporovat v lezení, to si tolik nenabije :unamused: a celý den je ukňouraný..
28. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
luci: obávám se, že mu bude dost jedno, v čem ho budeš podporovat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli se jednou postavil, tak už ho to bavit nepřestane :wink:
28. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Štěpíno už chrupe :dizzy_face:
28. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Mi: jééé,tam se učila moje ségra. To zas není takový kus cesty :wink:

Saru: moc pěkné fotečky, jak to, že jste mu tak ubližovali, chůďě jedno malé

Hup: děkuji :grinning:
28. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Nedám si říct a nedám

samo jsem nechala Vojtíka zse bez plínky a hádejte, posrananá postel, vždyť mě to praní baví,tak proč by ne že???
28. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
skleni: myslíš s tou espézetkou? No protože i když je z dost pevného plechu, tak ji hned napoprvé ohnul :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
skleni: no, jasně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já když byla malá, tak jsem si ve školce zašpinila na zahradě tepláky, tak jsem si šla vzít jiný a kluci mi na ně mázli bahno. Tak učitelka je sprdla, co na to asi řekne moje maminka, a já jsem jí řekla, že bude ráda, protože praní ji moc baví :grinning:
28. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
chudášek malej, tak mu ubližovat :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
První krmení v dřevěné židličce :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=f5sQmYgCCVY
28. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
saru: ta fotka č. 6 nemá chybu, to je výraz :grinning: Štěpík vypadá jak můj téměř dvouletj synovec, má takovej dospělej výraz
:wink: když jsem byla malá tak jsem měla stejnou židličku, naši ji taky mají pro Káju nachystanou :sweat_smile:

jinak naše dítě už chrupká, manža v noci pojede pro tchánovce do Strážnice na slavnosti vína, tak asi moc nebudu spát, já se o něj vždycky bojím, když jede takhle v noci :frowning2:
28. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
A ještě jedno video z dnešní společné snídaně, aneb rodinná porada, co vymyslet, aby Štěpík nevyskočil ze židličky :grinning: A už vás nebudu zahlcovat :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=m-3R4-yLRXA

jani: no, občas se fakt tváří dospěle, ale většinou jak lumpík, co by to mohl vyučovat :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
luci:taky si myslím,žejefuk,co budeš podporovat ....tu klec dneska ondra převrátilu vstávání ....taky semu líbí otevřená myčka - o tose taky dobře opírá :grinning:

saru: tos musela být fakt poklad:grinning:
28. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
saru:teda ten se tváří tááák nešťastně
já nevím,jestli nejsem úchyl - aleondřímipříjdestrašněroztomilý,když začíná nabírat
štěpíno je evidentně taky takové zlatíčko
28. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
hup: já myslím, že ani ne, ale rozhodně jsem si v ní nestoupala. Nijak předběhlá jsem v pohybu nebyla, ale chodila jsem v 10 měsících, seděla v 6, takže taky asi spíš malinko dřív. Já byla hlavně ukecaná, už v 5 měsících jsem říkala mama, tata, a tak. Nějak mi ta ukecanost asi zůstala :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
hup: ty ho pak schválně necháš řvát, aby ses mohla kochat, co? :grinning: :grinning: :wink: a perníčky máš pěkný :dizzy_face:
saru: Štěpa opět nezklamal, akčňáček, ale sluší mu to :slight_smile:
Dneska tím že spala asi do 16:15 tak nemohla usnout a opakoval se pláč jako první řvací den, ale už spí, tentokrát to nebylo tak dramatické :wink:
28. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
hup: myslíš, jak tam brečí? Tak to máš pravdu, mně to taky přijde děsně roztomilý, protože on nejdřív nahodí ukřivděný výraz, pak začne tak potichoučku kňourat a když to nemá odezvu, tak spustí :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: :grinning: Jó, jsme s hup dvě tyranky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale přiznej se: žes taky nechala Karolí chvíli řvát, než usnula? Tytyty :grinning:
28. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
jj, nechala, vždyť to píšu :grinning: a ohromně mě to bavilo :grinning:
28. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Holky, moje mamka je fakt úkaz: ona chodí se Štěpánovými fotkami i na preventivku k obvoďačce :sweat_smile: :confused: :grinning: A ta se tam mezi měřením tlaku a odběrem krve rozplývá nad jeho modrými kukadly :grinning:
28. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
maus:jooo.....ale pššššt ...nikomu to neříkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

saru: jj -taky ukřivděný,pak bradička se zaklepe .... :slight_smile:
ondra často když upadne tak zkouší....stráááášná bolest,chudák největší ....nahodí bradičku ...akdyž ho začnu litovat,uroníi slzu,když řeknu bááááááác,téééda,příště musíš dávat pozor, taksekukne,usměje a drandí dál
28. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
28. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
hup: přesně, teda teď už nebrečí téměř vůbec, nějak už ty pády ignoruje, ale když se stáním začínal, tak buchnul, mrknul na mě a natahoval, tak jsem mu řekla - bum udělal Štěpánek, už to nebolí, musíš se držet. A to ho okamžitě zklidnilo a povzbudilo k dalším pokusům :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.