• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru:však to je bezva,když je z něj babibička celá pryč

mi třeba dens tchýně psala,jak má obavu, aby něco od alana nechyt,tak jsem jí psala, že díky za starost,ale že ondra byl už dvakrát mnohem víc nemocný než je alan teď,takmi odepsala,že je ráda :sweat_smile:
nevím,co je na tom tak bezva, aby byla ráda
a jako bonus mě obšťastnila info, že má pro něj zimní kombinézku,když jsem namítla,že vzhledem ktomu,že je konec listopadu,tak zimní kombinézky už máme dvě koupené,informovalamě,že tahle je stará a oranžová a teplá (v tomtopořadí:grinning:)
28. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Saru to je boží, krásná videika, vaše dítě je fakt komik
28. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
vše kombinézky mají jiné vlastnosti, tahle vám prostě chybí a basta :grinning: :grinning:
je hezké když se babičky starají :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Hup: víš co je to za luxus??? no neber to. To je jako ta moje. když jsem říkala, že chci ten emitex fusak, tak říká a nemáš doma ještě ten můj po Peťovi?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám a víte kde?? v úložném prostoru v posteli
28. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
My už také spinkáme, dnes si opět trochu kníknul, al ejinak je klid po pěšině.
28. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
saru:jeto tak ...tyděti jedou podle zrcadla,které se jim nastavuje
samo,že tohle neaplikuju, když se fakt praští, nebokdyž si prorazil ty dásna...

maus: nojo ...asi dneskanebudu ani spát,jak se budu těšit, až ji spatřím :grinning:
28. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Chudák babi, tak to s tebou myslí dobře.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Karolínka zase nejdřív vysílá varování v podobě ohrnutýho spodního rtíku a pokud dostatečně rychle nezareaguju tak jednou tak jako hekne a pokud ani tohle nezabere, tak teprve pak spustí :grinning:

Hup: ta tvoje tchýně je normálně přírodní úkaz :wink:
28. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Jani: jj, Hup tchýně je rarita, tu by měli patentovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale raději nebudu říkat na co :sweat_smile: :wink:
28. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Karolí se bouchne, je ticho asi dvě vteřiny, ani nedýchá, pak se pořádně nadechne a vybustí bééééééééé a tak pořád dokola :grinning: , ale jn když to opravdu bolí - jako včera ta boulička do té kosti jak je obočí, to muselo vážně bolet. Jinak když žuchne tak jí tak y jen řeknu udělala bác a smějeme se :wink:
28. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Vojta je také strašně citlivé dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zatím se tedy praštil jen jednou, protože se rychlo otočil z bříška na záda a krapet se praštil.... no řev jako blázen.... ale spíšjen, když jsem u toho byla, jak je sám tak řve jen když se nemůže vrátit zpět :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
jani:zapůjčím..a toi zcelabez poplatku :grinning: :grinning: ...můžeš si ji i nechat :grinning:

ad řev,když se nemůže vrátit - včera po desáté bekot ...si říkám..hm,homeopatika dofungovaly . :confounded: ...tak příjdu nahoru a ondra byl totálně zamotaný po peřiny a šprušlí...tak jsem ho vymotala a on okamžitě usnul ..jen nechápu,jak se mu to povedlo
28. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Brouček, takovou práci mu to dalo. to víš, on ti to řekne a ty mu polezeš do postýlky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
luci: s tou kuchyní jsem to teda nepochopila :astonished: , manže ji koupil dopředu a ona se vám hodila do domečku? jakože tam tak krásně pasuje velikostí? nebo manža začal stavět ještě bez tebe?

hup: chci foto ve staré a oranžové a teplé kombinéze :grinning:

saru: skvělé fotky a videa, štěpula je úžasnej jak natahuje, taky se mi líbí, když Nela udělá podkovu :wink: , je hrozně roztomilá

jani: jen studuj, na směny se s dítětem fakt dělat nedá, držím palce :wink:
28. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
hup: jj, přesně tak to taky praktikuju :wink: Ale jak jsem už psala, totálně mě převezl předevčírem, jak si rozrazil ten ret o zoubky. Už jsem ho běžela utišit a on se začal chlámat :sweat_smile: :grinning:

jani: Štěpán začíná stejně - nasadí krabici/podkovičku (hranice mezi užíváním těchto výrazů se táhne od středu jihomoravského kraje na sever, přes okraj Vysočiny a dále nahoru :grinning: :grinning: ), hekne, potichu nasadí a když nereaguju, tak začne :wink:
28. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
28. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
hup: taky chci foto ve staré a oranžové a teplé kombinéze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Beztak si myslím, že ty nové jsou šunty a tato nejlépe splní službu, ber to tak, že staré věci nerezaví :grinning: Mimoto sis pro ni mohla zajít už dnes, když je Alan nemocný :grinning: , Ondrášek už mohl dělat parádu :grinning:
28. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hup, jsem dočetla slova "maminky" :grinning: Se tu řežu, i když vím, že to bě to už asi ani k smíchu není :unamused:
28. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
saru: tos teď trefila přesně :grinning: :grinning: , hup: proč sis pro ni nezajela? fakt nechápu..........
28. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky přestaňte, enbo se tu počůrám, takhle se navážet do hup, ona si jí nevybrala :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
miiiis:héééj....nedělejsi ze mě srandu ..to je vážná věc :grinning:

saru:jámu takynedopřeju....prostě jsemtak zaťatá proti tchýni,že omezím i ondru a schválněho nechám chodit v nedvídkovské nosící kombinézce,ve které nás zastavují lidi a mají potřebu námsdělit,jakmu to sluší
kdybych byla co k čemu,dopřála bych mu trochu soukromí v utahané vobludě,neb kvůli toho,že je hnusná by nás jistě nikdo nezastavoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
hup: s poděkováním odmítnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si nechám svoji hodnou tchýni :wink:

mis: díky, snad to nějak doklepu :wink:
28. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
hup: no přesně tak, vidíš, jak si to umíš rozebrat a přesto proto nic neděláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
se královsky abvím :grinning: :grinning: :grinning: promiň hup :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
samo jsem myslela pro to :wink:
hup: no možná by to byl opačnej extrém, taky by se za váma otáčeli a měli potřebu politovat ondráška v čem to musí být :wink:
jani: a nebo tak :wink: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
ženy loučím se, tak se tu mějte krásně a dobrou noc :wink:
28. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
jani:ale mohla bys mít dvě :grinning: :grinning: :grinning:

saru: ale popsat problém je první krok k jeho nápravě ....dej mi ještě šanci :grinning: :grinning: :grinning:

jani:to asi jo, ale nemluvili by přímo na nás :grinning:
28. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
jani: zvládneš.... když už máš Bc, tak Mgr je už pohodička :wink:

hup: nezatracuj kombinézku, třeba je fakt kráááásnááááá a lidi by vás zastavovali a chválili taky :grinning:
28. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.