• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
market:notak gratulace dalšímu lezečkovi :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky, tak jsem hodila 2 fotečky do alba z focení, fotky krásné, škoda že se nesmějou, ale jsem ráda, že jsem ji utišila, aby nebrečela.
No a co se mi nestalo dnes...máme ty lehátka a holky v nich sedí a poskakujou po obýváku a Nela se dnes asi tak natahovala po skříňce, až se převrátila a na hlavičku, na čele boule a modřina...na to že je to pro děti do 3let, tak nevím nevím mám strach je v tom samotný nechávat, oni pořád poskakujou :frowning2:
28. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jinak Nele se plazí pořád jak píďalka, ale Verča taky trénuje, péruje a začíná posunovat nožičku...dneska přítel natáčel, tak snad sem zítra něco hodím :wink:
28. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
zanet: holky jsou překrásný :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
Market, to je super, to bude super rychlej Honzíček :slight_smile:
Mis, ta kuchyň byla dost velká, tak jsme s truhlářem vybrali díly, co se nám budou hodit a zbytek dodělal na míru. no a co zbylo, to je ve sklepě pro strýčka příhodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
žanet, mneě z lehátka malý taky skoro přepadl, jak se natahoval po spadnutém čaji :confounded:
Jéé holky jsou fakt boží! a to už fakt sedí nebo jsou zatím naaranžovaný?
28. lis 2009 ve 23:15  • Odpověz
Ahooooooooooooooooojky

jůů, já jsem dnes první?? HOlky Vojta spal celou noc až do půl 7, nevěřila jsem vlastním očím, když jsem to na mobilu viděla. Sice jsme nahazovali dudla, ale takhle to nikdy nenatáhnul.

Market: gratulaceeee, to je super, tak si to užívej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zanet: hlavně, že se nestalo něco horšího. S těmi lehátky to také nechápu. A co třeba ohrádka, tam by se jim nelíbilo???
29. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Zanet: kočky jsou náááádherné, fakt princezny :slight_smile:
29. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
Tam je ale zimaaa... jsme se teď vrátili z obchodu a je to hrůza. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky, noc celkem fajn :wink:
Štěpíno bude rozmazlenej - dostal k Mikuláši dřevěné policejní auto, rukavice, látkovej míč, manžestrové béžové bačkůrky - jsou naprosto supeeer :dizzy_face:, SPZ se jménem a čokoládovýho brouka (jako auto). Je z něj paf a až si ho užije, táta ho sní :grinning:

Jinak můj táta ho teď fotí - má už spoustu let super zrcadlovku a né, že by se tím živil, ale je to jeho koníček, fotí různé věci na reklamní brožurky, webovky, kalendáře. Teď začal jezdit na další kurzy, tak ho to zas chytlo. Štěpíno bude mít aspoň nějaké profi fotky, pak o Vánocích je stáhneme :slight_smile:
29. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Tak za 2 hoďky vyrážíme, dočtu až doma :wink: Papa...
29. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Krásné ráno. U nás vstávačka 5:40 :rolling_eyes: ale je veselá, zlatá :slight_smile:
Noc proběhla klasicky...
market: ooobr gratulace k lezení, Honzík je šikovnej klučina :dizzy_face:
zanet: to jsou krásný princezny :dizzy_face: jedna má tmavé a jedna světlé oči nebo se mi to zdá?
sklen: no super :dizzy_face:
saru: to musel být Štěpánek hodnej :dizzy_face:
Já už mám rozvařenej oběd, pak jen dodělám, za chvilku dám Karolí spát, manža tu má nějakou práci a odpo snad přijedou tchánovci...takže tak :slight_smile:
Hezkou neděli :dizzy_face:
29. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Jo a dala jsem Karolí teď na chvilku do postýlky, ať si pohraje a najednou ticho,t ak tam jdu, jestli třeba neusnula, ale né, ležela na pupku, rozdělanou indulonu a mlaskala si :grinning: :grinning: :grinning: to se jí bude kakat jedna radost :grinning:
29. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Saru: nemáte vy to focení v rodině?? :grinning:
29. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Já mám také obídek rozvařený, včera jsem si to předpekla, dělám svíčkovou, tak jsem to teď lupla do hrnce a dovařím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mau: oooooooooooo, to je šikula, to jsi měla vyfotit. :grinning: :grinning: :grinning: My jsme také uloženi, snad tam nic takového kolem sebe nemá :grinning:
29. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
sklen: no mě to v tu chvíli fakt nenapadlo, navíc nabíjím foťák, ale škoda :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Mau: no to jo :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Hurááá, konečně odpadl, jsem myslela, že tam na mě bude hulákat do oběda :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojky,

mau: hehe to si dala mňamku, takovou výživnou :grinning:

Vojtí spal v kuse bez kníknutí do 4:30....dal si 170ml a v pět se pos.... a jak tlačil i poblinkal, takže jsme převlíkali, ale pak spal dál do 8:30, takže pohoda

holky mrkněte na tyhle fotky, jestli to takhle můžu nechat...já furt nevím http://enza.rajce.idnes.cz/025/#1_017.jpg
29. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
enz: krásný, šikula, určo to tak může zůstat :dizzy_face:
mě Karolí usnula hned jak jsem jí dala do kočárku, dvakrát jsem drncla a byla ťuhík :slight_smile:
Už mám hotovej segeďák, na to že ho nemusím, tak se mi fakt povedl, mňami. Jsem ho měla naposledy jako těhu :sweat_smile: a polívečka se ještě vaří...
29. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoooj!!
Skleni, to máš ale šikovného klučíka, že tak pěkně spal :slight_smile:
Maus, hlavně že si pochutnala :grinning:
Náš kluk už má zase nebesa, nejdřív jsme je museli odstranit, protože po nich šplhal ven z postýlky :sweat_smile: no ale včera už v postýlce stál, takže jsme ji okamžitě snížili úplně dolů. takže má zase pěknou postýlku s nebesy, jen já budu chudák, až ho budu vytahovat :unamused:
Enz, to jsi zdobila sama? nádherné :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Enz: je to mooooc pěkné, povedlo se ti to. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mau: ségoš bych si také dala, ten miluji....
29. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
my už nebesa nemáme dlouho, už jsem je i prodala....
29. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Holky jaké budete péct cukroví, potřebovala bych nějakou inspiraci.

Hup: mohla bys mi dát recetp na pertníčky?? děkuji
29. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, Karolínka spala taky dobře , o půlnoci čajík a pak až mlíčko v šest, pak jsme si ji vzali do postele a dělali blbinky :dizzy_face:
Já vařím hovězí na brusinkách, už se těším, je to dobrůtka :wink:
Enz: krásnej věnec, chtěla jsem se zeptat jak tam připevnuješ ty drobný věci? tavnou pistolí?
29. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Jani: no to z ní dobře..... šup sem s receptem :wink: :slight_smile:

Já jsem si teď zadělala na tři druhy, tak to večer upečeme a zítra hurá pro obálky :confused: :confused: :confused:
29. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
dobréranko

zanet:tojsou kočenky ...moc jim to sluší

enz:šikulkáááá :slight_smile:

sklen: dělám tyhle... jsou moooc dobré (teda tchýni se samo nevyrovnám,že :grinning: :grinning:)...ale jsou to ty,co postupně měknou-pekla jsme ve středu a dnes už jsou poloměkké

luci:no nebesa jsme neměli ani jako miminka ...a teď by to byl masakr ...ani by mi to k němu nepasovaloi :sweat_smile:
29. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Skleni, recept jsem si vymyslela, ale je to jednoduchý:
Opražit cibulku do hněda, hovězí nakrájet na nudličky a opražit prudce s cibulkou, pak přidat brusinky co se prodávají v tubě jako kečup (množství tak aby se maso pěkně obalilo) toršku osolit, opepřit a zalít horkou vodou, pak přidám limetkovou šťávu a dusím do měkka. K tomu jsou výborný pečený brambory ve slupce :wink:
29. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Hup: no to je super, tak to se šikne. :slight_smile: Minulý rok jsem je upekla a v březnu se dali stále křoupat :rolling_eyes:
29. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
jani:dobrýýý ....my máme knedlo zelo vepř ....ale knedlíky domácí rohlíkové a vepřové pečené na jabkách
29. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Jani: děkuji, prosím tě, ta šťáva je určo čerstvá viď?? myslím, z těch limetek.
29. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.