• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jééé díky holky :dizzy_face: tak já ho už teda tak nechám.......

já ještě nevím co bude k papání......vyndala jsem krůtí maso, tak z toho něco spáchám.........po obědě jedeme do Phy....podívat se na strom a trochu zainvestovat........

hele ženy můžou se měnit snubní prsteny? neváže se k tomu nějaká hloupá pověra?
29. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
skleni: čerstvá je nejlepší pro vůni, ale pokud nemám, dá se klidně použít i normální citronka :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
jani: jj tavnou pistolí :wink:
29. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Enz: jsi fakt šikula, nech to tak jak je.

Snubní prsteny?? no tak to netuším, už tě omrzel?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Hup: zapomněla jsi mi dát ten recepis :grinning:
29. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
skle: :grinning: ...manža chce zainvestovat pár peněz a chce to dát samozřejmě do diamantů a tak se rozhodujeme jestli koupit jen kamínek nebo nové snubáky, kde je budeme mít oba
29. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Ooooooooooooooooooooooo, nechce zainvestovat také někde mimo pha??? :grinning: :wink:
29. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
my prej budem investovat do zlata :grinning: :grinning: ale nevím kdy jako :sweat_smile:
29. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Sakra práce a my jen do lžiček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
sklen: ale aspoň stříbrných, ne? :wink: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Mau: no, pochybuji, nerez mi bude muset stačit :unamused:
29. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
sklen:tý jo..já jsem trubka,hlavně,že ti k tomu napíšu takový proslov :grinning:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3546

enz: jestli se k tomuváže pověra netuším,ale i kdyby, je to jen pověra :wink:
29. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Hojte děvčice.

Enžíku, my taky přemýšleli, že si koupíme nový a nenapadla mě žádná pověra....Tyhle co máme si schováme...ale zatím o tom přemýšlíme, protože maketa, kterou nám ukazovaly vypadala dobře, ale po zhotovení jsem byla docela zklamaná....

Mau, ale tak už je to s Karlonínkou trochu lepší ne? Nebo ne? Já čut jen letmo, fakt to nějak nestíhám...nemám prostě klid, pořádně i to všechni přečíst...

Jinak....máte některá recept na nějaký strašně dobrý cukroví? Chtěla bych udělat taky něco jinýho, než linecký, vanilkový, však víte :wink:

Honzík furt kňourá, jak nemá pozornost, tak končím..asi je lehce rozmazlen :slight_smile:)

Si tak říkám, jen to lupne a fětem bude rok a další dubnovky se budou těšit z miminek...ty blááho, úplně z toho taju..
29. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak já mám uvařeno, nakrmeno, uložíno a uklizíno.... jsem hovovááá
29. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Sklen: ty jsi ale šikovná holka :dizzy_face: to já mám od všeho kousek....a upečíno máš? :slight_smile:
29. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
hup: děkuji, tééédy, ty jsou nádherné, tak krásně zdobenééé, boží

Market: a co ti brání, hvězdo??, A kdopak ho rozmazlil?? hihi, to je jako u nás... katastrofa.. jak se otočím, tak bulíkuje....

Také bych chtěla nové prstýnky, ty moje se mi vůbec nelíbí :wink:
29. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Market: no to neéééééé, jen zaděláno. Jak píšeš, linecké :slight_smile: ty mám dva druhy a jedno strojkové, to miluje táta :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Já ještě upečíno nemám, cukorví, ale budu dneska dělat buchty :slight_smile:

No kdo...no já jsem ho rozmazlila příííííšerně teda :grinning:
29. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jůůů, t je krásná fotečka, hele a co nějkaé další, to nejsou???? :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Sklen, jsou, mám je na face.....sem je dávat nebudu....co kdyby sem vlezla ONA a stáhla si je :slight_smile:)
29. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Už je máám, no booooží :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
JJ, já tě chápu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
sem na ně fakt pyšná :slight_smile:
29. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
To věřím, jsou to zlatíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
market: jj, je to lepší, děkuju za optání :slight_smile:
29. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky kdo už máte prcka ve větší autosedačce krom Šárky?
29. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Koukám na tvoje fotky, tady a kluci jou teda fakt nádherný oba dva....Koukám, že dáváš Vojtíka do chodítka...Já tam Honzíka dávám taky, ale prej se to nemá...tak ejn an chvilku....a už ti sedí? Mě Honzíkjen když ho nastavím, ale sám si nesedne....To se vlastně ptala Jana, nebo jak se jmnuje, ted si nevybavím nick,ale je tu nová myslím :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
A vůbec letošní dubnový děti jsou nejkrásnější..když projíždím alba, tak je to fakt...máme všechny děti krásnýýýýýý.

Už sem ale nechodí dost holek co? ted jsem se chtěla zeptat, nevybavím si sakra jméno, jo, Siralk? Víte o ní něco?
29. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Market: jak se to vezme. Spíš nedávám, jen když je opravdu nouze, když řve a já potřebuji rychle něco udělat, tak ho tam dám. Ale ono se mu tam stejně moc nelíbí. Jak je pořád kývací,t ak v tom neumí sedět, pořád se předklání. Vojtí nesedí vůbec, jsem ráda, že konečně otočil ty svoje šunčičky na druhou stranu. :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
market: vůbec, také tu dlouho nebyla Jitka....

Mau: my ne. siceje v té své napreslý, ale zatím to ještě stačí.
29. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.