• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No já ho tam dávám taky když je nouze...ale tape v tom a ruce nahoře :grinning: :grinning: ..rozdává úsměvy na všechny strany .))
29. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak to máš super, Vojta chce spíš nosit, už ani hrazdičky ho nezajímají... jediné co ho bere, je můj proutěný závěs na dveřích, už mi ho docela slušně očesal :rolling_eyes:
29. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
29. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
víš jak to teď vypadá???? mě tedy moc do smíchu není :frowning2: stačí projít okolo s ním v náručí a už to rve, včera to samé :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
všude je něco, jak tak koukám :grinning:

taky jsem si všimla že sem dost holek přestalo chodit...asi nemají čas.
29. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
No jestli mají doma takové čipery jako Saru, tak se nedivím. Nebo se jim to možná s námi nellíbí :sweat_smile: :confused:
29. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
no jo, třeba :unamused:
29. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Co máte v plánu na odpolko, já asi vytáhnu dětičky na procházku, ať se Dandula krapet unaví. Pak nás čeká to pečení. Děda mi šel dolesa na větvičky, tak je zítra s Dandulou nazdobíme. :grinning:
29. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
my ještě douklízíme, manža jel koupit mlíčko a přesnídávky. A pak by měli přijet ti tchánovci. Procházku asi nestihneme, ale stejně je tam ošklivo tak mě to tak nemrzí.
tak si to Klárko užijte :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
No tak to ej Míša šikovný, to já bych tátu musela honit vidlemi, a když už by povolil, tak s kecama typu, no tak já ti tam dooojjdu....

Moc děkujeme, budeme se snažit. Tady nádherně svítí sluníčko, sice trochu mrzne, ale je to dobré.
29. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
tady je hnusně, sluníčko nikde...
Michal potřeboval koupit silikon, tak by stejně jel, a od tama je to už jenom kousek :wink: Dostal přesnou instruktáž co má koupit, tak snad to nepoplete - čekám telefon :grinning:
29. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
HIHI tak to jo, já bych mu to musela i napsat na papír. :grinning: no prostě chlapi :sweat_smile: Copak jim člověk může ublížit :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
tady je kráááásně..sluníčko a teploučko:slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
já chci taký sluníčko....
sklen: však jsem mu to napsala na papírek :grinning: ale minule si napsal že má koupit Ristorante pizzu a dovezl jakousi šmíru, takže ani ten papír není záruka :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ty jo, jsem číhla na beremko na šatečky a vdávala bych se hned ještě jednou??
29. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
sklen: moje řeč, šaty, kytičky, mmmm :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
tak u nás změna plánu....dneska stromek neuvidíme...Jaroušek se ještě necítí fit, tak leží.......Vojtí spí a já uklízím :stuck_out_tongue_closed_eyes:....venku je krásně, ale až se Vojtí probudí bude skoro tma, ale na procházku půjdeme, páč já musím ještě někde uloupit pár větviček a to se potmě lépe dělá :grinning:
29. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tady je taky krásně......už se těšíme ven :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Enz: no to je škoda. Tak pojedete jindy no. Hlavně ať je táta fit, ne??

Mě se omladina probudila, tak dáme ve dvě sváču a mažeme.
29. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Enz: no to rozhodně, hlavně, ať tě nidko nevidí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
jooo svatební šatičky to je nádhera....kolikrát mám chuť se obléknout do těch svých, ale protože se do nich určo nevejdu, tak na ně jen koukám :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Karolí už spí víc jak hodinu...
Tak manža má nakoupený, zvládl to, koupil i santa čepičku, tak se těším až budu fotit :dizzy_face:
A k bebě mlíčku byly ponožky :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
tak né, už je hore :wink:
29. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Mau: jůůůů, tak to je super, už se těšíme na fotečky.....

Enz: ty je máš doma??? tak to by mi nedalo, určitě bych do nich vlezla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Mau: jj, tad je to nakažlivé, jak napíšu, že vojta spí, tak je okamžitě nahoře :wink:
29. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Čau hvězdyyyy :wink:
Tak jsme doma, cesta veselá, spal půl hoďky a zbylých 90 minut se vztekal, že na něj svítí a mezitím se tlemil jako pako. Už mě z něj bolela hlava i bránice :grinning: :grinning: :grinning:
Nakoupili jsme v Hypernově Happy plínky a Hamánky a teď asi budem odpočívat, mám pocit, že na víc se dneska nezmůžem :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když navečer je tu rozsvěcování stromku, tak pokud se nám ještě bude chtít, možná zajdeme mrknout. Budou tam vystupvat moji bývalí žáčci, tak by se aspoň pokochali Štěpínem :dizzy_face: Loni se kochali pupkem :grinning:
29. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Zdeni, o žádné pověře nevím, jděte do prstýnků :wink:
Štěpík se o víkendu rozkecal - už jede mama, tata, baba, lalala, eva a spoustu jiných slabik, ale ty nejdou moc identifikovat :slight_smile: Jak říká můj táta, babka ho tím svým věčným klafáním nakazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Saru u nás také, ale nevím nevím, jestli se m i bude chtít oblékat vojtuku kvůli pár minutám slávy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hlavně. že jste měli veselo... :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
mau: my zas dnes v Hypernově dostali plyšovou žábu, která když se zmáčkne, tak kváká :slight_smile: Dávali to všem dětem, co dnes přišly nakoupovat :wink:
29. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
A na výzdobu se vrhnu zítra, aspoň trochu už něco udělám, ale dnes už se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.