• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Koukám, že hvězdičky se už chystají péct, zdobit a chystat na Ježíška :wink: tak bych asi taky měla začít něco dělat abyste mě nevyloučily ze svých řad pro nedostatek akčnosti :grinning:

Karolí má za dnešek na hlavičce už dva šrámy :cry: chidinka, vždycky když padá tak se jí nšco připlete do cesty, ale dělá jakože nic, je to tvďák :grinning: A už naprosto v poho sedí sama bez opory, tak jsem ráda, ještě kdyby občas něco zažvatlala místo toho bvvvvvvvvvvvvvvv :sweat_smile: Ale třeba se do vánoc taky dočkáme :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
jani: nikam nespěchejte, času dost, Štěpíno to s tím žvatláním taky nijak extra nepřehání :wink: A je šikulka, že takhle snáší šrámy, Štěprda je to samý - dneska si dal čelem o podlahu u našich, protože honil našeho retrívra, ale byl tím tak zaujatej, že si toho ani nevšiml, přitom tam má docela bouli :sweat_smile: :grinning:

ad výzdoba - neboj, za neakčnost se nevyřazuje :wink: Taky budu letos krutě neakční oproti minulým rokům...
29. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Já mám zatím jen adventní věnec, v týdnu snad udělám ještě nějakou vazbu - jehličí,pomeranče, perníčky, ale to je ještě budu muset upíct :wink: nějak si to musím rozplánovat, protože ve čtvrtek mám školu :angry:
29. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Hmm, a my jelikož sddíme doma, máme prd... no nic, jdeme ven, jdeme krmit lamy
29. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak nejdeme nikam, jede návštěva, to mám radost, tyhle návštěvi, co dají vědět o příchodu 5 min předem.,fakt miluji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Saru, takže jste si nedovezli jen dárečky ale také bouličky?? :grinning:
29. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jani já to také nehrotím, ale zítra si jedu pro práci, tak budu na 3 dny zasekaná, tak chci mít alespoň něco.
29. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Fuj, samo návštěvy.... :wink:
29. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
skleni: jen jednu bouličku :wink: Ale jemu se tak rychle ztrácí, že už skoro není vidět :slight_smile: Užijte si návštěvu...
29. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
hm, nám umřel vysavač - tak jede manža koupit nový, ten super tichý od rowenty, jak je na něj reklama v TV s tou mickou :wink:
Já asi taky poletím, za neakčnost :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak ho nemají, bude v úterý, budem muset vydržet...
za chvilku je tu, i tchánovci
29. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahojík děvčátka,
tak jsem se konečně zas dostala na pc, nějak ani nevím, co psát za novinky :sweat_smile: Mám mírné depky, jak pomalu utíká čas...kvůli bytu...prcek je moc šikovný, mamka vyrábí dneska jablíčkové přesnídávky...zatím hezky papá i ty nemixované věci¨, i když dnes měl po dléouhé době květáček a můj tatka do toho kecal, co mu to dávám za blafy :rolling_eyes: tio je taky na kop do ritky...

Před chvílí jsem zjistilla, že si musíme od zítra zaplait nový kurz plavání, abychom vybrali staré náhrady :rolling_eyes: přitom jsme chtěli už přejít jinam...no nic...ještě trochu kašlu, tak půjdu zítra jako doprovod a bude plavat moje ségra s prcekem..
29. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Mau: jj, když se něco s... e tak ořádně
29. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Baru: hlavu vhůru, budeš to tam pak mít krásné. Už to snad dlouho trvat nebude ne??? :wink:
29. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahojky, tak jsme se vrátili z rozsvěcení stromečku, letos je krááásnej :dizzy_face: Jenom jednobarevný světýlka, sice takový ty do modra a já mám radši obyč žlutý, ale oproti loňským sytě oranžovým je to pokrok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsme vymrzlý a fakt už hotový, dnešek byl s tím cestováním fakt náročnej :unamused:
baru, nezoufej, bude líp a v sobotu už budeš paní, co? :wink:
29. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj maminky, tak se po dlouhé době dostávám k PC. Malá dělá střechy a začala "chodit" po čtyřech. Spíš je to jeden pohyb vpřed a pak padá na pusenku. Je to sranda.
My jsme doplavaly a dsalší kurz zatím platit nebudu. Budeme tři měsíce chodit do mateřkého centra na "hrátky s robátky" , kde se hodně zpívá a říkankuje. Pak to zase vyměníme.
29. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Saru: u nás také bývá jen žlutý, zítra vyfotím, děda vzal Danečka a šli sami. Mě se nechce s Vojtou nikam cestovat

Jani čááááu, to je dost, že se tu také ukážeš. Ty užmáš doma také čiperu, hmm,t akže jsme zase poslední :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Jani a co nové fotečky??? máte??
29. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Holky, Štěpík se dneska neuvěřitelně rozkecal, během dne se naučil tata, baba, dědě, hami, mama už říkal dřív :dizzy_face: Já nechápu, co tak najednou, asi si řekl, že je ten Advent, tak aby to do Vánoc stihl. Je to tak roztomilý. Jestli se mi to podaří příští dny natočit, tak to sem hodím :slight_smile:
29. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
jani. ahoj, taky bych přivítala pár foteček :wink:
29. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Saru: jj, to se pak člověk nestačí divit, jak to jde rychle, jeden den nic a druhý den celá abeceda....
29. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
hele vy jste mu tu tašku do školy měli koupit, ale to ještě stihnete :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
skleni: :grinning:
29. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
No co, nikdy nevíš, kdy jí budete potřebovat :grinning: :slight_smile: :wink: hele a co k zápisu, půjdete??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Já mám dnes rozbité mimi, pořád jen ječí :pensive: :pensive: :pensive:
29. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Nik: to jsou krásné fotečky, jsi šikula :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
tak, návštěva je fuč a dítě chrupe, manža jel do práce :slight_smile:
jani: ahoj, jak je? Zuzanka už je teda šikula :dizzy_face:
saru: Štěpa je borec, teď už i ukecanej :dizzy_face:
29. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
mybyliu kámošky,comá mj.rok a půlstarou holčinku ...bylaz ondry úplněhotová -furt ho otlapkávala a bralamu dudlíka zas mu hodávala, hladila ho,objímala ....a kámoška říká: heletoježenich pro tebe,ten má natebe nervy :grinning:

bylo fajn-přinesli jsme olejíčky od justu,jelikož už dochází

táta s náma nebyl,jelikož musí pracovat :sweat_smile:

ad neakčnost - já jedu tak na půl plynu,co jsem byla zvyklá....ale všichni okolo,co jsou noví známí,majípocit,že jsem turbo :grinning: :grinning: ....ještě,že měneznali před tím:grinning:

saru: si to šetřil....přece nebude někde pokoušet po jednotlivých slověch..rovnou najede nanějaký kratší slohový útvar :grinning:
ondrášsi hrozně srandovně vykládá,když se soustředí -na to jaké je prtě si hrozně hluboce něco mrmlá :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Mau: zase do práce????
29. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
baru:toje sprosté -podmiňovat něco,nač máte nárok,další platbou....coby nato řekla čoi? :slight_smile:

mau: tak bez vysavače bych byla v pytli :sweat_smile:

saru: taky nesnáším ty pestrobarevné blikající v různých rytmech...každý rok svádím s manžou boj ...doma jsem to už uhrála s definitivou...venkovní výzdoba je ale stále v ohrožení :sweat_smile:
29. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.