• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky nemohly byste mi prosím hodit odkazy na autosedačky co jste kupovaly prckům? Pořád váhám :unamused:
29. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
29. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
jo a švagrová opět perlí, chce malému (ani ne 6M) koupit na vánoce autosedačku 9-18kg a věřím tomu, že hned jak bude mít těch 9kg tak ho tam prdne :rolling_eyes: už říkala, že ještě musí malej přibrat... to je případ, fakt
29. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím,
dost.dzejn: my máme tuhle
http://www.caryfuk.cz/autosedacky/skup-1-2-9-25kg/autosedacka-zenith-sea-2009-ruzne-vzory

maus: no já nevím, určitě bych tam prcka nedávala dřív než se naučí sám pořádně sedět, já počítám, že do velký nepůjdem dřív jak po novém roce.
29. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
kett: no právě, prostě skoro do roka nemají prcci dostatečně silné krční svalíky a příp. náraz by prostě neustáli...je to nezodpovědný. karolí j eve Vajíčku napreslá, ale prostě chci vydržet co nejdýl...
29. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
mám chvíli a hned jsem šla na MMB...jsem mimikoholik :grinning: .

Holky, jinak jsme došli s miláčkem k závěru, že jdeme s domečku do paneláku...takže se stěhujeme

Fotky dodám...jdu to ládovat.

Jinak neřešily jsteco koupit miláčkum prtáčkum na vánoce?
29. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
jani: tak jste se rozmysleli? TO je fajn, bude klíííd, no ne? :slight_smile:
Vánoce se řešily moooc, co si tak pamatuju tak všemožné hračky fisher price a odrážedla. To vedlo :wink:
29. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
mau: třeba jí chce jen koupit -já ji mám doma takyuž od půl roku ..kvůli ceně
29. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
hup: právě že né, právě že je v malé v bundě namáčklej, ale že ještě musí přibrat...já ji mám taky už doma, ale nepoužívám, jako ty. ona je hrozný střevo
29. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím zpět z víkendu. byli jsme u našich, ta cesta 170 km je docela dálka..., ale odpočinula jsem si, emmi byla v jednom kole s babi a dědou, takže spokojenost pro všechny
k tomu žvatlání - emmi je ukecaná až až...fakt žvatlá neustále
novinky po víkendu: u našich na koberci začala lézt po kolenou, tak jsem zvědavá,jak jí to půjde doma na plovoučce, jestli poleze nebo se bude pořád plazit. co víc, začala se zvedat - cvik z power jogy - střecha. nechápu, co tím sleduje, takhle se nepostaví ani nepoleze.

emi má děsně ráda knížky, už od mala, kdy měla takové ty gmové...dost často jí čtu a prohlížíme si obrázky, já ukazuju a povídám co to je. ona ted o víkendu začala ukazovat také. normálně ukazováčkem ukazuje na obrázky dětí, ptáčků, kytiček atd. a u toho žvatlá. jako neukazuje na povel, že bych jí řekla, kde je holčička a ona by mi ji ukazala, to jako ne. ukazuje si sama a povídá. nebo jí povídám já, na co zrovna ukázala, co to je... no sranda

hup. dík za odkaz na perníčky. zrovna jsem se chtěla zeptat, na osvědčený recept. takže díky, udělám tyto. myslím, že saru sem dávala taky recept, ale ten už nedohledám...

taky váháme nad autosedačkou- určo to bude romerka 9-18 s isofixem. jen váhám nad typem, některý maj pěkný polstrování kolem hlavičky, jiné to nemají...nevíte některá, jestli u těch co to polstrování mají, jestli to jde sundat? když jsou pak děti větší, aby se mohly volně rozhlížet...

ani mi nepřijde, že začal advent...první svíčka na věnci hoří, stromek na balkoně svítí - letos máme krásnou borovičku. přivezli jsme si ji od našich, uřízli jsme jí z náletu... a je rostlá jak potřebujeme...takový klacek a na konci ministromek...fakt akorát na bálkon, aby byl vidět jen ten vršek a za spodek to je připevněné k zábradlí...
jojo, vánoce se blíží...
29. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
jani:z doměčku do paneláku? ..tý jo...a to se vám chce :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
kaca: Jů, takže super víkend :dizzy_face: Eminka je šikovná :slight_smile:
to u té hlavičky oddělat nejde. Je to polohovací spolu s pásama, ale oddělat ne. Ale ono to není až tak upnuté, jako že by to dítě nemohlo pohnout hlavou. Já v tom zatím teda problém nevidím :slight_smile: je to měkký a stejně má ta sedačka jakoby vysoké ty bočnice, takže by i tak vidělo prdlajs - do strany. I když je pravda že některým prckům to tam může "překážet"
29. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
kači:to ukazování dělá ondří taky ...jsem za to moc ráda ...jetakový divočák a u téknížky se dokáže zklidnit..vytasí ukazováček a rejdí s ním :slight_smile:

jak jsem četla ten příspěvek : "hoří, stromek na balkoně" ....jen jsem to prolítla :grinning:
29. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
kaci: zkopčila jsem foto z našich stránek, vypadá ta střecha takto nějak?

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3581463&vReferer=

Tak těsně po tom si začal sedat :wink: Emmi už sedá sama, nebo ne? Jestli ne, tak to tu bude cobydup :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
29. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
hup...tfuj tfuj tfuj...nehoří:slight_smile:
to ukazování je super:slight_smile:

saru: emi sedí, když jí posadím celkem stabilně.ale sama si ještě nesedne, chybí jí malinkatej kousíček a posadí se. zatím se stále lehce nahnutě opírá o ruku, ale stabilitu drží.tak jestli to bude jako u štěpánka, tak se mám na co těšit.... ta naše střecha nemá tak ostrý uhel jako štěpánkovo (něco mezi střechou a cvikem na bříšní svaly z pilates:slight_smile:. mám to vyfocený, hodím na FB:slight_smile:

mau: díky za info o tý sedajdě. takže vy máte tu bez isofixu, že?
29. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
maus:ajooo...toje ta,jakuž jsi psala,co :sweat_smile:

kaci:a to lezení jí půjde...máme plovoučku a ondra má tu našivychytanou ...na jiných plovoučkách mu to třeba klouže...ale domácí má v malíku :grinning:

jinak"střechujeme" taky...a takymi není jasné,co je cílem hry :grinning:
29. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: S hořícím stromkem si mě pobavila :wink:
29. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
holky, emi mi vyrostla z vánočního overalku...tak mám cíl na MMB:slight_smile:
kači:no však jsem říkala,že jsi frajéérka,tak s klidem to tady psát :grinning:

mau:nesměj se mi...nemůžuza to,že rychleji myslímnež čtu :grinning:
kaca: jj, bez, odkaz je nahoře :wink:
hup: no, to je "ona" :grinning:
29. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
hup: no nic nic, ta hláška je dobrá :grinning: :wink:
29. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky, pozítří jdem na prohlídku a já jsem fakt zvědavá o kolik Štěpíno vyrostl, protože jsme teď přijeli k našim a tepláčky, co mu před 3 týdny byly dobře, měl teď po kotníky :sweat_smile: Co se týče váhy, tak tipuju, tak kolem 9,5 kg - těch 600-800 g za 2 měsíce. Ale na tu výšku jsem fakt zvědavá :slight_smile:

Koukáte na Superstar? Dominika celkem ušla, Chodúr taky, i když jeho pojetí mi moc nesedělo, Monika kvůli začátku průser, i když si myslím, že ta písnička je pro ni jak stvořená. No, a Šmajda - to byl teda dost děs :sweat_smile: Ale myslím, že je asi nemocnej, jinak si to neumím vysvětlit :unamused:
29. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Hup: no chce i nechce. Je to složité...máme půlku baráku a v druhé žije děda. Baráček je poplatný době kolem 50.let. Pak je tu neskutečný binec, soukromí jednou dobrý a pak několik dny se nestačím divit. A hlavně mám doma vážně nemocnou mámu, asi bych si vyčítala, kdybych nešla. Třepo se jí packy, takže už si ani chleba neuřízne.
Jo a taky, nějak bych chtěla vedět, jak to bude až by se děda minul. Cena domu je zatím vyčíslena na 4miliony+ musí se tu hodně investovat a nějak se nemůžeme najít, že zvyšujeme cenu domu a pak co? Budeme vyplácet..z čeho? prostě ble.
29. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Šmajda děs, Monika taky :grinning:
saru: my jdeme na KO ve středu, taky jsem zvědavá na míry, vůbec si netroufám tipnout kolik Karolí přibrala :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak střechu dělá Nela už dlouho, měla už dokonce náběh na to, že si sedne, ale rozmyslela si to :grinning: ... ale neukazuje ani omylem :grinning: , nevydrží s pozorností ani když jí ukazuju já, ona dělá do knížky bác bác :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vydrží s pozorností jen když jí zpívám "tancovala žížala" nebo říkám "kutálí se brambora" :wink:

svíčka na adventním věnci taky hoří, stromek nehoří :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
jani: mamka má parkinsona? babička taky měla, je to blbý :frowning2:
29. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
jannca: v tomto případě souhlasím, udělala bych to stejně

sklen: mám kontakt na firmu ze Sedlčan, dělali nám rozvody, koupelnu a dokonce i návrh koupelny a to dokonce jsme konzultovali pouze přes maily nebo telefony, měla jsem vybrané obklady a zhruba, jak to chceme a s pánem jsme to dali krásně dohormady a jsem velmi spokojená :wink:
29. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Já jsem už Štěpínovi vytáhla takovou tu dřevěnou kostku, jak se do ní vkládají tvary. Je to děsná prča - nejdřív ji děsně zkoumal, pak házel s těma kostakama a když jsem mu pořád ukazovala, že se strkají dovnitř, tak si teď vždycky vezme hvězdu (vždycky jen hvězdu, nic jinýho :grinning: ) a snaží se ji nacpat dovnitř přes čtverec nebo kolečko :grinning: Třeba 5 minut děsně potichoučku sedí, opatrně to tam cpe a když nic, tak vztekle chytne celou kostku a švihne s ní o zem. Prostě trpělivost sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
saru: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.