• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kaci: já tam objednávala odrážedlo i chodítko a jako celek to vyšlo na nej cenu, ale jednotlivě si nejsem jistá, to ti teda zaručit nemůžu :unamused:
29. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
hup: já tu panenku taky sháněla a nesehnala, ale objednala jsem tuto, taky docela pěkná, ikdyž jiná
:wink:
http://www.sapito.cz/panenka-klarka-30-cm-pi-309.html?noresize=1
29. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jinak stáhla jsem pár nových foteček, papání, dnešní koupačka a počátky vánoční výzdoby :wink:

http://polakovi1.rajce.idnes.cz/Karolinka_9.mesic/#DSC01161.JPG
29. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
jani: Karolí je labužník, co? U toho jídla se tváří jako "fajnšmekr" :dizzy_face: A výzdoba krásná :dizzy_face:

Tak dneska by asi měla vypadnout Monika, jinak Chodúr jako Kravitz mi přišel spíš jak blbej vtip - jako to bylo fakt úplně mimo, ne, že by to nezazpíval, to jo, ale jinak no comment :grinning: Jako Lenny je bůh a tohle byla zajímavá napodobenina :grinning: Dominika dobrý a Bendig nakonec super :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
saru: jasný :wink: já už jsem se koukala dřív a když jsem našla levnější, tak nemělo ty vychytávky - vkládací tvary a úložný prostor pod sedadlem

dzej: malá je rozkošná :wink:
29. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
saru: je a ještě u toho tam zajímavě mručí bručí :wink: :grinning:
29. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
29. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
saru, tak jsem to objedanala taky tady:slight_smile: máš ho ty a dzej, tak to mi jako reference stačí:slight_smile:
29. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
mis...díííííky
29. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
saru, dzejn: a je to odrážedlo fakt dobrý? sedí se na tom dětem dobře? dokdy je asi tak použitelné? a tím volantem se točí nebo je na pevno? saru, tys myslím psala, že ho mají známí.....
29. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
jani: jsi šikovná, hezká výzdoba....a hele jak si to pověsila na krb? já jsem teď dodělala rohlík a přemýšlím jak ho tam pověsit
29. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz
Holky zdravím zas po dlooooouhé době.
Tak my jsme konečně překonali to období nejezení a Luki už víc jak 10 dní krásně papá, snad už je to za náma a už to tak bude napořád. Zhubnul teda jen o to půlkilo, tak nakonec na výhružky mé paní doktorky, že půjde na kapačky, nedošlo. Díkybohu. Ale je fakt, že nebyla půlhodina, abych mu něco do té pusy nestrkala, jinak by měl asi i míň. No za těch posledních 10 dní co papá přibral 300 g, takže úplně paráda, takže teď váží něco kolem 7,3 kg, takže to snad do konce roku na těch 8 kg doženem.
Zato já se potýkám už dva týdny s rýmou a kašlem, no ale toplotu nemám, tak snad to ta chřipka není, bohužel Luki to ode mne chytl a odsávání nosíku je teda vážně drama a psycho. Už jen zdálky vidí odsávačku a je řev jak bych mu chtěla utrhnout hlavu a stajně co vysaji, tak tím řevem a pláčem zase ten nosík naplní. Nejvíc mám strach přes noc, když má plný nosík a puse dudlík, aby se neudusil.

DOTAZ - nevím jestli jste to už tu neprobírali, ale nemáte někdo nějaké dobré internetové stránky o znakování miminek???? Knížku se mi nechce kupovat, přijde mi to zbytečné, ale spíš bych se chtěla podívat na to, jak začít, jak to dělat a jaké znaky používat.
30. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
JInak jak vás tu tak trochu dočítám, tak mi koupili sedačku 9-18 kg, polohovatelnou, s vystýlkami, no najdu ji na netu, omakala jsem jich dost a musím říct, že tato, i když patří mezi levnější, mi přišla nejlepší, samo že má certifikáty a vše možné
http://www.skrblikshop.cz/autosedacka-arti-fibo-star-0-18-kg.htm?barva=1526
30. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
jo holky, i když jsme asi poslední, tak od 17.11 má Luki první zub. Našla jsem ho na své narozeniny, tak to byl dáreček nejlepší. Samosřejmě to, že by tatínek měl něco za to koupit, no to nějak vyšumělo
30. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
jinak dárečky se u nás už rýsují, něco máme, něco je objednaného a něco se ještě snad vymyslí. Já dostala k narozeninám nové lyže, takže to mám i jako pod stromeček, takže co se mě týče, já tam budu mít snad už jen nějakou drobnost. Lukimu jsme koupili hrající chobornici od Lamaze, tu co jí každé chapadlo vydává nějaký tón a dělá to dokupy oktávu - snad nás sousedi nepřetrhnou. Manža chtěl žebřiny (ribstole), tak mu už visí v pokoji na stěně a maminky dostanou jedna hodinky a jedné jsem objednala CD+DVD - tři tenoři - vánoční edici, tak snad bude mít radost, jen ten děda je trochu oříšek a zbytek rodiny, chlapům flašku a ženám kosmetiku. Takže snad nebude zase těsně před vánocemi nějaký shon a lámání hlavy nad tím, co pořídit
30. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ránko,
dnešní noc byla suprová, spinkali jsme celou noc až do půl sedmé :slight_smile:

mis: odrážedlo je dobrý, teda aspon pro naše účely, předpokládám, že je i odolný vůči rozbití, protože my ho zdědili po dvou holčičkách a je jako nový, jenom tam nemáme to zadní zdržadlo, ale neva. Jinak my ho používáme jenom jako interiérový vozítko, tak nevím jak bude dobrý na ven. Volantem se dá otáčet a otáčí se s ním i přední kolečka, ale jen kousek.

enza: já to připevnila normálně na tokovou malinkatou skobičku, plánujeme tam pověsit obraz, takže poslouží i po vánocích a kdyby ne, máme tak hodně hruboz omítku a ta minidírečka by se v poho ztratila :wink:
30. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
ty jo vy už tu řešíte odrážedla a Luki se zvládá jen překulovat, ještě ani nelozí natož sedět :fearful: asi jsme dost pozadu jak pozoruju
30. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
dobré ranko,

jitul, mooooc zdravím, odkazy na znakování pošlu... no snad už bude s Lukim jen dobře, teď váží dokonce míň jako Nelča :slight_smile:

dzejn: díky díky, asi ho taky koupíme, líbí se mi, i když nevím, jestlibynebylalepší motorka, je taková hubenější
30. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
znakování: http://www.znakovanismiminky.cz/index.php?disp=znakovani
http://www.miminkovstina.cz/
https://www.babysigns.cz/index.html
tady je slovník v angličtině i s videem: http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary/dictionaryofsigns.aspx?letter=A
a knížka je hezká, mám ji půjčenou od ségry a napsala to paní z toho prvního odkazu

já už znakuju a používám zatím jen JÍDLO, SVĚTÝLKO, KOUPAT SE, VELIKÁ, HOTOVO, JEŠTĚ, jinak zatím nevím, co přidat, ona se Nela moc nesoustředí, takže tohle zatím stačí :wink:
30. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
mis...moc děkuji.
jste šikovní že už znakujete
30. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
DObré ráno. noc klasika, vstávačka kolem6.
Udělala jsem nějaké vánoční a další fotky, nic moc, ale až to protřídím tak sem a možná na FB něco hodím :wink:
jitu: ahooooj, se nám stýskalo :slight_smile: tak konečně Lukášek papá, tak snad už to bude definitivní :slight_smile:
odrážedlo: my budeme kupovat tohle http://www.hracky-umysaka.cz/zbozi/ltk-4358.php?
30. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
AHojky, noc fajn, až na to, že kdykoliv se vzbudil, musel vyzkoušet, jestli nezapomněl mluvit - přes noc natrénoval nová slova :grinning: : laďa - žádnýho neznáme, tak teda nevím, manža se směje, že se Štěpík prokecl, kdo je jeho skutečný tatínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , jajejo a nejvíc teda jede tata a lalala :dizzy_face: Holky, taky vám u toho děti tak naprázdno cvakají pusou a vyplazujou jazyk? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad odrážedlo - kupujem tohle ze dvou důvodů - bylo nám doporučeno a motorka naopak rozmluvena kvůli stabilitě venku. Pro větší děcko je určitě ideálnější, ale pro menší mají prý tahle přízemní odrážedla lepší základnu :wink:

jitu: vítej :dizzy_face: To jsem moc ráda, že už Luki papá, jen tak dál :wink:
30. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Jsem po tom náročném víkendu nějak off, nejradši bych chrápala aspoň 8,9 hodin :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
saru: to musí být super, jak štěpánek mluví :wink: já bych taky chtěla aby to naše dítě něco řeklo :slight_smile: ona už dlouho umí pápá, ale dělá to oběma ručičkama a když jí říkám tátá tátá tátá, tak ona začne dělat pápá :grinning: je to její reakce na vše, vždycky když má pocit, že něco po ní chceme, tak oběma ručkama udělá papa s cítí se jak hvězdy :wink:
my za chvíli jdeme na osmiměsíční prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik váží
30. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
jani: tak ať dobře dopadnete, hvězdy :dizzy_face: ad ukazování - Štěpíno zas občas radši ukáže vše najednou, tak začne mávat, dělat paci, paci i bumbum, asi abychom ho zas za chvíli neotravovali s něčím dalším :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
fotečky od téhle dál http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3582412&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
saru: Štěpánek je šikula :dizzy_face: , Karolí jenom drmolí, nic konkrétního
30. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
mau: jééé, tak ty nemají chybu :dizzy_face: Nejvíc se mi líbí 28, 30 (tady mi Karolí výrazem trochu připomíná Štěpína :sweat_smile: ), 32 (tam se tváří jak boží umučení) a 36 :wink: Karolí je prostě princeznička se vším všudy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
saru: dík :slight_smile: no nebyla z toho focení nijak odvařená :grinning:
30. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Saru - Luki začal s jedním zlozvykem a to, že čelistí hýby zleva doprava až mu přeskakuje sanice. Tak nevím, zda hu v tom nechat, nebo mu to nějak zarazit, aby si nevychechlal klouby hned od mala. A naprázno pusou mele, to jo, ale dává jen slabiky - mama, papa, baba, dada, ale Táta, to k nelibosti mého muže ještě neumí
30. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
jitu: asi se mu líbí ten zvuk :wink: Tak to u nás tata asi vede, mama říkal sice dřív, ale teď, jak se naučil během včerejška ta nová slova, tak na mě jaksi pozapomněl :grinning: Ale to je mi fuk, hlavně že brebtá :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.