• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: to štěpíno taky ne, protože jsem ho logicky nutili být na místě a to by vždycky prasknul vzteky :grinning:
30. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
čauky!!
Hup, to máš ale smůlu s těmi dárky :frowning2: ale ty jsi šikulka, vymyslíš náhradní :sweat_smile:
Saru, chudinka malá štěpánek, ani v noci nemá klid, v hlavičce mu to šrotuje :slight_smile:
Jitul, ahoj, to je fajn, že se Lukášek umoudřil. aby ho Marťa nepřekonal ve hmotnosti :grinning: gratulace k zoubku, my furt nic! babička mu koukala do pusy a v nejbližší dobeě to na první zub fakt nevypadá :confounded:
Marťa se nám všude staví, opře se o krb a už jede a já mám bobky, aby nekde nespadl na hlavu, když tam je dlažba :rolling_eyes:
30. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
mau: krásné fotečky, Karolí je kočenka :wink:
30. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
A vše nej... Ondrovi k svátku :dizzy_face:
30. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Všechno nejlepčí Ondráškovi k svátku :dizzy_face:
mis: děkujem :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
dneska budu Karolí poprvé vařit oběd, jsem zvědavá jeslti to bude jíst, ona tomu teď moc nedá
30. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Jani, pěkné fotečky, malá hezky papá. v židličce už sedí sama?
Karolí je taky pěkná kočenka. jak se ti Mau fotilo? vydržela ti? já s tím mám problém, dost trvá, než to bleskne, tak mi malý pomalu uteče ze zábeěru :angry:
30. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
luci: no blbě, brala roha :sweat_smile: ale zvládly jsme to :wink:
holky, můžou mrňata baby kapustičky?
30. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky, tady je dneska zase krásně, emi ted usnula, tak jdu rychle pověsit prádlo na balkon, vyluxovat. vařit budu jen večeři - zapečenou zeleninu lilek, cuketa atd. , emmince dnes vařit nebudu, vytáhla jsem zeleninku z mrazáku, takže bude mít cuketu+mrkev+brambor+petržel+celer+kapustičku+rýže:slight_smile:
jíst to snad bude, už to měla mockrát,tak dnešek snad nebude výjimkou.s jídlem přes den nemáme problém, horší je to večer s kaší. tu často nechává...což mě štve, páč často dojídám :angry:
a pak se dopije mlíčkem před spaním

holky mimča už by měla spát celou noc - co to cca je? emi jde spát kolem sedmý a první jídlo má kolem 4 ráno...je to jako v noci nebo už je to ráno a je to OK?
nebo jí to mám zkoušet posouvat dál? moc se mi do toho necche, protože takhle se nají a spí ještě do sedmi až půl osmý. bojím se, že kdyby spala celou noc až třeba do šesti, takže pak se vzbudí a už spát nebude...

zítra jdu na celej den do práce, už ted je mi po emi smutno :unamused:
hlídat bude martin, půjde s emi plavat, ale bohužel ne s tím sousedem, páč jejich lucinka je nemocná, tak plavání odvolali. samo, že se mu ted moc nechce, ale věřím, že to zvládne.
30. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
jo a taky se přidámám Ondříkovi vše neJ
30. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
mau: já kapustičku dávám, ale ne jako hlavní složku jídla. jen jí tam občas jednu růžičku přihodím
30. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
kaca: díky :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás dnešní noc katastrofa jako ta včerejší, budí se co 2 hodiny a řve, hladem to není, on je prostě v 1 ráno vyspalej, vstáváme v 5, už to nějak nedávám, přes den toho moc nenaspí, tak mi to je divný. Spí mi půl hodiny dopoledne a pak max hodinu v kočárku odpoledne, v 6 večer už padá na hubu, já taky :sweat_smile:
Zuby to asi nebudou, nevím, že by začal mamiňákovat, těžko říct. Asi zase nějaký blbý období.

Ondřímu taky Vše nej:wink:
30. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Kačko, myslím, že první ranní jídlo okolo 4-5 je ok. vem si, že když prcek spí od 19, tak má docela naspáno :grinning: takže to chce ho trošku nakrmit a zpomalit metabolismus :slight_smile: ne vážně, i v příručce pro dlouhý spánek píšou, že toto je řešení, aby děti spaly fakt až do světla :slight_smile:

holky, jak vaříte cuketu, to ji kupujete?
30. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
mau: není zač. ale nemám to nijak nastudováno, prostě jsem jí zkusila a v pohodě, tak jí dávám

luci: cuketu normálně oloupu, nakrájím na kostičky a uvařim s brambůrkem, mrkví atd. jak chci. dosud jsem měla zásoby ze zahrádky, ted nevím, jestli si troufnu koupit ty dovozový... :unamused:
30. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
nevíte, jak chytnout myš bez kočky? my už dali x návnad do pastičky, vždy to odnesla a nechytla se, mrcha jedna :frowning2:
30. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
kaci: jj, to určo je celá noc :wink: My většinou prvně krmíme po 9-10 hodinách spánku. A i když je to ve4, tak je to už vlastně hrozně dlouhá doba :wink:
30. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
luci: půjčte si od sousedů kočku, nejlepší řešení :grinning:
30. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
nám se myši dobře chytaly na špek, fakt :slight_smile:
kaca: to spaním je si myslím OK, u nás ej to taky tak, že jídlo má kolem 4 +- :slight_smile:
zkusila jsem si jí do toho obědu jendu baby kapustičku přihodit, tak snad to bdue papat, přimíchám hovězí masenko, uvidíme.
kupovaná cuketa (příkrm) byla dokonce i se šlupkou
30. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Maus, tak první zkusíme špek a pak zkusíme najít souseda s kočkou :slight_smile:
a tu cuketu asi koupím. dneska udělám brokolici s těstovinami.
30. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Štěpulka dnes prvně baštil makarony se šunkou a sýrem a hned napoprvé snědl půl velké skleničky :dizzy_face: Je vysmátej jak sluníčko a neustále žvatlá - teď zrovna jede pořád dokola bajlala :grinning:
30. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Pro ty, co ještě neviděly, jsem dala do alba naše vánoční fotky :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=525424&vReferer=%2Fphotos%2Fsarusinek
30. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky,Maus:Karolí je fakt na těch fotkách boží :grinning:
Saru: Štěpík s těma svýma očička asi nikdy nebude mít problém zbalit nějakou pěknou babu :grinning: :grinning: ,vánoční fotky fakt moc hezké.
Jinak my už si taky sami sedneme :wink: :grinning: Alička se plazila po chodbě a když sem se otočila tak pěkně hačkala :dizzy_face: :wink:
Jo a Ondří Vše NEJ NEJ k jmeninám :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
vla: gratulace Aličce :dizzy_face:
30. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
vla: jů, no Aličke je šikulka :dizzy_face:
saru: Štěpa už baští i sýr? téééda :slight_smile:
Mnou vařený oběd měl úúúspěch, papala krásně, chutnalo jí to, ještě tam má porci na zítra. Tak snad to nebyl jen prvotní údiv a bude to jíst i dál :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
mau: jj, ve skleničkách jo, to už měl podruhé. A už jsme zkoušeli i bio eidam u našich, jen pidikousek, ale šmakoval mu :wink:
Právě jsi byla Karolí pasována na excelentní kuchařku :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
saru: óóó, se dmu pýchou :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
jak to vůbec je? Od kdy můžou mrňata sýry a třeba máslo?
30. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
mau: sýr je běžně dáván do skleniček od 8. měsíce a to máme zítra - jak jsou třeba špagety se zeleninou, tak od 8. měsíce je tam ještě sýr :wink: S máslem ještě určitě počkám :slight_smile: Nám doktorka říkala, že eidam může už od půl roku, ale my ho dali až teď, taveňáky nebudu dávat ještě dloooouho i my je jíme jen občas :wink:
30. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
saru: dík, nějak se neorientuju. ono je to i těžké, všude ti napíšou a řeknou něco jinýho :unamused: asi dám na svoji hlavu :wink:
30. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.