• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jani: skladnou princeznu máš :grinning: :wink:
30. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Já udělám těsto asi zítra, dneska ještě dorazí tchán, tak jsem trošku uklízela. Ale jinak se dneska fakt sotva táhnu, je nějakej divnej tlak, asi zase erupce, či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
jitu: nedávám čaj, když pořád kojím, tak snad nemusím, ne? i když dostane oběd, tak to pak zapíjí MM a večer po kaši taky dostává MM

znakujeme tak, že zankuju já, Nela jen kouká, zatím na mě peče, ale to nevadí, ještě jí není ani 8 měsíců a co jsem se tak dočetla, tak první odezvy bývají kolem toho 9.měsíce, ale spíš později...... znakuju hlavně kvůli tomu, abych se to naučila já používat, ono je to celkem náročné zapracovat to do běžné mluvy, ale začínám si pomalu zvykat... a znakujeme už jako pořádně něco přes měsíc, ale zkoušela jsem to už před 2 měsíci

teda to dítě na těch kolenách dělá ale psí kusy :grinning:

dzejn: ty jsi ale hodná máma :dizzy_face:
30. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
vše nejlepší Ondráškovi k svátku :wink: ........... bych málem zapomněla
30. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
my jsme měly doma taťku a před chvilkou návštěvu, byla tu ségra s manžou a děckama.
znakování? asi už bychom měly taky začít, co? :sweat_smile:
domluva: někdy to poznám co chce, ale jsou situace kdy fakt néé...
děkujeme za pochvalu :dizzy_face:
dzejn: Karolí je super dekorace v poličce :grinning: :wink:
A celej den tu fučíííí jak hrom, nás to málem odfouklo :unamused:
30. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Hm, tak u nás už se spí, ale nevím co je - vyblinkala celou večeři :frowning2: tak snad to byla jen náhoda....
30. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
tak u nás už se taky nějakou dobu spí.... aby taky ne, Nela se totiž rozhodla, že spát 1x denně je tak akorát, takže po obědě usíná a před 14.hodinou se budí, takže večer je už hotová

chtělajsem se zeptat, kdo dáváte kaši před koupáním a mlíko po koupání, jak to máte časově? já dnes poprvé dala kaši předkoupáním z misky zhruba v 16:45, koupání v 17:30, mlíko v 18 hodin. Máte to nějak podobně?
30. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
maus: že by zase zuby? a nebo prostě neměla hlad a tak nějakou část vyhodila :wink:
30. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
mis: ona to papá s chutí a vyblila fakt všechno...snad jenom zuby
30. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
mis:kaše -po šesté, koupání cca za půl-třičtvtě hodiny, pak hned mm

mau: pokud toudělala jen jednou,nic vážného to určo nebude :wink:

jani: fakt kráááásná dekorace :grinning: :grinning:

adznakování -mlíčko už občasukáže ..jetoipředkojením,taksnad to není náhoda ...ale zatím nic moc ....však to děláme pro zábavu, takže žádnáý steres:slight_smile:
30. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
hup: já doufám :wink:
30. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
jo..jinak ondří má nový styl lezení ...ve střeše :grinning:
30. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
hup: machr :grinning:
30. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
hup: no nekecej, Ondří už umí mlíčko? hmmm, tak gratulaceeeee... a jak ho ukazujete?
30. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
mis: no....umí je silné slovo :grinning:
děláme takže zavírá aotevírá pěstičku ....a když mu řeknu:dámemlíčko?takněkdy začne"pumpovat" ....ale zatímfakt začíná ....alemyslím,žeuž pochoipil smysl
30. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Mis, kaše před šestou, koupání před půl sedmou a pak MM a spinkat.
malý mi už leze!!!!! začal v koupelně, jak jsme napouštěli vanu :slight_smile: doufám, že ho to bude bavit víc než stát! deptá mě, jak furt stojí v postýlce a pak padá dozadu na hlavičku :cry: naštěstí je tam mantinel, ale všechny pády to neztlumí :fearful:

Hup, to je super!!! a jak často denně mu to ukazuješ?
30. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky, tak tchán odjel, dovezl nám Mikuláše - 3 čokoládový postavičky (mňam), směs solených oříšku (mňam), ale pak banány ( moc nejíme), kiwi (10 kusů :grinning: ), ovocný čaje (nepijeme), instatní megakafe (nepijeme), rozinky (nejíme) a fíky (nejíme) :grinning: :grinning: :grinning: ALe co, snaha se cení, je hodnej :dizzy_face:

ad jídlo - kaši dávám v 17.30, pak hned koupání a po něm hned mlíčko :wink:
30. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
luci:no,když jdeme kojit a vzpomenusi- takže asi 2x :slight_smile:

sar:to je hezké ....je to taková klasika ....hlavně se snažil ...tchýně třeba ondrovi k svátku poslalainfo,že je olezlá...to je taky hezké,že :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
hup: no to je hodná babička :grinning: :grinning: Jak si vzpomněla na ondráška :wink:
30. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
hup: no, tak to je ještě mnohem originálnější :grinning:
30. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
saru:si piš ...nějaké banální kafe a banány..ts :grinning: :grinning: :grinning:

jani:jj...zlatá

kdybystemělychuťkuknout na pracovnívariantu webíku http://www.rodinne-centrum.cz/web/proficio/
30. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
hup: hezký, vkusný :dizzy_face: Mně se to líbí moc :wink:
30. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
saru: fakt ...díkymoc....klidnědoměšijte kritiku ...je to v procesu tvorby
30. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
hup: mně se líbí, že to není řvavý, jakože z toho člověka nebolí oči, ale přitom výrazný přesně tak, jak se to hodí k danému tématu - toť můj názor :wink:
30. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Hup, mně se to taky líbí, zvlášť ty postavičky, ty jsou fakt povedené :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak jsem ještě uplácala těsto na perníčky, zítra se do nich dám :wink:
30. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak jsem zpět po cvičení, trochu jsem pracovala. ted to jen vysmahnu na cd a zítra odprezentuju...

hup..ten web - logo super, animace super,a dál nemůžu komentovat, neumím si to představit dokud tam nebude něco víc konkrétního a věcného...layout vypadá dobře, ale záleží, co bude obsahem, jak to bude všecko provázané...
30. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
hup: mlíčko teda děláte jednou rukou... asi taky budu učit jen jednou.... web je hezkej, už jsem ti ho jednou chválila, velmi příjemné a přehledné

holky díky za info ohledně kaše, koupání a mlíka :wink:
30. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
ad znakování) my znakujeme, ale zatím jen já, emi ne. ale myslím, že je na spadnutí, kdy mi něco ukáže. minulý týden na mě dělala psa, takový ten vypláznutý jazyk, ale nevím, zda to byl pes. široko daleko žádný nebyl. uvidíme. každopádně se strašně těším
znakujeme jídlo, pití, mlíčko, koupat, čepice, pejsek, kočička, knížka, kráva, hotovo, ještě, světlo, kde je a to je asi všecko spát neznakujeme, to si znakuje sama už od miminka a já ten znak převzala - mne si očička.
chystám se přidat znaky - mám tě ráda a bolí.
taky to ale nijak nehrotím, spíš je to hra :wink:
30. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Mis, taky znám znak na mléko jednou rukou. na kojení je ten znak jakoby tahání za ramínko podprdy, ale to asi taky učit nebudu.
30. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.