• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kdo vypadl ze superstar?
30. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dobré ráno.
Karolí zvracení se opakovala ještě po nočním mlíčku :frowning2: pak nad ránem jsem jí dala jen rýžovou kaši. teď ráno dostala 150ml mlíčka a nevyblinkala to, tak snad to bude dobré.
1. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj, tak jsem se dnes vyspala, malý vstával až ve 4 hodiny!!!! NEUVĚŘITELNÉ!!! mohlo by mu to vydržet :sweat_smile:
1. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Mau, to je divné, malá teď zvrací nějak častěji ne..
1. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj holky, tak noc u nás super, vstávačka v 8:30, ale ten večer :cry: , usnula po 18.hod, ve 20 hod se vzbudila, nechtěla ani omylem spát, tak nám vytírala podlahu až do 23 hod, pak jsem ji dala do postýlky, řev jako prase, tak jsem ji musela uspat u sebe naposteli a přendat do postýlky, pak už spala krásně, jedno kojení v 5:30

luci: vypadla Bagárová, ale to už asi víš..... mléko se může znakovat i oběma rukama, záleží, jak si to kdo udělá..... :wink:

mau: no snad Karolí nic nebude :pensive: , třeba jí jen něco nesedlo adnes už to bude dobré
1. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Mis, bagárová jo? aha podle upoutávky to vypadalo na Dominiku - nebyla tam. ale o bagárové jsem si to myslela. začínám dávat na svoji intuici.
1. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
holky, před chvílí mi přišly kalendáře, objednali jsme stolní týdenní s Nelčou... a je to parádní :sweat_smile: , vypadá to super, doufám, že se to bude babičkám a prababičkám líbit, mě se líbí moc :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
mis: určitě budou mít úspěch :slight_smile:
u nás jsou taky všichni uprdění, když jim dám fotku nebo pošlu MMS :dizzy_face: je to krásný :slight_smile:

mě dítě spí, půjdem plavčit...
1. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky, u nás noc fajn :wink:

mau: tak snad bude Karolí v pořádku, držím palečky :wink:

ad znakování - my neznakujeme, ale stejně prostě dělám automaticky různá gesta k některým pojmům :slight_smile:

Odpoledne jdeme na prohlídku, je tu hnusně, asi tam sjedeme autem. Teď se dám do perníčků :slight_smile:
1. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
saru: tak jsem zvědavá na Štěpánkovi míry :wink:
1. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
dobré ranko

taky jedeme na prohlídku a poslední hexu

noc -šílená ....ani ondra ani já jsme nemohli nějak spát ....jako žádné plakání, nebo tak něco ....jensefurt převaloval a nemohl zabrat ....a já tak samo ...možná úplněk je tu - vždy pár dní před tím to oba takhle máme
ale kupodivu jsem docela vyspaná
nejlepší bylo,jak nemohl usnout,že přišel ke mě,položil si hlavu na rameno a alespoň odpočíval :dizzy_face:
1. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
mis:tak babičky budou určo spokojené,ne:wink:
takyseuž těším na fotoknihu

mau: tak třeba měla jen navečer podrážděný žaludek a už to bude ok :wink:
1. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
hup: já jsem měla malou v noci u sebe ale teda vůbec jsem se nevyspala. Pak k ránu asi hodinu a půl nemohla zabrat. Aspoň že ty seš vyspaná :slight_smile:
s tím zvracením už to snad bude dobré....uvidíme
1. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
hup: jj, taky to tak občas pociťuju, kolem úplňku :wink: Dneska jsem teda spala jak zabitá, ale občas, když se nevyspím, jsem fit teda víc :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky všem,
to je teda náhodičku, taky nás dneska s Nellinkou čeká poradna! Jsem zvědavá, jak to tentokrát načasujeme. Dr. má vyhrazený hodiny pro poradnu a buď tam zrovna není nikdo nebo nával jako blázen...Teď je Nellísek v ohrádce, Aminka jí nenápadně krade hračky a obě z toho mají hroznou srandu :slight_smile: Neluška je tak vděčná, vždycky, když se kolem ní Amálka mihne, tak vříská a směje se jak pominutá :grinning:
1. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Karolí poslední dny kašle a hýká, ale nevím, jestli to dělá schválně nebo ji opravdu něco dráždí. Jak to mám poznat? :sweat_smile:
kami: to je pěkný, že si holky tak vyhrajou a zasmějou se :dizzy_face:
1. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
No ono to zase takový moc velký hraní není Mau, přeci jenom je Aminka divoška, tak musíme být opatrní, ale je vidět, jak se mají rádi :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak já hlásím, že jsme dneska objevily šestej zoubek, ani jsem to nezaregistrovala, Karolínka byla zlatíčko :dizzy_face: to při pátým byl pěknej humbuk :grinning:
1. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
kami:jjj ...to je bezva ..se mi líbí,jakti "starší" se věnujou těm prckům....sice je to málem stojí zdraví,ale je to roztomilé

jani:tose máte
1. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
dzejn: gratulace k zoubku, ode dneška je už Nelči konečně pořádně vidět první horní zub :sweat_smile:

kami: je to bezva, když ty mladší děti koukají po starších, jak jsem byla u ségry, tak Nelča byla z Lary taky úplně vedle, jak tam pobíhala a štěbetala, Nela oči vyvalené a smála se :wink:
1. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojda mamky, tak mě po dlouhé době usnuly dohromady, jinak se bojí že by se mamka nudila, až si daj dvacku, tak dostanou vývarek, ale přidala jsem krom těstovin i brambory, tak uvidím, Verča moc těstoviny nechce, je bramborová :sweat_smile: a maminka musí jít doděla mleté maso v bramborovém těstě...
Jani vy jste teda zubatý, my pořád každá dole dva, já to teda moc často nekontroluju :dizzy_face: , ale i tak jsem čekala, že první budou mít až bůhvíkdy...
Kami já když ráno holkám ukážu jednu druhé, to je taky vřískot, jak kdyby se týden neviděly :sweat_smile:
Jinak u nás je děsná tma, že svítím, ale zatím neprší, to přijde až půjdem k našim z obědem...ale jen na otočku, Verča zas chrochtá, asi zas rýma, teď ji to už 3x asi steklo do krku nebo nevím, ale začne vždycky hrozně kašlat jak když ji zaskočí...
1. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Můj synovec (1.5) když se narodila neteř, tak si za ní pořád chodil lehat do postýlky a strkal jí do pusinky dudlík :sweat_smile: chudák švagrová měla co dělat aby ho uhlídala :dizzy_face: Ale je zlatej, přišel ke Karolínce a normálně ji objal a dal pusinku :dizzy_face: jsem zamáčkla slzu a Karolínka taky, protože ona z toho teda tak nadšená nebyla :grinning:

Já se do pečení perníčků pustím až večer až bude malá spinkat, po včerejší zkušenosti s patláním těsta si na to netroufnu :sweat_smile: uvidím, jestli to těsto bude vůbec použitelný :unamused:
1. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Ty jo Kaca toho už uměj, a to máte knížku těch znaků, nebo se to dá i na netu sehnat?
1. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
mi: všechno nej Marince k osmiměsíčtinám:slight_smile:)
1. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
gratulace Mariance a Štěpánkovi

zanet: jsi mě pobavila, jak jsi napsala, že ukážeš jednu druhé :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky, tak perníčky jsou dopečené, uff, byla to fuška jako blázen, je jich zas hromada. A co teprv to zdobení :sweat_smile: :grinning:

jani: ještě jednou gratulace k zoubku, Karolínka už jich má stejně jak Štěpíno :slight_smile:

Děkujeme za přání :dizzy_face: A gratulujeme Májince :wink:
1. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
zanet: :grinning: :grinning: :grinning: Pobavila jsem se nad stejnou hláškou jako mis :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
kami: tak pak hned hlaš míry :wink:
1. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak teda takhle dobrou polívku jsem ještě neuvařila a s tím bramborem jim to šmakovalo mnohem víc...
Tak jsme ráda, že vás občas pobavím :sweat_smile: i když tohle nebylo v plánu :grinning:
Jsem taky zvědavá jak jste velký my v 8m asi jsem psala Nela 7220g a 67,5cm a Verča 7400g a 69,5cm.
1. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
saru: šikulka nejhvězdnější :wink:
1. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.