• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
žanet, mě to taky pobavilo :grinning: a holky ti rostou krásně, to bude náš Marťa fakt nejmenší :confounded:
1. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
tady je veselo :slight_smile:
všechno nej Štěpánkovi a Mariance k osmiměsíčninám :dizzy_face:
a gratulace Karolí k zoubku :slight_smile:
My máme pořád jen jeden a druhej na cestě, už aby byl.¨Plavčo fajn, jako vždy byla karolí ke konci protivka a teď spí na balkoně. na prochajdu dneska nejdeme, páč přší :unamused:
1. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
kami: jsem myslela tu "pozornost" že je jako fajn, jasně že spolu nehrajou člověče nezlob se :grinning: :wink:
Ségřiny a bráchovi děcka jsou z malé taky vedle a ona z nich. Dávají jí hračky a tak... :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahooooooooooooj kočky

tedy vy jste ale kecalk,y, jdu vás dočíst :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak a už je vzhůru...to tomu moc nedala...
skleni: ahoooj :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jo, tak co se týče dárků pod stromeček, tak máme s manžou vybráno. Včera, bohužel, nám začaly utíkat obklady... takže co???? musíme udělat novou koupelnu. POzvali jsme si zedníka, včera se tu byl dívat,,,, tak bych zděšen, jak to před těmi 20 lety dělali na rychlo...a le což, už se to nezmění. Takže my si nadělíme žebříkové topení a vanu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

JItul: no to je fajn, že se to krapet zlepšilo, hlavně, aby se už nic nezměnilo. Dodatečně přeji vše nej k narozeninám :grinning:
1. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
U nás se zatím spí. Ty polední spánky krásně natahuje.... to mi vyhovuje, je to šikula... :dizzy_face: ale je děsně protivný, 4 zoubek máme tři nebo čtyři dny venku a je to s ním horší a horší... je možné, aby mu to šlo tak rychle????
1. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
skleni: óó, takže nová koupelna? No hezký :slight_smile:
s těma zubama nevím, my máme jen jeden, ale myslím si že je možné že jich sejde víc najednou :wink: tak se držte :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Vla: no to je super, že už Ali hačá.... šikulajzna malá....

Jo a také se připojuji k pozdní gratulaci.... Ondří vše nej k svátku :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Mau: je to fakt šílené, jak ho položíš, tak ječí a strašně skřípe..... Jinak u nás véviodí, dydy, dada, tata....bebe.... ale máma?? no vůbec

Jo koupelna, ale naprosto v nevhodnou dobu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jani moc krásné fotečky, malá je princezna... :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
sklen: no jo, takové věci si nevybírají kdy přijít...to zvládnete :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jo, horko těžko, al ejo..... ještě že moje teta vlastní instalatérskou firmu... budu to mít bez daně a obloží mi jí její švagr..... vypadá to na únor březen, tak to budeme muset nějak dovrkat....
1. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jejda, já málem zapoměla na Štěpánka, takže taký obrovská gratulace :dizzy_face:

Holky má strašnou radost, Karolínka konečně začala žvatlat, myslím že se snaží o tata ale zní to baba :grinning: Mám radost ohromnou :grinning: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
jůůů, no šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jani: nov idíš, jak to šlo rychle.

Také gratulace Štěpínovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

u nás také prší, ale ven musíme, ale jedme autem, musím odvézt práci.... už volali,
1. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpět - opět jsme se dozvěděli, že máme roční děťátko se vším všudy - co se týče motoriky i délky :grinning: Váha 9,6 kg (to jsem si včera tipla téměř přesně) a délka 77 cm a to mu sestra ještě pořádně nesrovnala hlavičku, měl ji trochu předkloněnou :confused: :grinning: No, máme prostě doma dlouhána jako blázen. Před náma tam byla holčička na roční a měla 73 cm a 9,5 kg.
Všem díky za gratulace :dizzy_face:
Taky je u vás tak šílená tma? :unamused: Fakt hnus největší, to počasí, ještěže jsme jeli autem...
1. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
jani: Karolínka je šikulka :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ty jo Sar to je teda fakt kus chlapa, jsem si myslela jak jsou holky malinký, ale asi ne...
Luci kolik má Marťa?
1. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
saru: no krásné míry, jak modelka :dizzy_face:
Myslím, že Karolí bude mít zítra dost podobné míry :wink:

Jsem Karolí nakonec ještě uhoupala na balkoně, ať se dospí aby vydržela do večera. Pouklízela jsem kuchyň a zapla myčku, uf :grinning:
1. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
mau: jj, úplná modelka :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Už sem psala že mi manža napekl na žehličku nápis Kinder? :sweat_smile: a nešlo to ničím dolů. Mamka mi poradila přežehlit sůl a ajhle - je to fuč - žehlička jak nová :slight_smile: tak mám radost a hned se můžu vrhnout na žehlení :unamused:
1. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
čauky
nemám čas dočítat ..zapár minutek dorazí kámoška

ale jsme po kontrole.... vše ok ...ale vážíme o kilo míň než štěpánek:slight_smile:
1. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
hup: a kolik Ondra měří?
1. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Jedno žvatlací video z neděle :wink: Ale moc tam toho teda nenažvatlal, nedaří se mi to prostě natočit :sweat_smile: Boule si nevšímejte, vypadala sice hrozivě, ale za 2 hoďky už tam nebyla :slight_smile: Nechápu, jak on to dělá - já mám modřinu týden a Štěpíno 2 hodiny :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=ARppmA30_bQ
1. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahojky,
jsem tu, abych popřála našemu spoluzrozenci :wink: Štěpulkovi vše nej k mininarozkám :dizzy_face:
My máme dnes výročí dvě. Majinka 8 měsíců a mamka s taťkou 9 let od seznámení :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
A děkujeme moc za gratulace :dizzy_face: :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
mi: gratulace i vám rodičům :dizzy_face: A my děkujeme :dizzy_face:
1. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahojky
také jsme dorazili, dítko mám v postýlce, ale přád jen slyším tatatata... tak nevím jestli to na to spaní bude :confounded: :confounded: :confounded:

Saru sper míry, myslím, že my na tom budeme stejně :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
taky přejeme vše nej štěpulovi a mariance!!
štěpula je teda dlouhán, to má po rodičích?
žanet, malý měří cca 71 cm a váží asi 7,3 kg.
1. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.