• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup: bobek malý... krásná váha :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
skleni: Vojta už je taky takovej obřík? :wink: Kolik vůbec měřil minule?
1. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
mi: no to se vám to krásně sešlo :dizzy_face: gratulace tedy i k výročí :dizzy_face:
hup: Ondří má taky super míry :slight_smile: Od minule asi moc nepřibral, ne? :wink:
saru: Štěpánke úžasně žvatlá :dizzy_face: já už chci takýýý :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahojík všem,
tak Adíkovi leze druhý zoubek, takže si "užíváme", dnešní noc skoro celou proplakal....do toho gradují přípravy na svatbu i vrcholí rekonstrukce u nás doma...až ot všecko skončí, hluboce si oddechnu :sweat_smile:

Ani nemám čas vás dočítat, jen tak zběžně....v 8.měsících je další povinná prohlídka? At něco nezanedbáme...

Sklen-vidíš, tak to budem mít novou koupelnu od Ježíška nastejno :wink:
1. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
luci: no, po nás asi ne :wink: Já mám 170 cm, manža 180 cm, takže jsme spíš dost v průměru...

mau: neboj, dočkáš se. Je to děsně roztomilý :dizzy_face: Ale na video se mu nechce - dneska pořád říká lajda, lajda, to asi znamená, že je lajdák, nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A ňauňau :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Saru: no v půl roce měl 9 kg.. :grinning: :grinning: :grinning: teď nevím, ale pronese se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jdeme za 14 ndí

Baru: my až na jaře.... teď si budeme postupně nakupovat některé věci a zedník má čas až v únoru nebo v březnu, budeme ho mít až z moravy
1. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
Saru: je fakt kouzelný..... je to šmudla :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
skleni: až z Moravy, no téééda :slight_smile:
bram: jejda, to si teda užíváš :confounded: Ale zub bude brzo venku, pak si užiješ svatbu a pak bude byt, bude to super :slight_smile:
1. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
skleni: já myslela spíš délku, váhu jsem si pamatovala :wink: Štěpíno měl v půl roce 8,6 kg a 73 cm. Ale teď vytáhl o 4 cm a to bych řekla, že ještě o kousek, protože prostě nebyl pořádně narovnanej, jak ho měřila. Doktorka právě říkala, že teď už se ten růst do délky většinou trochu brzdí, ale že Štěpíno to i tentokrát vzal hopem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
baru: to máš ted veselo :unamused: Ale v sobotu už budeš paní, určitě si to krásně užijete :dizzy_face:
1. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
jo, a obvod hlavy má 45,5 cm :grinning:
1. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Tak já to vzdávám, to moje dítě asi spát nebude, no to jsem zvědavá, jak s ním vydržíme
1. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Saru tak to nemám tušení.

Mau: jj, je to tety švagr... ale ten přijede až po vánocích, ale což, teď už je to jedno
1. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
Karolí se tak moc vytáhla od 5. do 6.M o 5cm :confused: tak jsem zvědavá jestli už se to teď aspoň trošku zabrzdilo :sweat_smile:
V 6.M měla 73 cm
1. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
luci: Martínek je fakt dost hubenej :astonished: ,kdy jdete na další KO?

saru: štěpula je fakt dlouhán :wink:
1. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
mis: :wink:

luci: taky mi přijde, že je Marťa dost hubenej. Doktor nic neříkal?
1. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
luci: když to vezmu podle Nely, tak měla před 3 týdny, což je v 7 měsících 7,42kg, teď už má určo víc... jak jsi posledně psala, že za 5 týdnů přibral jen 140g, se mi zdá dost málo.... no nevím, nejsem doktor
1. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Tak jsem teď dodělala vánoční dekoraci, Dandula pomáhal jako divý, teď už konečně půjdu dodělat to cukroví. ales poň ty dva druhy. Zítra udělám ty perníčky :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu se na vás podívat, a zrovna tu asi nikdo neni..

Tak si představte, co je novýho, Matýsek se dneska postavil :sweat_smile: :grinning: - on se zdvihal na kolínka pořád, s oporou, chytil se za stůl apod. a "visel" - a dneska to zničehonic dotáhnul, no mazec, co já si s nim počnu :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Jinak je poslední dva dny docela na pecku, ale to je vždycky, když přijedem z víkendu u nás, útěchou mi je, že tentokrát to neni tak moc brutální jako jindy, takže vlastně je všechno oká :wink:

Koukam, že tu lítaj zas míry a váhy, já jdu s Máťou na osmiměsíční + prevenar za tejden, tak jsem taky zvědavá :wink:
1. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Nazdárek,
tak bacha hvězdy, Neloušek už ty vaše puclíčky začíná pěkně dohánět - v 7 měsících 8100 g a plusmínus 68 cm, nějak divně to měřila....macíček náš malinkej! Amálka měla v 7 měsících přes devět a 70 cm.
Oslavencům posíláme pusíky mucíky!!!!! :wink:
1. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Pet: to je hezkýýýý, bobeš malej. Tak hurá do bouliček což???
1. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
No já oslavence nějak minula :sweat_smile: , každopádně taky přeju, ať je to k čemu chce.. :grinning:

Sklen: No mi povídej, ono mu to hrozně klouže, my tu máme plovoučku, takže to bude asi mazec, budu muset vystartovat pro nějaký protiskluzový punčocháče :grinning:
1. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Pet: no to jo. Já jsem mu koupila protiskluzové capky a jsou to jako ponožky. Výborné ke kombinéze. :slight_smile: :slight_smile:

Kami: no to jo. :grinning: Je to beruška :dizzy_face:
1. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
mau:no přibral necelého půl kila....to není nijak málo...hlavně sjeho aktivitou :slight_smile:

jinak máme za sebou další dva krvavé úrazy
v patře máme z koupelny asi 7cm schodek ....no a ondří to nevybral ....no a jak se mu klube 4.zubek,má to celé naběhlé,taksi to opět prokous :sweat_smile:
no apak blbnul s hubertem ....strkalmu tam prstíky a oh ho lízal....no aondru napadlo, že toudělá stejně..takmu říkám, nelízejtu klec, je špinavá a hubert tě škrábne do pusinky...řeklajsem to jednou, podruhé a potřetí se přesvědčil na vlastní tlamičku ...truba :sweat_smile:
1. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
jo a gartulace k zubkům,postavení a narozeninám :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
saru:kolik měří netuším..hlavinku má 45...fontanelku1,5x1,5
1. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
hup: tak to je fajn, myslela jsem že míň :wink:
petu: gratulaceee k postavení :dizzy_face: :grinning:
1. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
mau: no jo ...ondří je oproti karolí žížala :slight_smile:....vlastně oproti většině :grinning: ....ale faldíky má
nahrávám video-kde je naháč ...jako důkaz :grinning:
1. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
hup: však se nic neděje. My se pak třeba zastavíme a Ondří náš dožene :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
mau: ani ení třeba ...zase se tak nepronese :grinning:
1. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.