• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Teda vy to berete hopem, tady se to už staví :sweat_smile: , holky se asi začínají snažit o sed z lehu a Verunka v ložnici si klekla a ručičkama se opřela o balkonový dveře a koukala na stromečky :sweat_smile: Jinak hlavičky máme 44 a 44,5, takže opravdu zas tak pozadu nejsme :sweat_smile:
Verunka spala v kočáru jen 15min a pořád pokašlávala a teď co jsme ji daly spát, tak taky, ale když je vzhůru, tak vůbec nekašle, tak to nechápu...snad se to uklidní, včera spaly od 19:30 a dnes jsme vstávaly v 7:50 s tím, že Nelu jsem vzbudila tím, že jsem rozsvítila...
Holky co už pečete? Krom teda perníčků ty nepeču, mě by nebavilo je zdobit :sweat_smile:
Hup taky kaskadér, u nás spíš Nela, to že se mi převrátila s lehátkem jsem psala, den po té se s ní utrhlo z futer hopsadlo a den po té, jsem ji položila do léhátka a rychle brala Verču, která visela z lehátka hlavou dolů no a Nelu jsem nepřipoutala a ona si hned sedla na konec jako vždy, jenže letěla na zem :frowning2:
1. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
zanet: a jej ....taky holky-kaskadérky ....ale já myslím, že tyhle pidi úrazy zkrátka k tomuhle věku patří :wink:

já budu dělat klasiku ...jakjsempsala-linecké,vanilkové rohlíčky, nějaké nepečné
1. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
hup: tak dobře :slight_smile:
No jó, období pádů a modřin je tu...
1. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak má třetinu perníčku nazdobených, dělala jsem to 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pet: tak hodně štěstí, matko :grinning: Začíná Ti šichta :grinning:

kami: no, tak Nelinky je taky pěknej kousek :dizzy_face: Vzhledem k délce :wink:

hup: Ondra není zas taková žížalka, jsou tu mnohem menší, je prostě akorát :dizzy_face: Třeba je zas o kousek kratší :wink:
ad fontanela - Štěpíno má 2,5x2, minule 3x3 :wink:

Holky, Štěpula se po té prohlídce tak šííííleně posral, že ta plína měla snad půl kila, fakt by mě zajímalo, o kolik by měl míň, kdyby se posral předtím :grinning: :grinning: :grinning: To byla fakt neuvěřitelná nálož :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
saru:no tak vzhledemk tomu ženosí velikost 80 a 86, takmyslím,že kratký moc nebude:grinning:

ad kakání:grinning:
1. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
hup: nemyslím krátký, to je mi jasný, že je jeden z nejdelších, myslím kratší o nějakej cenťáček :wink: Taky jsme teď na 86, až na vánoční body se sobíkem - to měli jen v 92, tak jsem si řekla, že ho koupím, a kdyžtak prodám - a ejhle, je mu akorát :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jejich číslování má fakt smysl, ale to už jsme tu řešily stokrát...
1. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
ségra tak onehdá koukala naondru a říká,žemá kubovo triko....a já novšak jstenám ho dali ...a ona nože jo,ale že kubaho nosil opůlroku později :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
hup: :grinning: jj, většina hvězdiček nejsou žádní drobci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Mě to zdobení letos vůůůbec nebaví, nějak mě přestávají bavit činnosti, u kterých je nutno více trpělivosti. Štěpíno mě snad nakazil tím svým turbostylem :grinning:
1. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
jé, velikosti, no jó, my máme 80-92 a taky nosíme věci co nosili kluci od ségry o půl roku až rok(ten mladší je prcek) později :sweat_smile:
saru: :grinning: to jsme tak taky jednou měly, chtělo by to převážit :grinning:
1. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
saru:no to jsme si o kubovi mysleli - v 6týdnech měl 6 kg :grinning:
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
mau: přesně :grinning: Fakt jsem u něj takovou nálož snad nezažila - možná někdy ráno, ale přes den teda určitě ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi si to šetřil, aby byl na té váze pořádnej chlap a ne nějakej střízlík :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jo, a kousl doktorku do prstu a šíleně se tomu řezal :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
hup: no, to byl teda taky pěkná váha :wink: :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
hihih, ségřin malej minule hryznul zubařku :sweat_smile:
hup: co jsi dávala Ondřímu na kašel? Co jsem se tak dívala na Hedelix, Stodal a spol. tak buď se může jen 1x denně nebo až od roka. Jsem zvědavá co nám na to doktorka zítra řekne, přestává se mi to líbit
1. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
mau: my dávali hedelix ....dávalijsme 2x denně a poloviční dávku
1. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
hup: no v příbaláku píšou právě půl odměrky tj. 2,5ml 1x denně ona asi fakt nekašle shválně, vždycky zakašle a hned potom hýkne a tak několikrá az sebou. Zní to fakt hrozně. Ale zase jinka jí nic až an zvracení není, teplotu nemá, v noci nekašle...
1. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
no a my dávali 1/4 2x...tak mi řekla dr.
1. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
ale moc dlouho nee
jo a koupila jsem http://www.nobilis.cz/index.php?lang=cz&page=detail&id=709...to jehodně dobré
1. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
1. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
mau: toneznám....každopádně tam je psáno od roku a ten nobilisjeod 9.týdnů
1. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
hup: jo to jo, až od roka, ale taky eukaliptus :slight_smile:
se asi tady u nás mrknu a něco taky koupím :wink:
1. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jojo Saru, je to můj puclíček, pěkně to dohání! A doktorka byla taky dobrá - neměla tam dneska sestru, takže když začala měřit hlavičku, hrudníček atd., tak na mě "pamatujte si, takže ....a když Nellíska změřila na 66 cm, říkala jsem si, to vůbec nevyrostla, tolik měla minule, no a jakmile si to zapisovala k sobě - váha 8100 g, délka - zamyslela se, protože tam viděla, že takhle měřila minule - najednou vyhrkla 67 cm...Je to už starší paní, sice letitá praktička, ale asi už nic moc. Už jenom to, že kdybych si nevydupala nějaká vyšetření pro Amálku, tak mě nikam ani nepošle a dneska, když jsem jí tam nesla Amálky zprávu z tý neurologie, tak klopila oči a pomalu nevěděla, co na to říct...Nevim no, všichni mi říkají, ať jí změnim!
1. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
kami: záleží jak ty seš spokojená, když ti nevadí si všechno zařizovat sama. Já bych ji asi vyměnila, radši bych někoho kdo si všimne, upozorní, doporučí... je to těžký
1. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
kami: taky bych ji změnila :wink:
1. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
kami: nou témíry to je fakt fuk ....jednou se prcek vyšponuje,jednou skrčí a míry lítají ...u nás se neměří vůbec ....to by mi nevadilo ....ale to,že vás neposlal na vyšetření s ami, to bych zvažovala fest
1. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
hup: jasně, míry jsou fuk, ale spíš co se týče Aminky :wink:
1. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
kami: a měří u vás metrem nebo v takovém tom posuvném boxu? Protože tam se prcek nemá moc jak skrčit :wink: Štěpíno tam sebou dneska šíleně šil, takže přitáhl trochu bradu k hrudníčku, to sestra neuhlídala. Ale jinak se to tam dá změřit dost přesně... Metrem ani omylem, aspoň myslím :wink:
1. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
kami, gratulace ke kontrole, ale ty míry asi úplně nesedí. váha asi jo, to je ale pořádná holčička :grinning:
Mis, byla jsem kvůli váze u pediatra minulý týden a právě mě ujistil, že teď bude přibírat daleko pomaleji. Během prvních tří měsíců zdvojnásobil váhu, tak je logické,, že se to musí zpomalit... ale budu si ho průběžně vážit doma, at mám klid. na prohlídku jdem v 8 měs.
Niky, říkám si, jestli nebudeme zapisovat výsledky 8 měsíců do tabulky? je to povinná prohlídka.

Kami, vzhledem k tomu, že Aminka má nějaké problémy, tak bych asi šla k jinému doktorovi s oběma holčičkama..
1. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
ad váha -říká se,že do půl roku by se měla zdvojnásobit a doroka ztrojnásobit porodní váha ....ale já to třeba nedala...a jak jsem nakonec pěkně vyrostla :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.