• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahoooooojky

naše noc super, až na nahazování dudla, vstával až v sedm hodin... je to zlatko :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Tééééééééééééééééda hup, to je videiko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moc pěkné, je to šikula

Saru:no to nemá chybu.... tohle fakt musíte někam poslat :grinning:
2. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Jani: drž se hvězdo, ty to vzládneš.
2. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Já budu perníčky dělat dnes, poněvadž jsem neměla doma sodu,t ak jsem si je ani enmohla zadělat. jen jsem si připravila těsto na sádlové kuličky... ty budeeme také dnes pkácat, Daneček to miluje....a já z toho mám broučky v hlavě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Kde jsteééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé, já konečně dorazím a nikde nikdo :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
dělám lasagne Bolognese :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
hup: mě to taky nejde pustit :unamused:

kami: držím palce, ale určo to bude dobré, věřím tomu, že to s Amálkou zvládnete :dizzy_face:

taky budu muset upéct perníčky, myslela jsem, že použiju loňské na výzdobu, ale jsou jakési světlé a poleva začala opadávat :grinning:

závidím žvatlání, u nás se nežvatlá ani omylem, pořád jen ječí, vříská a brouká, slabika žádná :wink:
2. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
hup, mně to prostě napíše, že toto video je soukromé a přes to vlak nejede...
2. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás v noci zlepšení, už 2 noci neřveme, jupíííí :grinning:

Perníčky jsem pekla v neděli, 2 plechy jsem spálila, jelikož dítě v postýlce furt řvalo a tatínek hlídal stylem nechat vyřvat (když už řval 20 minut hysterákem tak jsem fakt nevydržela) ...njn chlapi.

Dneska peču žemlovku, zbyla mi od víkendu veka tak abych jí spotřebovala, to bude mít tatínek radost:slight_smile: jak není kus flákoty...dneska má narozeniny 26 mladík náš :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Mě se to spustilo dobře, zadala jsem tam jen heslo a když to nešlo, tak jsem si to nechala poslat na mail, tam jsem rozklikla jejich odkaz a zadal anové heslo a bylo.... ONdří má pěknou prdelku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já dělám jen francouzáky, děda je miluje,.... tak jsem se smilovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
už mi to šlo pustit :confused: ... každopádně, Ondra je chytrej, přece si neoklepká kolínka :grinning: :wink:
2. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Nazdárek, u nás noc super :dizzy_face: Vytuhnul v 17.30, vzbudil se o půlnoci, dostal mlíčko, protože přestím jedl v půl 4 a chrupal až do 6 :slight_smile: Úplněk na něj působí očividně spavě a na mě taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup: už mi to funguje - Ondrášek ví, že holá kolínka se dřívě ošoupají, tak to vyřešil :dizzy_face: Štěpán tak taky jednu dobu lezl :slight_smile:

Tak to já perníčky nestihla včera ani náhodou, mám jich takový kvanta, že mě z toho asi picne :grinning: Hlavně taky dělám především velké tvary, protože rodinka si je pak dává na výzdobu a to je fakt šííílená piplačka :unamused:

jani: jsi hvězda, stihnout to za den :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Hoja hoja :slight_smile:
My jsme zpět z prohlídky a nákupu.
Karolí míry dva dny před 8M jsou 9750g a 76 cm :slight_smile: jinka v poho, kašel prej taky ok, asi suchý vzduch (nevím jak víc ještě zvlhčovat)
Já dělám šunkofleky ze sýrem - mňami :slight_smile:
To je tak fajn, že jsme měli všichni super noci :dizzy_face: :dizzy_face:
kett: manža je taky na maso? jako ten můj :grinning:
2. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
mau: Karolí je teda kus baby a ještě má krásný oči, tu my prostě chcemeeeee :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Kampak se taky poděla niki? :confused: Nějak se tu neukazuje... Ani nevíme, jak je na tom s mírami Filípek :wink:
2. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
hoďte sem pak nazdobené perníčky, já budu zdobit poprvé, tak potřebuju inspiraci :wink:

Karolí je teda kus :wink: , škoda, že jsme se neviděly...
2. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
jejda, za chcilku tu budeme moct říkat velká malá Karolínka :grinning: Naše "malá"Karolínka má týden po 8 měsících 7900g a 71 cm
2. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
no jó, je to kus ženské :grinning: děkujem :slight_smile:
jani: velká a malá :grinning:
pebi: škoda, až pojedeš příště tak to určo vyjde, dej dopředu vědět :wink:
2. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
saru: tak jo tak jo :grinning: však se nějak domluvíme :grinning:
2. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
hup: tak už jsem to taky otevřela :wink: , Ondří je legrační, leze suprově, když byl nahatý, tak přece musí lézt po co nejmenší tělové ploše :grinning: , mám pocit, že Nela tak bude lézt taky, ale bude to ještě trvat, je to lenivka :sweat_smile:
2. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
holky a stejně jako Pebi chci nějaké perníčky na inspiraci, ať vím, jak nazdobit :wink:
2. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
mis: já jich mám zatím jenom část a je jich tam zatím hodně stejných, ale kdyžtak je můžu pak blýsknout. Ovšem za moc nestojí, nemám na ně letos jaksi trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
mau, já jsem to dopředu nevěděla, ve čt přišel Pavel z práce, že potřebuje, abych v pátek ráno jela do mercedesu pro jeden náhradní díl...takže to bylo nečekaně i pro mě :grinning: :wink: ...tak jsem to jen zkusila
2. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky vypíná se vám kůň??? mě to pořád odhlašuje.
2. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
No za dekor na perníčkách budu také vděčná... já vůbec nemám smysl na takové zdobení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
saru, my víme, že jsi skromná a perníčky jsou naprosto hvězdné :wink:
2. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
sklen nevypíná
2. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Jo a čím že to zdobíte??? nějak jsem mto minule přeskočila.

No to je fakt, NIky už tu dlouho nebyla :unamused: :unamused: :unamused:

Mau: no to je booomba. je to šikula, krásné míry....
pebi: však jasný, příště to určitě vyjde. Já jsem teď ani nevěděla jak dlouho nakonec bude michal v práci a tak... :wink:
sklen: já to teď mívám dost často kouslé, ale jinak to jede, odhlásí se to jen když tu dlouho nejsem
jo jo perníčky prosím prosím :slight_smile:
moje dítě je dnes jakési uřvané, i když už má za sebou dopolední spánek :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.