• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Pebi: no tak to nevím proč. Chvíli tu nejsem a už to po mně chce heslo a jméno na přihlášení...l i když si odkřížkuji, že chci být stále přihlášená....
2. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Luci: no tak to nejsi sama. Vojta je dnes také na tečku.... nevím proč... měla jsem tu návštěvu a celou prokňoural :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused:
2. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
No já to mám zaplé pořád, ale nikdy se mi to nestalo, až dnes :angry:
2. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
sklen: taky to tak mám s tím odhlašováním, ale bylo to tak vždycky, nikdy né jinak. Ono se to dá? Aby se to neodhlašovalo?
2. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
maus: Karolí je dlouhánka :wink:

koník se mi neodhlašuje, jsem přihlášená stále, i když vypnu PC a druhej den ho zapnu, tak jsem zase stále přihlášená :wink:

saru: to je dobře, že se ti moc nepovedly, pak bych to totiž mohla zvládnout i já, já jsem totiž hodně levá na takové zdobení :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak tady první malá dávka, ale fakt se tam zatím hodně opakují - to je totiž zvon pro jednu babi, druhou, pro 3 prababičky, pro nás,... :grinning:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Advent/#P1160553.JPG
2. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Mně se to neodhlašuje, ale zase mi občas nejde odeslat příspěvek, hodí me to na první stránku a tůdle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
saru: jo, to mi taky někdy dělá... Perníčky máš krááásný, fakt, seš šikula :dizzy_face:
2. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
saru, díky za perníčky :dizzy_face:
2. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, já vás vůbec nestíham.. Jak to děláte, že tady pořád kecáte? :sweat_smile:
Fífa teď spí, tak mam časík.. Jinak jsme furt někde, Vánoce na krku. Okna už mam umytý, záclony vypraný, výzdoba je hotová, teď ještě tak nějak poklidit...

Fífa měl v 8M 9,82 kg a 71 cm (myslim, že má víc... nechtěl se měřit, vrtěl se.. :sunglasses: )... Neplazí se, neleze, nežvatlá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Šup ke mně do IP s mírama v 8M - pochytila jsem akorát Karolí. Ta už v tabulce je...
2. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Jo, a koho zajímají capáčky ve skutečnosti... http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_9._mesic/#IMG_8059.jpg a dál... Pak jsou tam fotky, jak Fífa jde po Čikovi :slight_smile: Ten mu dává kapky.. Chudák kocour...
2. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
niki: capáčky krásný :dizzy_face: Takže Filípek zatím váhou vede, že? :wink:
A Filda si sedne sám nebo ho posazuješ?
Já koně stíhám, páč jinka jsem lenivka líná a třeba na pečení dlabu :sweat_smile: ale stydím se, fakt jo...
2. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Maus, k samotnýmu posazení mu ještě kousek chybí.. On je hrozně netrpělivej.. Asi po mně... :sweat_smile: Na kolínkách se už udrží, když mu je naistaluju :slight_smile: Ale pořád couvá... Procouvá celej obývák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
niki. capáčky jsou úžasný, ty s oslíkama se mi taky hrozně líbily, Fildovi náramně sluší :dizzy_face: Přemýšlím, že je na střídání s botkama taky objednám :wink: A Čiko je taky slaďoušek :dizzy_face:
2. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoooj, zdravím všechny. Jsem tu na skok - pro tu vánoční přípravu ani moc nemám čas:slight_smile:) Každý den nosím z procházky spoustu materiálu a tvořím a tvořím. Jak říkám - chodím nakupovat do lesa:slight_smile:)) Do pečení se mi moc nechce, ale něco taky spáchám. Raději dělám nepečené - vosí hnízda, kuličky a tak.
Jinak Áňa roste jak z vody - ještě teda nelezem, ale našlápnuto má pěkně, zatím dělá break dance na břiše neuvěřitelně rychle:slight_smile:

Nik: Capáčky krásný:slight_smile:
Saru: Supr fotka:wink:
Maus: Karolí je souměrná kočka bez chybičky (vánoční foto na FB) - moooc jí to sluší:slight_smile:

Joo, Any má ženicha - Josífka. Je mu rok a včera ji objímal celiu návštěvu a děsně se předváděl. No jo, chlapi :wink:
2. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
niki: Karolí taky dlouho couvala, ale už to vypilovala, leze teď pěkně po čtyřech, sedí už taky celkem stabilně (padá tak 1xdenně) on to Filda vychytá :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Maus, už se těšim, až to taky vypiluje... Protože se u toho děsně rozčiluje... Musíme posilovat ty ruce, v po jsem na rehabku, tak uvidíme... :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
lucy: děkujem :slight_smile:
taky mám ráda nepečené, asi něco uklohním :wink:
A vy už máte ženicha jo? No téééda :dizzy_face:
lucy: děláš krásný věcičky, koukala jsem na FB :wink: :dizzy_face: Já toho letos asi moc nevytvořím, spíš musím dozdobit ty perníčky :slight_smile:
Saru, to je hroch :wink:
Já vás s těma perníčkama obdivuju.. Já na to nemam trpělivost.. Musim mít všechno hned... Do pečení se dam asi příští týden.. Pár druhů, poloviční dávky... Stejně to moc nejíme..
2. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
niki: aháááá :sweat_smile: :grinning: Já myslela, že jsou to oslíci :grinning: Nebo ti tam byli taky? :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Ty tam byli taky :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
niki: :wink:
2. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Saru: Díky;.) Na perníčky teda nemám letos nervy - moje peníčky z loňska: http://koska.rajce.idnes.cz/Vanoce_08/#vanoce_08_44.jpg

Jinak tady máme fotku s ženichem před měsícem:
http://koska.rajce.idnes.cz/Jen_tak_podzim_2009/#P1010656.JPG
2. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Saru, perníčky máš opět hvězdné :slight_smile:
Niky, to se už Filda pronese ne? já myslela, že už sedí. ale když ho posadíš, tak už vydrží dlouho viď?
Skleni, jj má dnes trochu horší den, na chvíli se zabaví a pak už zase natahuje :frowning2: natočila jsem video, jak leze, ale je srandovní, jak to střídá s plazením :sweat_smile: máte to taky tak? to by mě zajímalo, podle čeho se rozhoduje :grinning:
2. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak mi volala paní z obchodu, kde jsme objednali autosedačku, že nám poslali omylem jinou barvu... Tak ten balík mam odmítnout a hned posílají tu správnou.. Ještě, že tak...

Už mi tu funí chůvička, dítě se budí :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak Fífa se mi už dneska podruhý vyčůral do nočníčku... Do 30 vteřin od posazení... Šikulka... :slight_smile: To už nebude náhoda :grinning:
2. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
niki: šikula Filípek :grinning:

lucy: krásný perníčky :dizzy_face: A ženich nádherně modrooký :wink:

Holky, dík za pochvaly, ale vážně nejsou nic moc. Byly roky, kdy jsem na ně vykreslovala zasněžený kostelíček, větvičku,... Tio se mi teda letos ani loni fakt nechtělo - dítě, ať už v břiše nebo venku, mi jaksi ubírá na trpělivosti :grinning:
2. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
no tak právě si říkám, že jsem fakt udělala dobře, že jsem ty svoje perníčky neukázala, protože ve srovnání s těma od šárinky bych se musela honbou propadnout :confounded: Teda šári, klobouk dolů :dizzy_face: Já za chvíli předám Karolínku babičce a pojedu ke kadeřnci, tak přeju krásno odpoledne všem :wink:
2. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
jani: prosím Tě, dost už :sweat_smile: :sweat_smile: Jsou úplně obyčejný, vyfotila jsem je jen proto, abych vám dala inspiraci, co na ně kreslit, protože občas taky děsně přemejšlím, co inovativního nakreslit :wink:
2. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.