• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jani: a užij si kadeřnici :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Saru no kráásné, ty jsi tak skromná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky končím s vařením pro Vojtulu. Dnes mě s tím poslal víte kam. Udělala jsem si to samé, ale né mix... a představte si, jedl se mnou. Nesolím, tak je mi to jedno... ale chápejte, na jednou mu kousky nevadí. Nechápu to
2. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
Nik: krásné capáčky a šikula Fífa.... je to hvězda
2. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jani neblázni, až uvidíš ty moje, tak budeš za hvězdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když se rozdával talent na zdobení, tak jsem asi marodila :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Super, zase jsem tu a vy ne. boha jeho :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
sklen: já tu som :grinning:
2. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
dala jsem prát pračku - zase. včera jsem tu horu vyžehlila abych dneska mohla začít novou hromadu :rolling_eyes:
lucy: ženich je teda fešák a Anežka ej krásná princeznička :dizzy_face:
sklen: no ono s maminkou chutná vždycky líp, to je jasný :grinning:
Já obědvám vždycky po Karolí a ona se na mě dívá jakoby nejedla tak týden :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky
byly jsme s Mariankou na osmiměsíční. A naše malá holčička má vác než velkej brácha v osmi měsících :grinning: 8,7 kg/69 cm :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
mi: no taky kus ženské, hezký :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
mi: hmmm, tak Májinky je taky kus :dizzy_face: Krásný míry :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Mau: já peru denně, bylo by divné, kdyby ne. :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mi: no páááánečku.... tak to patříš do naší party :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
lucy: krásné perníčky, a ženich je mooooc hezkej :sweat_smile: ... ještě jdu omrknout fotky na FB, pro inspiraci na zdobení

mi: teda Marianka je kusanec :wink:

saru: tobě taky díky za foto perníčků na inspiraci, ještě že jsi nedělala ty kostelíčky, to bych vážně nedala :wink: , tohle bych tak nějak snad zvládnout mohla, když budu mít správnou dírku v pytlíku a správnou konzistenci polevy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Holky a čím je tedy zdobíte?? já to minulý rok postříkala jen čoko polevou :grinning:
2. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
sklen: ségra s těma dvouma rarachama taky pere prakticky denně :wink:
2. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mau: jj, je to fakt na palici.
2. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
tak já peru denně normálně, poslední dva dny peru nonstop + denně žehlím

mám v sobě dva výborné řízky, mňam, jdu si udělat kafčo
2. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
pebi: řízečky, mňami :slight_smile:
prát se dá, ale žehlit mě fakt neba. A to už jsem i hodně věcí přestala žehlit :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak my jsme po obědě a jdem ven, udělat nálet na DM. Venku je krásně. Posadila jsem Fífu zas na nočník a zase se vyčůral... To je hvězda!
Já peru tak 2-3x za týden :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
niki: a nebojíš se že mu ten nočník zprotivíš než pochopí o co jde?
tady je hnusně, po sluníčku ani památky.
2. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Mau: ty jsi můj člověk, také to n esnáším ,ale zase když se k tomu dokopu, tak jedu.

Tady také svítí sluníčko... Vojtula spinká, tk je klídek.

Pebi: káva?? super nápad, jdu na ní
2. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
tady taky nesvítí, ale hnusně není, nefouká, možná půjdeme taky ven, záleží, jestli Anetka usne
2. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky, asi chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty krámy mi teda teď zrovna dávaj zabrat, je to jak porodní bolesti :grinning: Ale tak už ze zkušeností vím, že stačí 2,3 hoďky vydržet, pak už to bude mít mírnější podobu, prášky do sebe cpát nechci...
Tady je hezky, ale ven jít teď fakt nezvládnu, ještěže prcek zrovna na chvilku usnul :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
skleni: normální cukrovou polevou, jestli chceš recept, tak přesný hodnoty opět nevím - prostě cukr, bílek a trochu citr. šťávy - našlehat :wink:
2. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Saru vydrž.... já mám 14 dní ještě čas, ale vůbec se na ně netěším.

Saru a ta poleva, prvně vyšlehat bílek, nebo je to jedno? myslím, v jakém pořadí t půjde?
2. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
niku: to jsem ráda, že nejsem jediná, co nepere denně, už jsem chytala mindrák, že jsme snad špindíry či co :astonished: :grinning: , já peru 2-3 pračky týdně, stejně jako niku

já se teď cpu zelnou polívkou, moooc dobrá, kysané zelíčko domácí od maminky :dizzy_face: , jak dojím, tak hned mažu si udělat kávu, Neluša už půl hodiny spí, tak doufám, že ještě min hodinu vydrží.... ona už fakt spí jen 1x denně
2. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Mis: fakt??? to my pořád 3x, tedy kromě včerejška... byl to záhul.
2. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
mis: já peru tak třikrát týdně :wink:
2. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Kočky pokud je to někomu líto, klidně vám to pošlu :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
saru: to jsi taky hodná, že pořád nepereš :grinning:

sklen: jj, pouze 1x, ale ona se budí kolem 8.ráno, usíná po obědě tak na 1,5-2hodiny a po 18.hodině už jde zase spát... ale myslím, že až začne lézt, tak nevydrží až do oběda, ale bude usínat dřív, takže bude spát zase 2x do doby než si svalíky zase zvyknou a bude zase spát 1x :grinning: ... už jsem ji prokoukla :grinning:

holky, co dáváte do těsta třeba na linecké, vanilkové rohlíčky apod.? máslo nebo Heru?
2. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.