• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Vypapkanou papulku má pěkně, co? Nojo, dyť měří jen 56 cm na těch 5,3 kg :sweat_smile: Hlavně, že mu chutná! A má po kom být :slight_smile: Dala jsem do alba 4 fotky, když jsem byla malá :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2790157&vReferer=
21. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
slíbné video
jak hlásíme hlad http://www.youtube.com/watch?v=OjHmJ9Oz1wg&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fmy%5Fvideos%5Fedit&feature=player_embedded

nik: no tím se to vysvětluje :grinning: ....to já mám takovou malinkou pusinku ....:grinning:
21. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj kočky, tak my jsme dnes na návštěvě, odpoledne bude babi hlídat, te´d jsme zvládli poštu, doktora i lékárnu. venku je krásně.
21. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kači, co se týče hraček, sháním hračky Lamaze, jsou krásné a aktivní.
21. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Mau: já vůbec nestíhám. Jak je venku hezky, tak sedím s malým na zahradě a pohupuju se na houpačce an ebo se snažím udělat něco doma. Když hezky zabere

Nik: tak fotečky nemají chybu. Nechci nic říkat, ale z taťky má jen to od pasu dolůůů :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsi to celá ty :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
jinak používám nový úvaz ...v tom kříži mi bylo pekelné vedro :rolling_eyes:
kolébku s kapsou
měla jsme strach, že to je vachrlaté a nebude s es tím dát funfovat
ale normálně jsem uklidila, poskládala plíny, vytřídila prádlo, udělala si oběd ...
prostě na normální provoz to je ok ...ale na zádech není látka a na břichu jen jedna vrstva
21. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Hup: no to je krásné. Ondrášek je fakt úžasné mimi. :wink: :wink: :wink: :wink:
21. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
hup a jak se ti ta kolébka váže.....mně příjde, že je tam nějak divně, tak nahňácanej :slight_smile: asi to neumím, kříž dělám s kapsou uvnitř a jde mi dobře
21. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
luci: http://www.babysatky.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=6 KOLÉBKA S KAPSOU ...to bude o grifu :wink:
mám dojem, že z toho má i lepší rozhled

sklen: díííík :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahojte,
vůbec nic nestíhám, PC už pomalu zapínám jednou týdně. Když je krásně, tak se snažím být maximálně venku a večer zas není příležitost. Terku pořád tak nějak zlobí bříško, ale už se to lepší. Ale roste, už pokořila 4 kg :slight_smile:

nemáte náhodou někdo Manducu???
21. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
niki: tak ten je jasnej :grinning: cééélááá ty :dizzy_face:
Karolínka je zase manžův kopírák, jasnej :slight_smile:
hup: malej je boží, jak se slušně hlásí o jídlo, řvaní je pro mimina :grinning:
luci: my máme Lamaze včelky, ale zatím je to mále fuk :sweat_smile:
siralk: ahoj, ségra vždycky říká že my Mono matky nic nestíháme :grinning: ona už má dvě děti a prej je to lepší, tak nevím :sweat_smile:
My jsme po procházce, taky jsme stihly obchod a lékárnu. je krásně ale trošku pofukuje, tak aspoň není tak dusno :sunglasses: Malá měla body s krátkým a šatky a bylo to až dost, příště dím buď místo bodyša tričko nebo nedám šaty, je hic :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
sir: nemám, ale uvažuju o ní :slight_smile:

maus: no tak nám část lidí říká, že to je jasný manaža a část, že to jsem celá já :grinning: :grinning: :grinning:

jinak samozřejmě - kultivovaný projev má po mě :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já teda stíhám v poho :slight_smile: ....někdy se skoro nudím :slight_smile:
mám uklizeno, skoro popráno ....pohoda

akorát jsem si říkala jak to naše děcko venku v kočárku krásně hajá a vylezu naterasu a on si tam vykládá shračkama ... už tam brouká bezmála čtvrt hodiny (kdo ví jak dlouho před tím než jsem to zjistila) ...hlavně, že je takový soběstačný a umí se zabavit
no a když jsem na něj houkla, jestli jako nemá spát, roztáhl papulu od ucha k uchu - prostě: matko, co bych spal, mám tu lepší zábavu
21. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
hup tak naše eminka je taky super hodná, stíhám vše.a
akorát ted mam jednu větší zakázku, tak je to trošku víc záhul, ale jde to. dělám po večerech nebo přes den, když emi spí.
to vykládání si z hračkama...přesně tak to dělá emi. jen tak si leží a zabaví se. jako chvíle má taky, kdy chce chovat, ale o to si řekne a já odkládám co zrovna držím v ruce a pochovám :wink:
21. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jsem dala Karolínku poprvé na hrací deku, tak se jí to líbí, pěkně se rozhlíží a broukaly jsme si :dizzy_face:
hup: s Ondráškem je koukám sranda :grinning:
kaca: Vy máte s Eminkou tu domluvu, že? že když můžeš tak pochováš a jinak bude hodná :dizzy_face:
Teď už je to lepší, stíhám docela dobře. Ze začátku jsem se bála k něčemu vstát aby malá neplakala, ale teď už je to fajn, dělám vše a když je potřeba, tak jednou nohou houpu :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Holky jak vám mimísci spinkají. Vojtík v tomto horku nemůže vůbec zabrat. Byli jsme venku od 14 h a pořádně snad zabral teď po koju v postýlce. Bobík malej, si vůbec nechci představit co bude v létě.
21. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
No mně Vojtíšek venku na vzduchu, při zpěvu ptáčků spí až moc, ikdyž...... teď je zataženo, je doma v košíku a spí úplně stejně :slight_smile:

proč jsou ty alba jen na 50 fotek? už mám vyčerpáno :unamused:
21. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
prší prší jen se leje...
21. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
mau: eminku chovám, kdykkoliv si o chování řekne ona, nebo když mám potřebu ponuchat jí já :slight_smile:. nastanou-li tyto situace, jde všecko stranou a chovám , mazlím :dizzy_face: eminka ví, že jsem tady pro ní, nenechám jí zbytečně plakat a odměnuje se mi tím, že se dokáže zabavit i sama
21. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Fakt?? TAdy zatím nic, je zataženo,ale krásně
:zipper_mouth:
21. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Jo a v postýlce mi zase nevydržel, muela jsem ho dát do vybračky a chrní už čtvrt hodinky. Tak uvidíme :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
jj prší, ted jsme s emi asi hodku spaly. teda já hodku, emi ještě lehce pochrupkává
21. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
My jsme také doma sami, ale já musím využít toho, že tu není táta a já můžu sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
No to se mi zdá, on už je vzhůru :sunglasses: :sunglasses:
21. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Tak jsem to zakřikla, už tu začalo hřmít. Doufám, že to bude trvat jen dnes. V sobotu tu je Dětský den.
21. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
taky malou chovám a ňuhňám kdykoliv můžu a kdykoliv ona chce :dizzy_face: vždyť oni to potřebují :slight_smile:
malá teda dneska spala přes den perfektně. kojo po třech hodinách, pak byla vždy tak hoďku až dvě vzhůru a pak si dáchla znova, horko nehorko. No a venku to je jasný, to chrněla taky :slight_smile:
Teď jsem ji houpala v křesle a málem jsem usnula, je to super uklidňující :dizzy_face: malá dlabe a až trošinku vytráví tak půjdem koupat :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Zato mi jsme jako na trní. Nevím proč. Vydrží spát tak max. půl hodiny a pak pláče. Když jsem ho rozbalila byl spokojený také jen chvíli a pak zase řev. Po koupeli byl v poho, pěkně se napapal a teď to má zase přetrhané, stále se probírá. No děs

to byla bouřka co??? U nás padaly kroupy no hrůza, měla jsem strach, že nám to rozbije okno, to byly šlupky
21. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
kaci: to je jasné ...taky se občas rád nosí ...ale od toho to jsou miminka ... má to nakombinováno tak, že si fakt nemůžu stěžovat ani kdybych chtěla:slight_smile:

sklen: spinká furt stejně ..tj skoro vůbec :slight_smile: ...spíš mám dojem, e víc pije (ale někdy jen krátce ..že by na žízeň)

ad to počasí - si děláte pr* ....jako zítra mnáme jít do toho zoo, které jsme přeložily kvůlidešti minulý týden ..a jestli prší u vás teď, tak ráno to je u nás ..mě raní :angry:
21. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hup: u nás je už po dešti. Tak uvidíš. Je tu teď pěkný vzdoušek. :grinning: :grinning: :grinning:
Dám do albíčka k těhu fotečky krup, jak to tu vypadalo.

Dadu: to je mi moc líto, ale zároveň jsem moc ráda, že ti na to konečně přišli. Tak snad teď bude jen a jen dobře.

Kett: a kde máme fotečky s kočárkem??? Žádné v albíčku nejsou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky, co se děje? Já jsem tu první.... :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
bré ranko!!!! My sme od 7 vzhůru, malej tlačil a poprďával... pak se tlemil na závěsy :wink: tak jsem mu dala v pelechu cucnout a teď zkoušim, jestli etě nezabere.

večer překvapil, papal v 19, do 21 sme se tulili a hráli, pak usnul švagrový v náručí... sem si řikala, že ve 22 bude mít hlad, tak ho nakrmim a pujdem spát... ono bylo 22:30 nic... 23... nic... tak sem ho přestěhovala do ložnice a že určo začně, až si lehnu a zaberu... se mi chtělo šííííleně spát! a on chrněl až do 1:30! pak už byly intervaly krátký, ale o to rychleji se napapal a spal dál...

dneska jedem za babčama, nevlastní děda se vrátit z výletu po Číně a přivezl nám nějaký dárečky... tak snad neee prasečí chřipku :grinning: :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.