• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak a máme premiéru - ondří se prvně přetočil :slight_smile:
a víte to dřív než tatínek ...ten je ve švýcarsku - tak ať má svoje obchody ...a já mám zas ondrovy pokroky :slight_smile:

jinak kukala jsem co dělá s ručkama - chvíli je má v pěst, chvíli roztahuje (tak stejně jako na zádech)
a k tou hroooozně slintá
:grinning:
16. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
hup: tak to gratuluju, Ondrášek je fak šikula :dizzy_face: taťka bude mít radost, až se vrátí :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
maus:to bude mít po mě :grinning:
16. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
hup: určitě :grinning: ale aby to nebylo jak s těma očima - po sousedovi :grinning: :wink:
16. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
maus: no dovoool...snad už víte i vy, že jsem tuze šikovná :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
hup: jakože ze zad na bříško?
16. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Mausko, koukal mu do pusinky a poznal to podle dásní, že už jsou vypouklé nebo naběhlé.
s tím zvedáním, sám se prcek nezvedá a myslím, že má na to ještě háfo času. Enz, jdu se ti mrknout na Vojtíškovy oči, jak mu tmavnou. ptala jsem se na tu barvu doktora a prej většinou do roka se barva očí ustálí. Jinak nám taky světlají vlásky, Hup, ale nevím, po kom :grinning: a už máme vzadu na hlavičce kolečko vypadaných vlásků, máte to taky?
16. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Hup, to je šikulka. a pak že prý že s látkovýma plenama je to horší :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
mis:jj

luci: já ne a ondra taky ne ..ale alanovi se něco klube :grinning:
16. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
teda Hup, ale jemu to už asi nedoroste co :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
hup: jen v dobrém, samozřejmě :wink: :grinning:

luci: aha, tak to jo. Kolečko máme taky, satelit jak vrata :grinning:
16. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
luci:přesně to mu říkám, když se směje ondrovi, že má vysoké čelo (jako by on neměl, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ..jenže u ondry to má zlepšující se tendenci ..u alana opačnou

holky neumíte si představit, jak brutálněondra chápe
16. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
hup: tak to je Ondra frajer, to si nějak nedovedu ani představit...z břicha na záda se Nela otočí taky, ale ne vědomě, ale obráceně....hmmm, fakt machrovinka
16. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
hup: ale zase musím brát, že Nelča je skoro o 3 týdny mladší než Ondra... a 3 týdny jsou v tomto věku strašně moc, že? :grinning: to mě uklidňuje... Nelča totiž teprve před pár dny objevila, že majitelkou 2 ručiček, takže teď je to nejoblíbenější hračka :grinning:

holky, taky se ty vaše děti tak radují, když uvidí prso? :wink:
16. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
Hup, náš malej taky chrápe a hlavně spí s otevřenou pusou :grinning:
Pacičky malej objevil až velmi nedávno :sweat_smile:
Občas se raduje, že vidí prso, hlavně když to chystám. prostě ztichne a sleduje :grinning:

Nekoukaly jste se na AZ kvíz? Měla jsem tam taťku. :wink:
16. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
luci: Nelča se raduje tak, že s vyvalenýma očima třepe ručičkama a výská radostí :grinning:
16. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
mis: mě reaguje na flašku :grinning: ...on reaguje už když mu dám plínu pod bradu....je to legrační :grinning:
16. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
mis: v klidu on to udělal dneska poprvé ..kdeo ví, kdya to udělázas :slight_smile:

jj...taky ..stačí mu i lžička s babycalmem
16. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Čus mamči.

Tak jsem zkoukla, alba a musím vážně uznat, že dubňátka jsou hvězdná a nejkrásnější miminka z celýho koníka!! pěkně nám rostou ty naše malinký hvězdičky :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Jo a chtěla jsem se zeptat, jestli dáváte pravidelně kanavit a vigantol?
16. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
hoolky...moje dítě je intligent ....právě jsme ostříhali nhtíky a to pěkně prosím za zcela dělého stavu!
asi vážně bude po mě :grinning: :grinning: :grinning:

vigantol dáváme 1x denně 2 kapičky (ale ne že by se mi povedlo vzpomenout si opravdu denně :sweat_smile:)
16. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Já se teda přiznám že jsem kapala poctivě jen první měsíc :zipper_mouth:
Teď zapomínám. Ale od doktorky mám napsané že vigantolu jen 1kapku, tak nevím.
16. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
já taky dávám 1kapku 1xdenně.....ale už jsem taky párkrát zapomněla a kanavit 1x měsíc
16. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
maus: no ta moje možná rovnou předpokládáala, že si vzpomenu ob den :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Market, vigantol jedna kapka denně a kanavit od 2. měsíce dáváme jednu kapku za měsíc. mámna připomínku v mobilu, tak aspoŃ nezapomínám :sweat_smile: což se o antikoncepci nedá říct :grinning: Zrovna teď o víkendu jsem si vzala tabletku až po, takže si asi budu muset za pár týdnů udělat test :confused:
16. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj hvězdy

Hup: tak to tedy čučíííím, to je fakt šikula.... no po kom to??? :grinning: :grinning:

Markét: no vítej,sakra kde se touláš hvězdo????

Vigantol kapu pravidelně každý den a Kanavit mám napsaný, že jednu kapku týdně
16. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Také jsem vám chtěla ukázat, že i my se umíme smát. Ale co mě to stálo námahy. Na druhá brada je epes rádes :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2902190&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
16. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
hele ..asi to neyla náhoda ..u msáže, když jsem mu řekla a teď kululu na bříško a zatřepala tam hračkou, otočil se zas ....jen si neumí zpod seevytáhnout oě paciny
ale to se naučí ..

sklen: ani mi nemluv - už týden se ho snažím vafotit s úsměvem ...a jak vezmu do ruky foťák, nasadí takový zkoumavý výraz ... no prostě nemáme ...smavé fotky nebudou :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
Hup: no vidíš, šikulka jeden. :grinning: :grinning: :grinning: za chvíli ti uteče :wink:
16. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
skle: ale to je doooorý výraz :grinning:

jj ..pokud bude po mě, tak já první krok udělala z kamených schodů :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.