• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak my jsme vyjeli na procházku, nakoupila jsem zeleninku na svíčkovou, zítra mi přijedou dva kámoši, tak ať si pošmáknou :slight_smile: To zas bude chlapů, ještěže tu mám ty naše dvě čičiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad nočník - já na něj prý chodila od 6 měsíců. Do plenek jsem čůrala jen v noci, přes den jsem si řekla, že chci ee a v roce už i v noci :grinning: Takže myslím, že je to fakt individuální. Ovšem u Štěpíka to nehrozí, on nevydrží sedět ani na zemi, na nočníku by nevydržel ani vteřinu. Doktorka nám rovnou říkala, že s jeho temperamentem máme čekat, že s tím bude dost problém. A mně je jasný, že nějaký vysedávání na nočníku teda asi neproběhne. Prý je ty extra akční děti jednodušší rovnou učit na takové to sedátko na WC, tak uvidíme :wink:
2. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
kaci: no vidíš, tak to Emi rovnou odbyla a má to za sebou, šikulka :dizzy_face:

ad žvatlání - Štěpíno se taky neuvěřitelně rozjíždí, je to tak sladký :dizzy_face: Dneska jede tata, mama, dědě, baba a vždycky když řekne tata nebo mama, tak na nás strašně důležitě koukne, jestli jsme si jako všimli :dizzy_face: A snaží se o čiči, vždycky když se za ní žene, ale zatím to zní spíš jako pši pši :grinning:
2. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
teda...to jsem napsala mega dlouhý příspěvek, tak pardon:slight_smile:
2. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
maus - Karoli ma ale velikansky jazycek, me ta fotka silene rozesmala, jsem si predstavila, ze ho vyplazuje primo na me :grinning: :grinning:
autesedacka je hezka, co je to za znacku???

saru-luci - kde najdu nejake fotecky tech vasich vychvalenych pernicku????

kaci - Eminka to zvladla na jednicku, rekla bych ze ty jsi to prozivala vice nez ona, kdyby clovek mohl, vzal by veskerou bolest na sebe at ti nasi milacci nemusi vubec trpet
2. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
kaca: no bezva, Emi to teda statečná kočena :dizzy_face: a botičky pro mamku skvělý :slight_smile:
já ani nevím jak jsme chodily na nočník my, se musím přeptat :wink:
karolí ještě ani slabika, furt jen ta její japonština :grinning:
2. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Ty jo kac: to je sloh........... Emi je šikula, že to tak krásně zvládla, ej to hvězdička....
2. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
magi: no jo, jazyk, to je něco :grinning: sedačka je Romer king plus, měla by být nejbezpečnější bez isofixu, tak proto tahle :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Saru: no to musí být super, už se na to t ěším
2. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Kac: pěkné botičky, já bych se je asi bála nosit za tu cenu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
ty jo saru...moc mě neštvi!!!!!!!!!.........jen se podívám na tvé perníčky, mám chuť ty své vyhodit :angry: .......jak to dělááááááš...jak to, že máš takové slabé linky? se z toho po..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
NO tak to bě mě také zajímalo :angry:
2. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
skle...ty jsou právě nezničitelné :wink:
2. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
se bavím :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
ty perníčky..obdivuju, klaním se ...fakt krása
2. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Mau: a jako nad čím :wink:
2. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
no s tím zdobením :grinning: a kdo to má a nemá hezké :grinning: vždyť je to fuk, snaha se má cenit :wink: bych kvůli tomu ty svoje určitě nevyhazovala
2. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Moje řeč, hlavně když je zdobí Dandula, to ten perník není ani vidět :grinning:
2. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
sklen: však to je hezký, ne? :grinning:
Se z toho mého dítěte zblázním, zase ne a ne zabrat, přitom je tak unevaný... co s ním?? Byla jsem tam chovala jsem v kočárku byl.... ale neusne ani boha
JJ, to je hezké, ale když ti pak nezbyde na ty ostatní..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
se udělá trošku víc polevy a bude to dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Zdeni: ale houby :sweat_smile: Linku právě moc slabou nemám, kdybych tam chtěla vykreslovat drobnůstky, musela by být tenčí, ale řekla jsem si, že to stačí. Zaleží na dírce a polevě. Ale řekla bych, že na polevě víc, protože ať je dírka sebemenší, tak poleva se rozteče. Všude píšou, že má skapávat ze lžíce, ale já ji dělám trochu hustší - sice se špatně cpe do sáčku, ale zas se nerozpíjí. Ovšem má to naopak nevýhodu - špatně se ukončují linie, takže jsou tam takový kopečky. Ale letos na to peču (u perníčku celkem stylové, ne? :grinning: )...
2. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Saru: jj
2. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
kdo má rád italskou kuchyni, musím doporučit toho Itala, co má pořed v televizi... dělala jsem podle něho Sugo Bolognese na zítřejší lasagne a je to pohádkově dobré :wink:
mau: jj, máš naprosto recht :wink:
skleni: taky jsem zvědavá, jestli se mnou bude Štěpík někdy zdobit - schválně jestli aspoň nějaká poleva skončí na perníčkách :sweat_smile: :grinning:
:grinning: já budu mít premiéru zdobení s anetkou, taky jsem zvědavá
2. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Kači, to máš doma ale šikulku :slight_smile: Eminka je statečná holčička. je fajn, že jste si to nechali rovnou odstranit, je těžké ty mrňousky uhlídat :pensive: náš teď taky trénuje vstávání, je to děs, pořád na zemi :confounded:

Pebi, ráda koukám na Emanuela a věřím, že to dělá chutné :wink: kupovala jsi tu jejich rajskou šťávu?

Magi, tak snad to willík zvládne, jjinak je veselý ne? a neboj, on tě pak ze dne na den překvapí mega pohyby :sweat_smile:
Niky, náhodou je super, že ti Filda chce sedt na nočníku. taky se na to chystám. pomaloučku, polehoučku, až už malý bude sedět. přestat se dá vždycky.
2. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
kde jsou ty fotecky tech pernicku?taky se chci pokochat
2. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak, konečně usnul, to by s ním zase nebylo k vydržení
2. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Mag: myslím, že asi dvě stránky zpět :wink:
2. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.