• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru, jak dlouho necháváš těsto odpočinout??? :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Já jsem jednou vařila podle babici a dopadlo to katastrofálně. Přitom jsem jela opravdu podle jeho rad.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
Jo dnes u ás hlásili v rádiu, že prasečí chřipka dorazila i do JH.... :unamused:
2. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
no jo, prasečí chřipka už řádí všude :unamused:
Babica, hmmm :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
skle - dekuju uz jsem je nasla :slight_smile:

saru - ja bych te brala na vanoce k nam, ale i s tema pernickama, se mi uplne sbihaji slinky lool
2. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Copak?? také s tím máš zkušenost?? nebo se i líbí jako chlap :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
skleni: jak který, na perníčky jen přes noc :wink:

magi: OK, zabalím se, perníčky přibalím, a o vánocích očekávej téměř šedesátikilovej balík :grinning:
2. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
TAk, těstíčko je zaděláno. našla jsem další recept,t ak jsem ho zkusila, snad se povedou. Ale nešlo to moc spojit, tak jsem tam kápla krapet vody,snad sjem to nep....a :sweat_smile:
2. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
jo, dítě vzbuzeno, ale se špatnou náladou. tak nevím co by bylo lepší :unamused: :frowning2:
2. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
skleni, naše mládě ještě spí, od čtyř hodin, tak nevím v kolik půjde spát :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
tak a je to...nejen, že se začala zvedat, ted si v ohrádce stoupla... samořejmě následoval žuch dolů, ale najednou prostě stála ...přitáhla se za ohrádku... :confused: :confused: :confused:
2. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
sklen: nestraš :grinning: jako že je hroznej, i to jeho "vaření" :grinning:
kaca: no fajn co? :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Mau: nééé, to ne, ale nevím čím to, .. že se to nepovedlo. Tak to já bych raději brala toho itala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kac: jůů, to je hvězda :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Ty jo, se na to vyprdnu, fakt se špatně vyspal. Sice teď zbouchnul pár sušenek a hezky to zapil, ale jinak je prostě řev....
2. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
už se mi to podařilo i natočit, hodím to pak na FB
2. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
šup tam s ní, jdu se juknout :wink:
2. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
niku: důležité!!!! prosím tě mohla bys mi napsat kolik ml vypil Fífa, když mu bylo 8 týdnů a kolik vážil? a mohla bysmi rozepsat, že třeba ráno vypil tolik ml, během dne tolik ml a večer a v noci tolik ml? moc moc díky, potřebuju to pro kamarádku
2. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
jsem teď přijela z nákupu a Vojtí mi usnul :sweat_smile:

saruuuuu: to byl jen vtip :grinning: neboj já je nevyhodím je to i Kačky dílo :wink:
2. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Enz: a co jsi hezkého pokoupila???

U nás je chvíli klid, rozbalila jsem ho do nahata, tak je spokojený. ufff, ale už jsem byla hotová... ječí a ječí, i při chování a nošení.... špatně se vyspal brouček malý
2. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Zdeni, to já vím :wink: :grinning:

U nás už se chrupe :dizzy_face: Dím si chvíli voraz a jdu na tu svíčkovou :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Ach joooooooooooo, to není možné, člověk s ena chvíli otočí a on se posere.... to mám za to, že jsem tak hodná. Pro dobrotu na žebrotu... blééééééééééééé
2. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Saru: tak to máš super.... my jdeme udělat mlíčko a také půjde. Dnes ho jen otřu.... čvachtal se včera s tátou, tak dnes jen žínka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
byla jsem koupit manžovi dárek...... Profesional Pocker set.....včera se mu to líbilo a já řekla, že to nepotřebujeme, tak to nekoupil, ale večer o tom mluvil, tak jsem tam dnes zajela a koupila to, když je do pátku v Liberci

a my už jsme vzhůru, tak jdeme rychle papat.....

jo to jsem zapomněla....ráno jsem myslela, že mě klepne pepka....jdu v 7 dolů dělat mlíko a cítím takovou zimu a koukám otevřené venkovní dveře, tak říkám, ta Kačka je fakt střevo, nechá otevřené dveře....prd ona teprve šla dolů ze schodů, takže jsme měli takovou "noc otevřených dveří" jako pojďte dál, vyberte si co chcete, my spíme nahoře :grinning:....manža, když bral zvenku špinavého psa, tak nedovřel a už se k tomu nevrátil....spěchal za Zdeničkou do sprchy a měl asi odkrvenej mozek :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Enz: tak to mám také ráda.... jsem stejná, řekne, že se mu něco líbí a já to běžím koupit :grinning: :grinning: :grinning:

Noooo,t ak to by se ve mě krve nedořezalo, také se mi to občas stane, ale neotevřou se. Jsou jen tak jako na škvíru...... ale i tak, já to večer chodím raději kontrolovat, hlavně, když je Petr v práci na noční.... :pensive: :sweat_smile:

V pondělí mě překvapil, jednou jsme si řekli, že když si něco pořídí do auta, tak že za tu samou cenu si můžu něco koupit a on si na to vzpomněl. Zlatíčko moje.....
2. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Enz: no, hlavně, že se vám v té sprše líbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
tak jsem se vrátila z Frýdku, byla jsem v Baumaxu koupit zeminu pro yuccu, nějak mi umírá a nemůžu přijít na to, proč :unamused:
2. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Pebi: a není přepitá??? také nám umřel jeden kmen, ale na štěstí ten druhý sedrží
2. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
enz :grinning:
2. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
není, my tu máme brutálně vlhko, zalívám tak jednou za měsíc, možná ani to ne...
já mám yuccy dvě, no a ta druhá je krásná, té se daří :confused:
2. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
jdu zpacifikovat mláďátka - napapat - vyčůrat - spinkat :grinning:
2. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.