• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj!!!!
tak my noc taky docela prima, ještě před jedenáctou jsem mu dala cucnout, pak až před čtvrtou. no a když se pak probudil v sedm, tak manža zjistil, že zaspal :slight_smile: stává se mu to nějak často.
Andykov, to je prima, žes nakoukla, můžeš častěji :wink:
Souhlas s řepou, taky jsem ji takhle dělala. kupodivu to bylo chutné i pro mě, jak má řepa relativně výraznou chuť.
Kači, ukážeš perníčky? pro nás, co to zrovna moc neumějí :sweat_smile:
Mauska se inspirovala Niky, to je fajn :slight_smile: škoda že náš brouček ještě nesedí. včera jsem se zrossvna dívala do šatny na nočník, jak tam trochu překáží :grinning:
3. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojky, naše noc dnes nic moc. Pořád kňoural.. už nevím, co mu je... pořád je jako nervozní, nebo nevím,.
3. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky, u nás noc super. krmení ve 4,pak spánek do cca 7:30
trošku jsem doufala, že zapomene to postavování se, ale nestalo se tak... stát chce furt...holky je to vůbec zdravé? emi nestojí na celé nožce, jen jakoby na špičce....
takovej praktickej dotaz, kam dáváte děti, když potřebujete třeba na wc, osprchovat nebo tak...je to sice chvilička, ale já si netroufnu emi nechat jen tak bez dozoru. doted to řešila ohrádka, ted jí asi budu dávat do postlýlky, tam se snad ted nepostaví, když jí má tak nízko. leda, že by přišla na to, jak ručkovat po šprušlích...
jinak tady je hnus, tma, šedivo...fuj.já chci slunce nebo bílý sníh
3. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
sklen: třeba fakt ty zuby :unamused:
3. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
kaca: já ji dávám buď do postýlky nebo do cestovní postýlky nebo do jídelní židličky (tu si beru případně s sebou, když je to na dýl :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
mau: jj, jídelka je vlastně taky dobrá. když pustím pohádku, tak na to vydrží chvíli koukat...dík
3. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky, u nás noc výstavní, až na moje krámy - musela jsem chodit vyměňovat plínky :grinning:

andy: ahoj, malá je drobek, ale ona to dožene :wink: Zastav se častěji :slight_smile:

kaci: já ho nechávám v té cestovní postýlce :wink: A jak ručkovat po šprušlích vymyslel hned okamžitě, takže bych si moc naděje nedělala :grinning: :grinning: Vsaď se , že na to Emi dneska přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli stojí na špičkách, tak to asi není nic moc, ovšem hlavní je to, že ve stavění jí prostě nezabráníš, to se nedá. Takže tomu prostě nechat volnej průběh - toť můj názor :slight_smile:

mau: co to mé oči nevidí? Nočníček? :grinning: Karolí je šikula, já to zatím vůbec zkoušet nebudu, leda, že bych ho přivázala třeba lanem :grinning:
3. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Kači, to ji bavit nepřestane :frowning2: my to teď máme furt. dávám malého do ohrádku, když u něho nemůžu být. přemýšlím, že mu i do ohrádky dám mantinel, přece jen ty pády jsou pak lepší. ale možná že opět zavedu cestovní postýlku, je to přece jen bezpečnější.
U nás je nějak normálně, neprší, není mlha, ale sluníčko taky nevidím. zato si vzpomínám, že včera odpoledne byl obrovský měsíc, nízko nad obzhorem a oranžový :sweat_smile: měla jsem to vyfotit.
3. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
mau, zlatá mokka, nebo tak nějak :wink:

lucie, tak nočník ti pak bude taky překážet...akorát někde jinde :grinning:

já dávám Marečka do křesílka + rohlík + Rexík :grinning:
3. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
kaca: no Emi to vzala hopem totiž. Karolí dělala střechu na špičkách a postupně ty nožičky napla do rovna. To Emi nestihla a rovnnou si stoupá. Já ymslím že v pohodě - když to začala dělat sama od sebe a zvládne to. To bude dobrý :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
pebi: óó, to bude jistě krásný :slight_smile:
saru: no jo, vždyť to píšu že je to paradox :grinning:
3. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Tedy, jen si odskočím a půl stránky je nadrbaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: asi jo, koukala jsem mu do pusinky a na hoře má další bouličky..... ale takhle rychle.

Andy: super míry.... taky to bude kus ženské :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Pebiiii ooooo, no tak to jsem zvěavá :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
saru, mau: no emi dělala tu střechu na špičkách, ale nenarovnala nožičky. se střechou začala o víkendu a včera si stoupla. no snad se jí ty nožičky srovnaj. jsem si říkala, že to není nic moc, když je na špičkách...

luci: perníčky ještě nemám nazdobené, to až o víkendu. zatím jen napečené a myslím, že se nebude čím chlubit... jsem antitalent na kreslení, takže tak...
3. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Kac: jsem ráda, že co se týče toho zdobení, tak v tom nejsem sama. Já jsem včera část posypala drobením a vypadá to také pěkně... zdobit polevou budeme asi o víkendu. Až ude doma i táta :grinning:
3. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
kaci: neboj, ona je narovná :wink:
3. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
Tak - a já jdu uklízet, než mi přijedou ti kámoši, kolem 10 by tu měli být, to bude chlapůůůů :grinning:
3. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
hlásím, že dobrý...jsem hvězdááá :grinning: :grinning: :wink:
3. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Kači, u nás to šlo taky dost rychle.. předminulý pátek začal dělat střechu, o týden později se postavit :astonished: ale myslím, že nestojí na špičkách, už snad na celé noze. musím koupít pár neklouzavých ponožek. jo a s těmi perníčky, fakt pak ukaž, jak to dělají normální holky :slight_smile: taky nejsem nadprůměrně nadaná :grinning:
Pebi, takže máš ted vlasy světlejší? to jsem moc zvdědavá, tak pak manžovi udělej modelku a fotečku hoď do alba :sweat_smile:
včera jsme s manžou měli výstup: nadával mi, že hážu vlasy do záchodu, že se prý ucpou trubky :confounded: slyšely jste to neěkterá? no máme tam i pidi koš, ale házet do něj 60 cm dlouhé vlasy je fakt vopruz, půlka z nich skončí na zemi (je to ten, co má to vyklápěcí víčko)... no měla jsem chuť jít nakrátko, ale i tak by mi vlasy padaly, jemu padají taky, je to vidět na polštářích :angry:
3. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
ty jo, u nás už sluníčko svítí a za hodinu se to z -2°C vyšplhalo na 7,8°C... super, počkám, až se Marek vyspí a půjdeme ven :dizzy_face:
3. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
u nás pořád mlha +1C :rolling_eyes: pojedem plavat, až se dítě vyhajá
luci: to je pěkná kravina s těma vlasama :sweat_smile: co by to pak muselo udělat ve vaně například, kde tomu nezabráníš aby to šlo do odpadu :wink:
3. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
jj, je to světlejší, ale takový "normální", hnědý...nevím, jestli to bude vidět na fotce :wink:

Marek dělá střechu už tak cca dva týdny a ještě se nepostavil, tak nevím, jestli to má s tím souvislost :wink:
3. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
jj, v Olomouci je hnusně, čekala jsem, že tam bude tepleji (je to níž než u nás) a ono ne, holt to ten městský smog nepustí, to sluníčko :unamused:
3. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás zatím mlha a šeredně, doufám, že se to do odpol vyčasí abysme se mohli vydat na prochajdu.

Přijeli jsme od zubáka, já ok, malej taky, koukla mu na zoubky, vypadá to, že se nám klubou nahoře špičáky :rolling_eyes: takže budeme mít doma malýho upírka, jedničky a dvojky na hoře totiž vynecháváme :grinning:
3. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
pebi: prej smog, kde jako? my tady v Neředíně na kopečku máme čistý vzdoušek :grinning:
3. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
kett: jů, to bude roztomilé :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
ad vlasy v záchodě - taky mi to přijde jako kravina, no ale i kdyby...tak se jednou za sto let koupí nějaký ten čistič odpadu a je to :wink:
3. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
maus, jj, u krematoria :grinning: :wink:
3. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
Bré ranko,
teda to byla parádní noc.. Fífa spal v kuse od 00.30 do 7.30 a pak ještě do 9 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bájo..

Maus, co to nevidím? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Fífa se včera z 5 pokusů 4x vyčůral... :slight_smile:
Teď mi tu couvá po pokoji.. :slight_smile: Kdy už se to naučí dopředu?

K snídani měl poprvý Aktivii, snědl celej kelímek a olizoval se až za ušima :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
pebi: no jistě :grinning: :grinning: to je vzdoušek :grinning:
niki: no jó, jsem hrozná :grinning: :grinning:
U nás teda jogurt neuspěl :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.