• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Niky: vy už chodíte na nočníček?Jak to děláte?Potřebuju návod :grinning: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
nik ...a ochucenou, nebo tu tmavě zelenou?
3. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Já si teda nemůžu stěžovat, Tom je perfektní strávník, sní všechno co mu dám, dneska měl Dobrou mámu, zblajznul to, ale pomalu jsem mu to mohla dát do flašky jak je to řídkej jogurt :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
kett: tak to závidím, že Tomík pěkně papá :slight_smile:
Karolí nemá čas se soustředit na jídlo, takže podle chutí :wink:
3. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Maus, s tím jogurtem, zkus vydržet na bílém. já mu jen dávala ochutnat ode mně - samo že ovocný, a pak bílý nechtěl... máme s tím stále boj. doktor říkal nedávat ovocný, protože jsou tam přidané nějaké složky. leda mu do jogurtu nastrouhat čerstvé ovoce. jinak Marťa poslední dny taky míň jí, občas nedojí kaši, občas sní jen pár lžiček jabka, to mu vždy moc chutnalo.. no a o obědu ani nemluvím :frowning2: celou skleničku vyhodím. dnes tedda dostane kuppovanou... :cry:
3. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
jdu žehlit ZASE :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
tak, slečna je vyhajaná, se z ní zblázním, moc tomu nedala, to zase bude na plavču protivka :rolling_eyes:
pebi, byla to ta sladká. U nás jinou neměli. Ale příště vemu to tmavězelenou - už měl dětskej jogurt od Nestle a ten je pěkně nakyslej a problém nebyl :slight_smile:
Kettm, většinou, když se vyspí (nebo kdyý ho převlíkam a někam jdem.. .před koupáním), tak ho tam posadim, dělam číííí... A když se povede, tak mu to ukážu a pochválim ho :wink: Většinou se do minuty vyčůrá, pokud zrovna nemá podojenou plenu
3. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Niky: teda to je Filípek ale velkej šikula, tak my to taky zkusíme, zatím nám nočníček slouží jen na blbosti:slight_smile:
3. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Kettm, zatim to nehrotim. Zkoušíme, když je nálada, ale zatim byl v 95% úspěch :wink:
3. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Niky: ale to je super úspěch, my umíme 100% čůrat zatím jen do vany :grinning: :pensive: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
jsem vám natočila jak se u toho jogurtu otřípá :grinning:
tak po plavču to sem kdyžtak hodím :wink:
3. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj,
my měli zajímavé ráno,Kačka jako na potvoru, když je manža pryč, zaspala.......další bus jí jede až na odpol., takže jsem ji musela odvézt já....no jo, ale když Vojtíšek zrovna spinkal, tak říkám tak se oblékni a počkáme až se vzbudí.....no tak se vzbudil v 9h a já s ním, páč jsem samozřejmě zůstala v pelechu a usnula.....takže jsem ji vezla na třetí hodinu, s tím, že zaspala :grinning:

ty jo mě zatím vůbec nočník nenapadl....Kačka na něm seděla už od 6m, ale tím jak je Vojtí proti ní pozadu jsem to zatím neřešila.....máme ho někde na půdě
3. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Enz, to bylo hezké ráno :wink: a jak daleko má Kačka školu? a kdy přestala nosit plínky? jestli mělo vliv to, že seděla brzy na nočníku.
3. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Nazdárek, tak já mám plnej barák chlapů :slight_smile:

ad jogurt - u nás veeeliká spokojenost, chutná mu samotnej bílej i s přesnídávkou, ale dávám ho jen dvakrát týdně.

enz: ale řekni, že to Kačku nepotěšilo? :grinning:

pebi: těšíme se na foto :dizzy_face:
3. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Luci: co se týče vlasů dělám to samé a myslím, že jsem jedna z mnooooha ženských, které to dělají.... já jsem se třeba poučila s vlhčenými ubrousky, to tedy opravdu néééééééé, neháááázet.... museli jsme dělat nový odpad ... atd... rozkopaná hala.... fakt si dejte pozor :wink: :slight_smile:

Tady také krásně svítí sluníčko. My měli pohodové dopoledne. Přišla mi návštěva, sestřenka s dcerkou, prvně malého vzbudili, ale pohoda, byl jako sluníčko, tak nás napadlo, že bysme je spolu mohli vyfotit.... také vše ok, ale kolem 11 chytil Vojta takový hysterák, že jsem nevěděla co s ním.... pak jsem mu dala napapat, moc tomu nedal....začal teplat, chvíli jsem ho nosila, aby se uklidnil, ale teplý byl pořád, tak jsem mu dala sirup.... teď už půl hodiny spinká, tak snad mu to chvíli vydrží...
3. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Saru: to já mám pořád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás také šmakuje aktivia bílá. on zblajzne všechno... tasemnice :grinning:
3. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Enz: no vždyť to máš fuk, pár hodin jí neublíží ne?? :wink: :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
skleni: jj, já mám běžně o jednoho míň než Ty :wink:

Tak jsem je zapřáhla - uvařila jsem a upekla a chlapci teď umyjí a uklidí nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já už je mám naučené - občas sem jezdí na celej víkend, já rozdělím povinnosti a je to :slight_smile: Oni se teda nabízeli, že by něco i uvařili, ale já už měla rozdělanou svíčkovou. Upekla jsem ještě tvarohovou buchtu a mám odpracováno :slight_smile: Budou tu až do večera, tak se Štěpík aspoň zabaví.

U mě je to sranda - na internetu mám spoutu kámošek, ale v reálným životě mám asi víc kamarádů kluků, oni jsou prostě přímější, odjakživa mi mezi klukama bylo líp :wink:
3. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Saru: no to máš dobře zařízené :grinning: :grinning: :grinning: Jenže já jich mám víc. Anduly-- kluci, pes-- kluk, králík-- kluk a ještě máme dědu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak jsem dnes dostala pochvalu za perníčky, dávala jsem ochutnávat sestřence a prý dobré a už měknou...
3. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
skleni: tak to jó :wink:
3. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
HOlky myslíte že na FB ty videa jdou lépe naž na YT
3. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Saru, tak to bys mi sem něco mohla poslat. svíčkovou i buchtičku bych si dala :slight_smile:
Skleni, ,to jsem ráda, že v tom nejsem sama! náš už taky zase spinká, protivnost ho neopustila :astonished: bylo to lepší, když se plazil :cry:
3. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Saru: jestli chceš, klidně ti zapůjčím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
saru, já jsem to tak měla na gymplu a na vysoké... drtivá většina kamarádů - kluci, z holek dvě dobré kamarádky. A ze stejného důvodu, kluci nezávidí, nepomlouvají, neuráží se... řeknou ti na rovinu, když jim něco vadí, a hned je zase dobře :wink:
3. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Pebi: to je fakt... :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Luci: já bych brala, kdyby něco začal dělat, protože jak leží jen na zádech, tak ho to nebaví a když se otočí, tak zase ječí, že nemůže zpět.. je to začarovaný kruh
3. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Skleni, tak to ti pomůže, až se rozleze..
3. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.