• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Luci, no fakt se docela těším, ,je sice super, najít ho tam, kde ho nechám, ale víš co... to ječení... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak mám pohodičku, Marek usíná, Anetka si čte v posteli, jdu si hodit nožky nahoru :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
pebi: přesně tak :wink: Dobré kamarádky mám tři, kamarádů mnohem víc - jsou to takoví bohémové, většina z nich :grinning: Jeden má dlouhý vlasy i vousy, vypadá jak krakonoš a Štěpík si ho oblíbil - úplně výská, když ho může tahat za fousy :grinning: Před chvílí si mu vylezl na krk, škrtil ho a u toho tahal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Večer sem hodím pár fotek :wink:
3. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Pebi: no to je super ne?? už máš vyžehleno?? klidně ti pošlu :wink: :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Saru a výská i ten strejda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
jj, mám vyžehleno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
pebi: zrovna si dávám kávičku - Štěpíno usnul, kluci seděj u ntb a já si dáchnu :dizzy_face:

To jsem vám ještě neřekla - ti kámoši, co tu u nás dnes jsou, mají přezdívku Jouda a Hrma, mně už to přijde normál, ale každýho to vždy pobaví :grinning: Takže pro Štěpulu strejda Joudík a Hrmoušek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
skleni: jojo, výská :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Saru: no to bych řekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo, jste mě s tou kávičkou naladili. Jdu na ní.
3. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak teď já: Barby, Sedlo (Sedlokan), Baloo, Sliz, ... :grinning:
3. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
já už mám vypito, jdu si udělat bylinkový čajík, to je můj relax :wink:
3. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
pebi: :grinning: já mám ještě Balabána, zkráceně Baliho :grinning:
3. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
...Haro, Kluzo, Pitris... :grinning:
3. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
jo a Bart :grinning:
3. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
pebi: jsi lepší :wink: :grinning: Já ostatním říkám normálně jménem, nuda, co? :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Nooo, pěkný výběr
3. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak Dandulovi by se nejvíc líbil Bart :grinning: :grinning: :grinning:

Holky také vám tak trvá, než se to video nahraje???
3. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jé, kluci jdou na nákup, prý mi něco dobrého donesou, za odměnu :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
čauky

vy jste kecalky :slight_smile:

tak jogurtu nás nicmoc....tedy někdy dlabe i půl holandie,ale někdy se tváří,že ho chci otrávit

ad ohrádka -my ohrádku nevedem a tím pádem se i míň padá ....ondra prostě zkoumá okolí ...když nemá přece prcek kam lézt, logicky se alespoň staví,abymohlprozkoumávat alespoň pohledem....jenže na to nemá vymakané svalíky, které posiluje právě tím,že leze a tak nutně padá

jinak jsme měli prvně rybu ze skleničky ....snědl taktřetinu a považuju toza výhru,protože mi přišlo,že to je ta nejhnusnější sklenička,co jsme kdy měli :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak už jsme vzhůůůru a z ase řev, bože můůůůj
3. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
hup: Štěpíno taky velkou část dne leze :wink: Někdy má zas ale náladu si hrát - to pak sedí v postýlce a vůbec o něm nevím :dizzy_face:

hup: rybu jsme zatím neměli, ale chystám se udělat kapříka, abych zkusila, jak na něj reaguje :wink: Na Štědrý den mu ho chci dát určitě, jestli mu bude chutnat :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
hup, tuňáka od hami? tak ta je jednoznačně nejhnusnější... a smrdí :grinning:
3. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Marek si celkem hezky začíná hrát s Anetkou, taky o něm skoro nevím :slight_smile:
ohrádku nemáme, ale já jsem ji nevedla ani u Anetky
3. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
ad kámoši...no tak takových kámošů jsme měla taky na vš víc než kámošek.....ale to bylispíš takoví známí-na akce,večírky,zajít někam sednout ....jako opravdovékámošky-svěřovací mám a měla jsem vždy holky

jako říká se,že holky drbou a jsou takové a makové ... jako jsou ...stejně tak i chlapi...je to kus od kusu
jsem zvyklá si to s lidma vyříkat ....když nesouhlasím,řeknu to (možná jste si ještě nevšimly:grinning:) ...a mám štěstí,že moje kámošky na férovku taky
no a za posledních pár let jsemse teda sčuchlaspíš se ženskýma ....jako nějacínoví známíjsou taky....ale přece jen - nevím,jakbych si šla jako vdaná ženská s prckem sednout s kámošem na dvojku a pak šli někam zakalit :grinning:
3. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
kde jste? ...si půjdu asi číst, bo co... :angry:
3. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
taky jsem dala miláčka spát.....

luci: musela jsem hodně zapátrat v paměti, ale co si pamatuju, tak si Kačka začala plně uvědomovat, že čůrá a že chce..... v létě, kdy běhala pořád nahatá....a je taky březnovka, takže v roce a půl už plíny neměla.....pustila jsem si schválně kazety...v srpnu jsme byli na výletě a měla jen šatičky " na ostro" :grinning: a doma, tak chodila už od června, s tím, že jsem se jí často ptala jestli nechce čůrat a tak se to vlastně naučila
jinak jsem si nostalgicky zavzpomínala jaká to byla klásná a šikovná holčička.....v 1r a 4měs tančila na Draculu se židlí jako Sandra :grinning:
3. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
hup: ti mí tři nej kámoši jezdí přímo k nám zakalit :grinning: :grinning: Vždycky vykecáváme do noci, já si jdu lehnout, a pak s manžou pokračujou - jsme taková fajn grupa :slight_smile: Co se Štěpík narodil, tu byli teprv dvakrát, ale i s dítětem je to stejný jak dřív. Oni nejsou nijak nároční a hlavně mě rozmazlujou :grinning: :dizzy_face:
Jé, zrovna přišli a donesli zmrzku, mňam :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
hup....ted se docela směju. postavila jsi ohrádku a cestovní postýlky sloužící jako ohrádky zase někam, kam nepatří. s tvým tvrzením bych souhlasila možná za předpokladu, že bych dávala emi do ohrádky na celý den . že nemá kam lézt. což nedělám. by tam ani nevydržela... je tam jen pár chvil, většinou, když potřebuju něco udělat a mám pocit, že by si mohla ublížit, díky mé krátkodobé nepozornosti. myslím, že má dost prostoru na prozkoumání mimo chvíle, kdy je v ohrádce, může kamkoliv... ale staví se mi u všeho - u konf.stolku, v kuchyni o šuplíky a tak...prostě pohled zespodu už jí nestačí , je to opička zvědavá.
neřekla bych, že je rovnítko mezi nemáme ohrádku=tím pádem se mín padá
3. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
pebi:ne..tresku odsunárku ..bléééééééééé...rybyužkupovat nebudem ...teda skleničkové

saru:štěpíno je vývojový exot ...toho nepočítej :grinning:
3. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
hup, aha, tak to jsem asi nikdy nezkoušela. tak ta od hami je taky hnusná :grinning:
3. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.