• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky, nám dr. řekla, že vigantol 2 kapky denně, kanavit 1 kapku za týden po dobu 12-ti týdnů, tož teda nevím, každý to máme jinak, to je divné...... :fearful:
16. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ježiš, tak to raději ne. To by bylo nemilé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes byl Vojta na budku. Pořád mi od prsa odvracel hlavu, aby se najedl,t ak jsem mu jí musela přidržovat. No hrůůůůůza. Pořád kňoura. Tedy maminky, vám co děti pořád pláčou, tak je mi vás upřímně líto. :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Mis: jj, každá doktorka to má jinak. Já to mám stejné jako u Daníka, akorád jsme změnili doktorku :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
nějaké nové fotečky ...hlavně xichtíky, když jsme se snažila vyfotit úsměv (úsměvy byly mezi zmáčknutím spouště :angry: ) http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_12.tyden/#album
16. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
sklen: a moje máma udělal první kroky do hrnce s vařící vodpou ....máme to v genech :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Mis, my to máme taky jinak, doktor nám to napsal k průkajdě, jak se mají jedn. kapky užívat.
16. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Hup. tak to nemá chybu. Alespoň už vidíme, jak malej slintá. NO to jsou vodopády :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je krásnej, fakt se povedl :dizzy_face: :wink:
16. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
sklen: no když říkám, že hooodněslintá, tak to fakt neznamená semo tamo bulinku :wink:
16. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ok, už mlčím :confounded:
16. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
sklen: :grinning:
ale jdi ty kecko :grinning:
16. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
hup: Ondra je super, od jakého výrobce máš hrací deku? vím, že jsi tu dávala odkaz, ale nechce se mi to hledat a zapomněla jsem výrobce

Nela a její ksichtíky: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela2Mesic#
16. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Mis: je to princezna. No jo, dubňátka jsou jedinečná :wink:
16. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
sklen: máš pravdu, naše mimča jsou ta nééééééééj :grinning:
16. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
hup: tož Nelča je ale po tatínkovi :grinning:
16. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
hup: díky za odkaz, už si to uložím nebo se za pár dní budu ptát znovu :grinning:
16. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
mis: no po tatínkovi může být ..ale glanc mají po maminkách :grinning:

v poho ..mám ho v historii :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hmm, tak u nás je to to samé. Vojtík je celý tatínek. Alespoň že Danda je můj. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
hup: :wink:

dneska jsme měly velkou premiéru, dala jsem Nelču do postýlky ještě za světla ve 20:45, no nelíbilo se jí to, ale po půl hodině to vzdala a usnula, podotýkám, že neřvala, ale vykecávala se s kolotočem a chtěla dudlík, tak Martin ho byl 2x nahodit
Hvězdy jdu do hajan. Jestli budeme mít jednu takovou noc, jako byla ta minulá, tak mě trefí a zítra se neukážu :grinning: :grinning:
sklen: doufám, že druhé mimčo bude po mě, ať to vyrovnáme :wink:
16. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
no tak ondra má špiglatou bradičku ..ale těžko řect po kom, jelikož ji máme špiglatou oba, modré očička, které nemáme ani jeden ..no tak cojá vím :sweat_smile:

nelča je šikula

sklen: nepanikař :wink:
16. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
holky mě nikdo žádný Kanavit nepředepsal :fearful: no toto :confused:
jen ten Vigantol (vit. D) dávám dvě kapky denně, ale pokud jsme na zahradě a svítí slunko jako v neděli nebo pondělí, tak malému na chvilku nechám nožky na sluníčku, ale jen chvíli a tak až kolem páté, tak Vigantol už nedávám
16. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
jo a my se neumíme ještě otočit na žádnou stranu :frowning2:
16. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
jitu: no my se taky začali otáčet dnes a jsme o tři týdny starší - to by tak hrálo, abyste se točili :grinning:
16. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jitul, ty fakt ten vigantol vysazuješ, když jste venku jo? to bych si netroufla :frowning2:
Hup, teda Ondrášek se dovede ksichtit :wink: no a slintá, jako by mu zítra měl vyrůst zub. krásně pase koníčky. odkdy to tak pěkně dělá?
16. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
holky začínám se zase obávat, Lukášek ještě nereaguje na žádnou hračku, myslím jako že mi přijde, že je přehlíží, po zvuku se otočí, ale jinak se na kolotoč ani nepodívá, dívá se jakoby skrz něj a to máme dost barevný, to stejné ten špendlík, pokud mu ho ukážu tak nic a až s ním zaštěrkám, tak začne kopat nožičkami a usmívat se. Hele kdy a jak se dá zjistit, zda vůbec vidí?
16. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
jitul a vidí tebe? kouká se po tobě? Martin začal reagovat tak před týdnem, dvěma. ale na kolotoč teprve minulý týden a ještě s ním nemluví :grinning: Možná by se to dalo zjistit na dece s hrazdičkou, tam by hračky mohl jen vidět a ne slyšet.
16. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Luci..to je vit. D a ten je rozpustný v tucích, čili se jím jde předávkovat a pokud ho na chvíli vystavím sluníčku, tak se mu utvoří přirozeně, ale není to nic proti ničemu, jasně že bych ho nepředávkovala a jak to tu čtu, tak některé dáváme dvě a některé jen jednu kapku, takže to neřeším. Spíš proč mi nepředepsali ten Kanavit, tipuju že to je vit. K
16. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Mismar, Nelinka umí taky spoustu obličejů, že? taky je těžké ji chytit při úsměvu?
16. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.