• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak emmi spí a já bych měla něco porobit - rozeslat cenové nabídky na příští rok a umýt kočár - vyprala jsem fusaky i vnitřní vložku, ještě ho chci vyluxovat a umýt... at je zase čistoučkej. jak ted emi papká křupky, tak tam fakt má drobky...
3. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
jani: však už ten dnešek jsi zvládla hezky :slight_smile: to půjde :wink:
3. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem hodila na rajče ( http://lukesovic.rajce.idnes.cz/Matyskuv_osmy_mesic/ ) ty údajně "profi" fotky, no mazec, se mrkněte :grinning: Ale musim říct, že aspoň tam vypadáme celkem obstojně, když už ta kvalita holt je taková :grinning:
"Nejlepší" je ta společná fotka s Matýskem v kolíbce - jo, v kolíbce, fakt tam je, kdybyste si nevšimly :grinning:

Jinak mam fofry, takže se nestíham moc za váma stavit pokecat - od úterka si stoupá a stoupá, dneska si vylezl na obrácenej škopek, chvíli se na něm točil dokola a pak z něj hodil tlamu přímo na tlamu :sweat_smile: Ale žádnej úraz se nekonal, řval teda jak tur, ale spíš asi z toho, jak se lekl, jinak žádnej šrám ani boule, to teprve přijde :grinning:
3. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
jani, vím, jak se cítíš, když musíš na den od malé. mě je vždycky taky táááák smutno.
určitě to zvládneš!
3. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
petu: se snažil náhodou, ne? :grinning: ale pěkný :dizzy_face: , hlavy vám nechybí tak je to OK :slight_smile:

Karolí stavení stopla, nemá čas, zatím kramuje a tak, stoupne si maximálně když ji držím nebo o mě a tak, nebo o skříňku, ale jen na kolínka, tak snad jí to ještě chvilku vydrží :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnešní den super, byli jsme s kamarádkou na prochajdě, dali nám k mikuláši kukuřičný křupky a mladej se po tom může utlouct, dokonce si přilezl až do kuchyně pro nášup :slight_smile: akorát ten bordel z toho :rolling_eyes: a mladej byl taky zralej pod kohoutek :grinning:
3. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
jó, s křupkama je sranda, to vždycky rozslintá, to začne lepit a pak je to nalepené všude :grinning:
3. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
petu: no slušelo vám to, všem třem:slight_smile:
to stavení je fakt hukot....
3. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
maus: přesně, jsem kámošku proklínala když jsem lezla po koberci s hadrem a čistila to, ale ten blažený výraz Tomína za to stál :grinning: :wink:
3. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
u nás je v provozu furt ruční vysavač. koberce naštěstí nevedem, ale stačí, co se nalepí na oblečení :angry:
3. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Maus: No to Matýsek taky jenom o něco, nejčastějc o gauč, sám neé, ale co se týče pádů, tak to vyjde úplně nastejno :grinning:
Ovšem holky, ten jeho výraz, když se z kolínek dostává na špičky a pak na nožky pořádně, to je náářez, to si vždycky řikam, že se akorát musel pos... :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
petu u nás ještě ke všemu nestojí na ploskách, ale na špičkách...takže stojí jak baletka, huláká na mě a pak žuch...
3. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
pet: moc vám to tam všem sluší, krásná rodinka

Tak po 46 dnech přišlo měsíční nadělení a musím přiznat že jsem normálně zklamaná...nevěřila jsem, ale tajně doufala :pensive:
3. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
jani: ty už jsi taky snažilka? Tak moc moc držím palečky ať se brzo zadaří a Karolí má sourozence :dizzy_face:
3. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
tý jo, tak kolik už je tady zase snažilek?
jedna moje kámoška šla na 2letej rodičák...to znamená, že musí do půlroka otěhotnět. to je mazec...
3. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
kaca: já mám taky 2letej a těhu neplánuju :sweat_smile:
3. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Karolínka taky už stoupá, i ty pády už jsme nějaký zažily :wink: Ale ohrádku nevedeme, Ona hodně leze a prozkoumává dům, dneska jsme topili v krbu (já teda byla v té škole) a manža říkal, že byla z toho ohně úplně paf, prý ji to strašně lákalo a pořád tam k němu lezla, ale několikrát důrazně řekl ne, pálí, taky když byla blíž tak cítila to teplo a pak si ho už nevšímala, tak uvidíme.
3. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
já mám taky dvouletej, ale moje snažení je na roky,takže se snažím prakticky od porodu :grinning: a pokud se zadaří v příští desetiletce, bude to fajn
3. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jani, my máme místo krbu pračku :grinning: Dneska nedal jinak, než že jsem tam hodila dva kusy prádla na krátkej rychloprogram a 15 minut jsem s nim musela sedět před bubnem a chytat přes sklo modrou barvu, červenou barvu a bublinky z prášku :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
si taky pamatuju jak jsem jako malá byla fascinovaná naší tatramatkou :grinning: :grinning:
jani: moc vám přeju ať to vyjde co nejdřív :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Díky moc mau :slight_smile: jsi hodná
3. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
jani: moc, moc držím palečky, ať se to brzy povede a máte druhého uzlíčka :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
jani: no nemáš zač :slight_smile: já to prostě přeju všem co si to zaslouží a to ty myslím si seš :slight_smile:
Já jsem se taky bála že nebudu moct otěhotnět a povedlo se brzy. A znám spoustu párů co jim první mimi nešlo a pak se to druhé povedlo ani nevěděli jak. Tak kéž by to byl i váš případ :wink:
3. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
mau:noooo..víš jak to bývá ....s těmase líbá ...ale karolí miluje :grinning:
3. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
hup: vlastně, jsem zapoměla :grinning:
3. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
jani:šmánkote....kukni se kolemsebe,cotupců udělalo vš ...a to že bys ty, hvězda, neměla zvládnout?:wink:

ad kukuřičné křupoky -u nás totální propadák ...včeramu neluš nabídla onto takdržel v ručce, pak žmoulal ...až se neluš našvala a sebralamu to a snědla :grinning:

jakjste přišli na ty snažilky ....a kdo všechnoje ....teda krom janči
3. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
lůca a janča :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
hup: ještě myslím Lucka, ne? :wink: Já teda rozhodně ne ještě delší dobu, naopak doufám, že antikoncepční metody v nejbližší době rozhodně neselžou :grinning:

jani: jasně, určitě to zvládneš, jsi hvězda :wink:
pet:no vy -hezký ... fotograf byl ale asi fakt profík :grinning:
jinak-zapomnělajsi tam napsat heslo :grinning: ...alejá už víííím:grinning:
hup: a co vy? Už jako jó, nebo ještě né? :wink:
3. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.