• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ajak jste natopřišly?
(žejsou snažilky????)
3. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
hup: no, Lucka to má v nastavení a Janča to tu píše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
lůca to má v profilu a přiznala se :wink:
3. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
saru:no to vidím,že to píše :grinning: :grinning:
my už jooo ....ale máme to jako janča - bych řekla :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hup: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Snažilkám držim pěsti :dizzy_face:

Hóólky, pomoc, neznáte nějakej dobrej vyhledávač restaurací, vináren,..? Já znala skvělej, zadávalo se tam, co chcete (romantika pro dva, pracovní akce,..) - ale vůbec si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenovalo a nemůžu to najít :frowning2:
3. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
taky všem držím palečky :dizzy_face: . Já si ještě nějakej ten rok počkámj, jestli vůbec se dočkám :sweat_smile:
petu: bohužel neporadím, dám na rady ostatních :wink:
3. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
hup: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Já Ti to chtěla jen objasnit :wink:

A taky moc držím palečky :wink:
3. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
petu: bohužel :unamused:
3. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
jojo, vy si pár let počkáte a třeba budeme těhotný všechny naráz :grinning:
3. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
pet: taky netuším :confused:

mau+saru:jj...dík...však ono to dopadne dobře..dřív nebo později :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak my se taky nesnažíme, i když já bych se asi nebránila. ted si strašně užívám emminky a mám pocit, že mít další mimčo, tak tu lásku a péči prostě musím rozdělit a to si v tuto chvíli neumím představit.
uvidíme, kdyby selhala antiko, tak neřeším a bylo by to vyřešeno za nás:slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
hup: určitě :wink:

jani: :grinning: Nene, vy budete dřív :wink:
3. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky,
Kačko, jednou jsem četla, že láska se při dvou dětech nedělí ale násobí. Pravda pravdoucí - musím to potvrdit.
3. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
saru:no todoufám,že budemedřív

kaci:nemyslím si,že dneska dávám ondrovi celou lásku a s druhým mu jí budu dávat míň....možná bude krapet míň času ....ale láska se přeci nepůlí :wink:
3. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
áááá tak mi mě předběhla ....navíc s praktickým poznatkem :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
jooo ...holky...onří byl naprvní samostatné pařbě :slight_smile:
mamkaho vzala na slezinu rodiny jejího partnera (nic velkého -jen jeho rodiče a děti a od syna přítelkyně)
poprvé jel autem beze mě a poprvé byl na cizímmístě s cizími lidmi beze mě
noo a zvládnulto na jedničku
prý byl asi dvě minutky zaražený,pak začal říkat "k" (todnes říká od rána na vše), chtěljimvzít přbory, bubnoval na stůl ....no a balil přítelkyni svého "nevlastního strýýce" :grinning:
3. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
holky určitě máte pravdu, jen si to neumím přestavit :wink:
3. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
naprosto souhlasím, samozřejmě je to časově náročnější, chce to lepší organizaci, ale v žádným případě se nebojím toho, že bych kvůli mrnouskovi dávala Kasrolínce méně lásky :wink: naopak
3. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
saru: hezké fotky -pohoda jde vidět :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
hup: ondří je prostě borec :wink: ten ty holky teda prohání od útlého věku :wink:
3. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
hup: šikula Ondří :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
hup: dík :dizzy_face:

Teda, ty perníčky nějak oddaluju - říkala jsem si, že je dozdobím dnes večer, ale to jsem myslela, že tu kluci budou do odpoledne, nakonec jeli až večer a to už se mi fakt nechtělo. Tak snad zítra :sweat_smile: A nebo v sobotu, v neděli,... :grinning:
3. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
jani:hele....ale on fakt je malý proutník ...holčiny20-25 blond jsou jeho favoritky....normálně na ně pomlaskává -jakoby dává nadálku pusu :grinning:

jako jsme ráda,že to zvládnul -přecejen je furt se mnou ....snažím se ho "otužovat" ...no ale mamka se urthne1-2x týdně a jde s ním spíš na procházku a teď přeszimu když přijede,je už tma, tak si hraje s ondrou doma ...tchýně nula ...no a alan hlídá jen tu středu,když jdu cvičit ....ale takyjen doma ... takže jsem to uvítala ...
a ikdyž je na mě dost nafixovaný, zvládl to...prý namamku nechápavě koukal (zkoumavé pohledy ty on mumí:grinning:)a fňukaljen když se oblíkal a tak (noa toon nemusí obecně)

saru zdobímperníčkynavěnec na dveře..alepatlu jen pár natvrdo bělobou-vloni mi ten vlhký vzduch rozpustil polevu- tak to letos zkusím takhle :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
hup: to je jasný, určitě je fajn když si zvzká i na ostatní. Já měla dnes podobej zážitek, jak jsem byla ve škole,tak manža hlídal ale musel asi ne tři hodky odjet, tak jsme byli domluveni s tchýní. Ona je skvělá, ne jako ta tvoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale Karolí s ní moc často nebyla a není na ni zvyklá, a taky to zvládly perfektně, tak jsem ráda :dizzy_face: Jinak moje mamka hlídá často, tak to není problém :wink:
3. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
jani:prostě tojsou hvězdná dubňátka :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
ad odkaz od hup: tomu stoprocentně věřím, vždycky říkám, že nejhorší jsou skleníkový děti.

Holky představte si, jedna holka ve škole mi vyprávěla, že její kamarád zemřel na prasečí chřipku, naprosto zdravý kluk, 29 let :cry: jeho sestra za ním večer byla, ležel, dávil se , ale do nemocnice nechtěl, ráno byl mrtvý. ted si to vyčítá, že nezavolala záchranku :pensive: Je to strašný, dneska večer to bylo i ve zprávách.
3. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
hup: naše březnový dubňátka :grinning: :wink:
3. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
jani:tý jo... tak to je šílené ...ale vyčítat si to nemá cenu ...ikdyž se to asi líp říká než dělá
a jak ví,že to byla prasečí chřipka?

ad "špína" ....dneska jsem na plavču říkala,že ondra si hraje s potkanem, strká mu dokleceprstíky a smějese,když ho hubert oňufává ... no měla jsme pocit,že některé maminky se na mě dívaly,jako bych řekla,že ho zásadně nepřebaluju a koupu ho jen v bazénu :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
to nevím jak se to ví, ale to tak bude, ta spolužačka a zároven moje kolegyně z práce není rozhodně nějaká hysterka a drbna, takže by asi nešířila nějaký neověřený info, navíc jsem to dneska slyšela v těch zprávách, říkali tam, že měl čtyřicítky horečky a přecházel je, takže možná to bylo tak, že primárně chřipka a z toho třeba pneumonie jako sekundární superinfekce, ale je to hrozný, mladej zdravej kluk, škoda ho :pensive:

ad špína: aby na tebe neposlali sociálku :grinning:
3. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.