• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jani: já nějak zprávy nestihla :sweat_smile: ... ale příjde mi divné,že by to 100% zdravého člověka semlelo ...jako jsem laik...ale když kuknu na ty ostatní,vždy tam bylo jěště něco dalšího a často závažnějšího
no ale i taktoje blbý

no jo ....to by mohli - pro zanedbání péče :grinning:
3. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Teda holky, vy jste toho probraly, že už nevím, na aco mám reagovat :wink:
hup, to je Ondra zlatíčko, že zvládnul hlídání a tolik cizích lidí :sweat_smile:
Jani, slyšela jsem to o tom klukovi, co zemřel na prassečí chřipku :cry:
jo a potkan není běžné domácí zvířátko, tak asi proto ženské trochu šílely :grinning: ale já je znám, bejvalej je taky choval.
3. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
luci: no jsou jich plné zverimexy,tak taková výjimka to zas není .... a když tovezmu do důsledku,je ten potkan čistší než třeba pes ....potkan je od miminka u nás v kleci-jí jen to,co mu dáme,nechodí nikam ven ....pes co chvíli někde sežere kdo ví co,obvykle se potkává i s cizími psy....prostě jen předsudky :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
hup: právě proto mě to tak dostalo, že byl zdravej, já se taky nepovažuju za odborníka ikdyž ve zdravotnictví dělám, ale na prasečí chřipku mám názor, že se to strašně medializuje....očkování bych odmítla, protože si myslím, že ta vakcína není dobrá, dokonce v televizi proběhl spot, jak se příkladně nechává očkovat primář infekční kliniky od nás z fakultky a doktoři od nás co se s ním znají říkali , že on nechtěl, ale musel jít příkladem :wink:
3. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
mě tady ti potkani a myšky a podobná havět neva :slight_smile: jenom mám špatný vzpomínky a naše školní experimentální oddělení, kde jsme v rámci farmakologie pozorovali účinky celkových anestetik na lamobaratorní myši, když si vzpomen jak se třepaly v křečích...brrrr.... :fearful: Naštěstí, ted už mě podobně blbej předmět nečeká
3. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
jani: no ...taky mám pocit, že to jetrošku moc medializované...holt je krize a farmaceutická lobby potřebuje záplatovat výpadek :sweat_smile:

tojá bych nemohla tyhle pokusy ...fůůůůj
3. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
hup: já tu látku neaplikovala, jenom jsem musela pozorovat a do protokolu zaznamenávat reakci jednotlivých myšek.ale všechny myši přežily, ale moc humánní my to teda taky nepřišlo :unamused:

Hvězdičky, jdu už do hajan, dneska jsem totálně KO, všem přeju krásnou a klidnou noc :wink:
3. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
takyjdu chrupčit ..brou
3. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
Saru, až se tě někdo zeptá, jestli máte koně, tak se mě zeptej na podrobnosti :grinning:
3. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
už je to uděláno, už je to hotovo.můžu jít spát. tak dobrou :wink:
3. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
dobré ráno. noc už klasická - pohoda. ve 4 ráno začala mlet pantem tatata, dede apod., jsme se museli s manžou smát :dizzy_face:
Ale bacha - šíří se to po netu. Dneska k ránu jsem to dostala i já - první poporodní nekojo krámy :angry:
chřipka: taky jsem to slyšela ve zprávách. myslím si že to prostě hrozně podcenil a zanedbal...ale je to blbý :frowning2:
4. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
To ještě všichni spíte? já chci takýýý
naše video jak Karolí (ne)chutná jogurt. Je to těžká pronásledovačka, s tou lžičkou a Karolí se u toho pěkně otřípá 45s :wink: http://www.youtube.com/watch?v=iTdhjrYzvu0
4. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráo, my dneska noc nic moc, Karolínka často budila a do toho ty krámy.....no moc dobře mi teda ení, vypadáto, že učení odpožim na dny příští

Mau:krásný videjko
4. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
jani: díky :slight_smile: naše Karolí plakala až ráno, asi jí pořád trápí ten druhej zub. A před chvilkou si dala do čela, tak plakala :sweat_smile: je to naše cíťa. Asi budu taky plakat - taky mě bolí bříško
4. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj hvězdy, přejeme hezké páteční ránko,

si jako představte, že Tom dneska spinkal od 7 do 6 do rána v kuse, asi zázrak, nebo že by ty křupky :grinning: :grinning:

Právě u nás probíhá akce "ukliď co je na dosah" před chvílí mi totiž schodil talířek, teď se pokouší rabovat plechy pod troubou - a omyl už je zas pod stolem v kuchyni, naše tryskomyš:slight_smile: tak se tu zatím mějte, jdu mu rychle uklidit věci z cesty, jééé mě z něj picne, zrovna tahá víno z regálu :angry: :fearful:
4. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
kett: jů, to máš doma veselo :grinning: mu tu flašku otevři, ať se taky pobaví :grinning: si můžete cvaknout spolu, ať jste na stejné vlně :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
ket: u nás je to podobný, kolikrát se nestačím divit, co všechno najde :sweat_smile:

Jinak se musím pochlubit, dneska mi přišly ty hadrový panenky, jsou fakt nádherný, hlavně ta pro Karolínku :dizzy_face: a ještě jsem od té stejné firmy objednávala takovou didaktickou kostku, jsou na ní různý zipy, knoflíky, patentky, mělo by to být na nácvik oblíkání, měla jsem ji pro vnouletýho synovce ale když na tom tak přemýšlím, tak mu asi koupím nějakej bagr, nebo auto, bude z tomo mít větší radost a kostku dostane Kája, myslím, že se jí bude moc líbit, je krásně barevná, šustí...prostě si s ní taky vyhraje a později se bude hodit na cvičení :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky, protože jsem měla se svým nickem problémy, tak jsem se přejmenovala, takže už nejsem dost.dzejn, ale janakar :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
jani: super!! :sunglasses:
4. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Dítě usnulo tak jdu něco dělat, až se vyspí tak s ním musím zajet na velkej nákup, to mám radost, doufám, že tam nebude moc lidí :unamused:
4. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
já jsem zvědavá kdy usne, potřebuju se učit...
4. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
dobré ranko

no maus -žádné velké nadšení ...ale u nás to bylo taky tak auž je to mnooooohem lepší :wink:

ad věci v nízkých skříňkách ..zatím necháváme ...siceuž rozbil sadu na suši ....ale to je už skoro dva měsíce a od té doby nic....spíšhozvykám, že to tam je a není to na hraní ....nakonec nanávštěvách to nebude jinak

jani:jaké problémy ...teda pokud to není tajné :wink:

jo a úúúúplněskvělá zpráva -vyšel nám grant :sunglasses:
4. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky, u nás noc průměr, parkrát se vzbudil :wink:

jani: tak vítej, janakar :dizzy_face:
4. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
mau: teda to sis u Karolí fakt nešplhla, s tím jogurtem :dizzy_face: U nás teda jogurt boduje :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
hup: gratulace ke grantu :dizzy_face:
4. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
saru:u nás takypár probuzení...úplněkje debilní ....máme v ložnici střešníokna a v době úplňku + -3dnymáme v ložnici jasno
4. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
tak já vařím obídek - i pro Karolí. Bude mít kuřátko s rýží a zeleninkou, tak jsem zvědavá.
Jogurt neuspěl, ani dneska s přesnídávkou se nijak netvářila. No jo když maso je lepší :grinning:
hup: gratulace ke grantu :slight_smile:
úplněk: no blbej, sem dostala ty krámy :rolling_eyes:
jani: tak fajn :wink:
4. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
hup: žádný zásadní problémy, jenom at jsem vlezla do kterékoli diskuze, byl problém s tím jak mě oslovovat díky té dvousložkové přezdívce, tak jsem to chtěla zjednodušit :wink: a vy jste už na mě zvyklí jako na janu, takže žádná změna
:slight_smile:

Jinák obrovská gratrulace ke grantu, věřím, že máš velikánskou radost :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
jani:jo táááák ...praktické důvody :slight_smile:

díky za gratulace....fakt jsem úplně ráda ....podaří se nám rozjet celé sdružení a navíc můžu zaplatit lidi,co makali rok jen na dobré slovo a díky vzájemným vztahům
4. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
hup:šikulka nejvěší :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.