• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: tak to je bezvadný :dizzy_face:
To naše děcko fakt nepotřebuje spát. Zase dala jenom půl hodiny :unamused: Doufám že mě ještě naštve s tím obědem a bude :sweat_smile:
4. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
maus: půlhoďkový spánek jsme měli celý min. týden, teď dává zas hodinu, tak se to určo u vás taky spraví :wink:
4. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
kett: jj, věřím, ona má takové období. Ale nestačí jí to. Byla protivná až hrůza, tak jsem jí teď zase dala spát, už chrní :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
hojky holky, tak Fífa se vzbudil s rýmičkou - teče mu z nosu jak z vodovodu :confounded: Zase v pátek před plavčem... Tak zase budem řešit jestli jít nebo ne.. Uvidíme, jak se to vyvine během dneška...

Přišla autosedajda, nahraju fotky a ukážu :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
niki: no ukaž, těším se :dizzy_face: rýma bude určo brzo pryč, hlavně že to nemá ucpané, to je horší :wink:
Karolí pláče ze spaní, asi zoubky :frowning2:
4. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak od tutý dál http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_9._mesic/#IMG_8153.jpg
Chudák, je tam celej usoplenej... A to ho furt utíram.. Teď spinká, brouček :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
niki: moc hezká :dizzy_face: Fildovi to sluší i se soplíkem :slight_smile:
A co že to je přesně za typ, niki?
Kaorlí od té doby co měla rýmu nesnáší když jí chci utřít noc :unamused:
4. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojda pěkný den a víkend všem :slight_smile:
Kettm krásný fotečky, Tomík je fešák :wink:
Niki to si všechno fotíš sama? úžasné fotky...mě dnes donesla švagrová druhou čepku,tak budu moc holky o víkendu taky vyfotit, ať mají památku na první vánoce :sweat_smile:
U nás taky u obou rýma a Verča i kašel, to mají určo tady s tý studený podlahy, už aby aspoň lezly po čtyřech, jsem jim koupila chrániče na kolena a ještě asi seženu protiskluzový rukavice :sweat_smile:
4. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Maus, je to Römer Safefix Plus http://www.babymania.cz/romer-safefix-plus-micky
Fífa taky nesnáší utírání nosu. Řve, jako kdybych mu trhala hlavu...

Zanet, jojo. Fotim sama, mně to děsně baví :wink: Těšim se na fotky holek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fífa se taky plazí/couvá po podlaze,tak si myslim, že tu rýmu má z toho... :unamused: Bydlíme v přízemí a je tu docela chladno.. Furt ho dávam na deku, ale prd...
4. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
Niki, fakt klobouk dolů, kdybys bydlela kousek tak si tě najmu :sweat_smile:
Jinak jsme taky v přízemí, pod námi sušárny a my plovoucky..marně je dávám na podložku...
Tak my jdem obědvat...
Kett koukala jsem včera Verče na vrchní oteklý dásno a vyložně vydím obrysy špičáků, ale kdo ví kdy vylezou...
4. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Zanet, mam v Ústí nad Orlicí kámošku z koně, tak až k ní pojedem na návštěvu, tak se stavíme :grinning:
Pod náma nic neni, takže podlahy jsou studený..

No, jdu se namalovat a pustit včerejší Zoufalky, než se Fífa vzbudí...
4. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
niki: jj, to je jako ta naše (až na upevnění) a ta naše je o 15% prostornější. podle fotek je to i vidět
4. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahojkyb

jani...nová přezdívka je lepší.-)

hup gratulace ke grantu!!!!!

nik..pěkná sedačka, koukám, že máte tu s nohou. heled musí se ta noha používat, nebo lze sklopit pod sedačku?
já furt řeším, jestli tu s nohou nebo bez..jestli mě nebude ta noha štvát, když budu často sedačku přenadavat z našeho rodinného auta do svého...
ta rýma ...at jí filda rychle překoná.

ted mě napadlo...emi spala dneska opdo při otevřeném okně. přikrytá a když se vyspinkala, byla teploučká...no ale uplně mě ted napadlo, aby mi nenastydla kočička.
včera jsem koukala na video od saru a všimla jsem si, že štěpík chodí doma bos..saru otužuješ ho nebo máte doma takový teplo? emi totiž je v punčocháčkách a ponožkách, nekdy ještě tepláčky...snad jí moc nenabaluju...
4. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
kaci: my máme doma teplo fakt dost, jelikož máme byt na jih a uprostřed baráku, tak nám topěj sousedi a ani v zimě němusíme moc topit. Ale těch 22-23 tu máme pořád, takže doma to žádný otužování není :wink: Ale otužovat se ho snažím odmalička, ani ven ho zas tak nenavlíkám, v létě byl vždycky nejmíň oblečenej, když jsme šli třeba k Dr., ale ona sama nám říkala, že je to na imunitu lepší :slight_smile:
4. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky

mau: gratulace ke žvatlání, my pořád nic..... a ten jogurt byl super :grinning: , jak se zatřepala :grinning: úžasný

niku: super capáčky, už máme taky objednány, snad příští týden dojdou, se moooc těším :wink:, s kámoškou jsme pro ty naše holky objednaly stejný, jsme se tak nějak shodly :slight_smile: .... a díky moc za info o tom kojení :dizzy_face:

ad zábrany: žádné nemáme, Nela se válí po koberci, puzzle, plovoučce i dlažbě, když je na dlažbě, tak je jako prasátko, úplně ušpiněná kolínka a stehýnka a ponožky... vysávám sice denně, ale vytírám tak max 2x týdně, jen ať si na tu špínu zvyká :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
luci: vy se už snažíte o další mimi? nebudeš dodržovat rok od porodu? kvůli tomu císaři? já právě počkám, až bude mít Nela rok, stejně bych neotěhotněla, nekrámuju :wink:

ad oblíkání: Nelu mívám vponožkách alegínkách, někdy mívá polodupky, máme tu kolem 22°C, sice máme podlahové topení, ale máme nízkoenergetický barák, takže to skoro netopí :grinning: , podlahy jsou studené :grinning:
4. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Štěpíno taky většinou mívá tepláčky a ponožky, ale jelikož je má během chvilky v zubech, tak ho nechávám i bosky, ale třeba jen na chvliku :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Niki beru tě za slovo :wink:
Tak já obden vysávám a obden vytírám, on už těma prstíčkama kde co sbírají..a nejlepší když si ubliknout se v tom patlat :sweat_smile:
Tak jsem si udělala kafíčko, jdu stáhnout video jak se holky řechtaj a to cestování po bytě v lehátkách...
4. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jinak my jsme taky byly oblečený nejvíc nalehko, zimní bundu jsem ještě nevytáhla, kombinézy měly asi 3x ty novorozenecký a fusak jsem vytáhla včera poprvé..
Jinak doma mají buď polodupky nebo tepláky a ponožky, ale Nela si je ráda slíká a dává do pusy, nebo se jich většina slíká sama :unamused:
4. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
MIs, uvidíme, jak to vyjde, ten přčsný rok dodržovat nebudu. na druhou stranu máme trochu více času -stačí, abych na konci rodičovské byla těhu.
u nás je malý taky v tepláčkách a ponožkách nebo někdy v punčoškách, ale ty kloužou. obojí na doma nedávám, je to moc.
4. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
já už v kočáru vyměnila podzimní fusak za zimní. jinakbývá venku v kombinéze. a když je ve vozíku v obchodě, tak dávám zimní bundu, v kombinéze se ani nehne a štve ho to :wink:
4. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
No my tu máme tak 23C +- a karolí má obvykle punčošky a něco s dlouhým rukávem, ale když se třeba plácá na studené podlaze tak jí nechám i tepláčky. Ven potom oblíkám punčošky+kalhoty nebo tepláčky nebo něco a podle teploty buď zateplenou bundičku nebo zimní kabátek. A pod tím má vždy jen ten dlouhý rukáv, tj. jednu vrstvu. AKorát když byla jó kosa, tak jsem jí dala ještě mikču. nebo pro změnu mikču a tu chlupatkovou kombinézku, tak je tenká. No a do fusaku. Proti bratrancovi chodí Karolí úplně na lehko. Ten mívá asi 4vrstvy pořád.
4. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
luci: jak to, že stačí, když na konci rodičovské budeš těhu? jakože půjdeš na nemocenskou?

Nela už v kočáru zimní fusak dlouho, taky když není zima, tak jí šoupnu do fusaku jen v punčoškách a teplejší mikině, ale fusakmi přijde takový praktický, deku mi vždycky rozkopala

a konečně máme ponožky, které Nelča jen tak nesundá, jsou takové nepružné, ale netlačí :wink: , má je vždycky jen oslintané :wink: a špinavé :grinning:
4. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahoj, dnes jsme byli celé dopoledne venku, zašla jsem si do lesa a nastříhala větvičky na výzdobu, pak jsem dělala tu výzdobu (jeden truhlík na okno a jeden květináč ke vchodovým dveřím).
až děti usnou, zkusím dočíst
4. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
mis jj, počítám s rizikovkou.
4. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Taky máme fuska už delší dobu a když jdeme ven, tak mu v těchto chladnějších dnech dávám tepláčky, ponožky, body s dlouhým rukávem a zimní bundu s čepkou a rukavicema :wink: Když je chladněji, tak pod to ještě bavlněnej roláček.
4. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
samozřejmě fusak, fuska by ho asi moc nezahřála :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Vše nej... Karolí k 8 měsícům :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
4. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
saru: Karolí děkuje :dizzy_face:
pebi: moc hezký, fakt. šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.