• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jé taky bych potřebovala udělat výzdobu, větvičky na balkoně co mi přítel donesl už opadávají, ale není nějak čas :sweat_smile:
SOS potřebuju pomoc na youtube mi nejde nahrát video nevíte čím to?
4. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
pebi: šikulka :dizzy_face:

zanet: to nevím :unamused: Přihlášená asi jsi, že? Hlásí Ti to něco?
4. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
já mám naprostou pohodičku, piju kafíčko, děti si hrají spolu v pokojíčku a vůbec o nich nevím...už asi půl hodiny ...pak půjdou spát

akorát potřebuju uklízet, roztahala jsem si tu vánoční ozdoby, jak jsem hledala mašli na truhlík (nenašla), tak to musím uklidit, chtělo by to umýt okna, ať tam můžu něco pověsit, takže chilku si tu počtu a jdu na to

díky za pochvaly ...snažila jsem se
:wink:

to v tom modrém květináči není moc vidět, je to rozmazané, ve skutečnosti to vypadá líp, jsou tam andělíčci a hvězdička, je to takové "elegantní"
4. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
CHlapi taky oba spí, pak se vydáme na návštěvu ke mně do práce - navštívit na chvilku kolegy a žáčky :slight_smile:h
4. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
taky jsem měla jít dneska do práce, ale šéfovi to nevyšlo, tak jindy :wink:
4. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=XrDPAxcbKxE
první pokus ono to jen strašně trvalo...
4. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
jé tak to vypadá, že to funguje :grinning:
4. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Žanet to je boží! To jsou sluníčka! :dizzy_face:
Musim ještě zkouknout Karolí a jogurt.

My byli teď hoďku a půl venku, teď si Fífa žvatlá v postýlce. Pořád jede Nenenene... To je roztomilý.. Asi natočim chůvičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Doufam, že usne. Nakoupila jsem už na cukroví, bude z pravýho máslíčka, kdyby chtěl Fífa ochutnat :grinning: Venku je pěkná kosa, ale hezky se mu tam dýchalo.
Kombinézu má jak prase od křupek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
zanet: no krááásný, to jsou šmíčci :dizzy_face: :dizzy_face: a na konci to vypadá jakoby Verunka chtěla něco říct, tam tak hýbe pusinkou :wink:
niki: natoč chůvičku :grinning:
Tady je taky kosa, venku sjme byly jen chvilku. Teď jsem dala Karolí spát. Kolíčky byly asi zábavnější, ale to bych s ní do večera nevydržela. Dneska je fakt mrzutá
4. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Chůvička mlčí, dítě odpadlo :sunglasses:
Karolí je boží, jak se chudinka oklepala :slight_smile: Já dneska koupila tu Holandii, tak snad mu bude chutnat.
Je nějak limitováno, jak často může jít mimi jogurt? Nebo může každej den?

Já dopila kafčo a jdu dělat těsta na cukroví. Aspoň nějaký, zatim nemam vyloupaný oříšky :sweat_smile:
4. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Tak holky byly protivný, tak jsem je vrzla do kočárku a hned usly, jsem zvědavá jak dlouho tam budou spát, jsou holt zvyklý každý odpolko být venku, ale Verča je fakt nachřapaná a není tam zrovna kdo ví jak...
Zítra jdeme švagrovi na vítání občánků, to abych šla najít holkám něco pěknýho :sweat_smile:
Já chci jít od rána zadělat na rohlíčky a zatím to nějak nevyšlo, tak zkusím stáhnout ještě kousek toho chození v lehátku a snad to stihnu než se vzbuděj...je to jen kousek Nely a bohužel den po té co se převrátila, takže to je takový v klidu,a le už je zas otrkaná, tak přes víkend natočíme obě na delší tratě :grinning:
4. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
No Karolí se poslední dny třepe nějak často. I dnes u oběda, přitom to bylo tak dobrý.Opica mrňavá :grinning:
zanet: na závody se těším :slight_smile:
niki: jogurt se myslím může denně, ale u nás to tak zatím zdá se nedopadne :sweat_smile:
4. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
zanet: skvělýýýýýý video,holky jsou úžasný :sweat_smile:
4. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Já začala holkám dávat každej den, samotný to nechtěly, tak nejdřív jsem jim to smíchala s přesnídávkou a dnes umixovala s banánem, první okamžik oklepání, ale pak to šlo...

http://www.youtube.com/watch?v=tkKzCQoI4g4
4. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Díííky :dizzy_face: tohle se nám podařilo natočit fakt poprvé, Nela takhle rozblázněná ještě nebyla, ale teď to dělává, buď na přebalováku, když je nahatá, nebo dnes mi stáhla ze sušáku ručník, schovávala se za něj, mávala s ním no hrozná sranda, škoda že jsem měla kameru na stahování :sweat_smile:
4. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
No tak to je mazec :dizzy_face: To radši Fífovi nebudu ani ukazovat :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: Šikulka Nelinka!

Tak mam hotový 2 těsta, na ostatní potřebuju ořechy... Na louskání nejsou lidi a nevedu vlastně ani ten louskáček :sweat_smile:
4. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
zanet: to je bomba, jak brble že jí to nejde přes tu přechodku :grinning: :grinning: nám to na lině neklouže, takže tohle se u nás nikdy nekonalo...
4. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
zanet: to je hustý, bych měla strach, že se musí převrátit vždycky, by mě nenapdalo, že se v tom dá takhle skákat :wink:
4. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpět, řéďa musela odjet na školení, tak tam skoro nikdo nebyl. Aspoň jsem brzy doma, jsem dnes nějak off - a venku je teda šíííílená kosa, tma jako blázen, fakt hnus :angry:

zanet: no krása :dizzy_face: Smíšci úžasný a hopkání ve fišerce nemá chybu, jsme se tu s manžou fakt zasmáli :grinning:
4. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Kdyby to zkusil Štěpíno, tak se asi převrátí - přecejen je ho pořádnej kus. Hlavně už mu je fišerka fakt krátká :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Přidal do slovníku další slovo - mňam :dizzy_face: Ale jede ho už dvě hodiny a přitom nic nejí :sweat_smile: :grinning:
4. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
saru, no jo mňam, a co tak Karolí? :wink: :grinning:

Se musím pochlubit. Dneska mám poprvé ten menstruační kalíšek a fakt bomba. jsem úplně nadšená, žádnej problém - naprostá pohoda. Jestli nad ním některá uvažujete tak vřele doporučuju :slight_smile:
4. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
mau: nene, bohužel žádná Karolí :unamused: :grinning:
4. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
Tyjo, co s tou rýmou? Odsaju a má to tam za 5 minut zase, chudinka... Teče mu to i z očíček :frowning2: Přitom je tak veselej, jede tu furt to svý NENENENE :dizzy_face: Dal si Holandii s piškotama a hraje si...
4. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
niki: bobeš malej :frowning2: , snad bude brzo líp
4. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Už se připravuju na děsnou noc... Chudinka muj... Vim, jak je mně, když mi začíná rýma... Takovou ještě neměl... :cry:
4. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
niki: je dobře, že rýma teče, aspoň se to nezarazí, ale věřím, že to musí být šílený :unamused:
4. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
pebi:takjá to nestihla :frowning2:

luci: nomi to nedošlo,že jsi rodila císařem....to bych teda neriskovala :sweat_smile:

ad oblečení -teďpřeszimu dávám na doma obvykle punčocháče ananě návleky a bodyčko s douhým a na to trikos krátkým ....někomu tomůžepřijít moc,alemáme starý barák s vlhkým sklepem, takže podklahy podle toho vypadají
když příjdeme do bytu k nějaké kámošce,je jen v bodyčku a ponožkách
4. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
žane:to je dobrýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
jinakmáš hlas strašně podobný mojí ségře :slight_smile:

nik: rýma se musí jen přečksat.....ale buďráda,že teče a nesedá do dutin
4. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.