• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mismar nejhorší je, že Nela se v tom fakt převrátila, ale ne u hopsání, ale když se natahovala po skleněný skříňce :frowning2: a tohle je natáčení den po té, takže se bála, teď dělaly závody k televizi, natočím a dodám :grinning:
4. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
holkyprosím prosím, co budete vařit o víkendu? zítra budem u našich, ale co na neděli fakt nevím :sweat_smile:
4. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
já dělám zítra ty lasagne a neděli ještě nevím
4. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
lasagne bych si dala, dík za nápad, ale nevím jestli by to prošlo u mé polovičky :sweat_smile:
4. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Taky jázím jedno video, jak to vypadá, když se Štěpíno nudí :slight_smile: Což je vlastně pořád :wink: Je to dost dlouhý, pro potřeby mé mamky, ta pořád chce, ať něco natočíme, aby si ho užila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to kdyžtak ignorujte :sweat_smile: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=UrnvWBGx358
4. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
saru: pěkný :dizzy_face: Štěpa průzkumník :slight_smile:
Karolí mi u toho vycvakla mezerník na notíku, jsem se lekla že to vylomila, taťka by nás zadusil :sweat_smile:
4. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
navideokuknu až dámspinkat ondru..furt ruší :slight_smile:
ale je fajné,že tam opět máš manžu ....fakt závist :slight_smile:

jo a přesedám z přesnídávek na biopyré z dm -poloviční cena a toza čisté bioovoce....ryží sito můžu nadstavit sama,že
4. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
hup: to jsou ty ovocné kelímky co tam mají? na kolik vyjde jeden a jak je velikej, pls? :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
mau:ne..normál ve sklenici ...360g za 32kč
4. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
a mám takovej "problém". Tak kdyby jste měly nápad co s tím, budu moc ráda. Karolí přes den prdlajs jí, lžičkou je to nuda, že. Ale když pije mlíčko, tak dojí a ječí že chce ještě (hlavně když je unavená a skoro u toho usne). Večer vypije skoro celou flašku řídké kaše a zase jekot (než jí zacpu pusu dudlíkem), v noci totéž s mlíkem. Tváří se jako by nic nesnědla ale dudlík zabírá. myslíte že má hlad nebo že je to jen rozmar kvůli dudlání?
4. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
hup: 360g sklenice? A jakej to má název? No to snad ani u nás nemají :sweat_smile: a je to v dětském nebo v bio koutku?
4. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Ještě pár fotek z dneška - se Sárou, s tátou a ze společného koupání :slight_smile:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_30.11.2009/#14.jpg
4. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
zanet: jj, četla jsem to, jak jsi psala, že si Nelinka naryla pusu, alekdyž to vidím na vlastní oči, tak mám pocit, že je to strašně nestabilní, naše Nela se v tom takhle nenahýbá, protože lehátko používám jen, když jí dávám kaši, takže na to nemá šanci přijít.... ještěže tak :wink: ... těším se na závody k TV

maus: neporadím, Nelča je taky závislák na dudlíku, hlavně večer a oběd mi jí naprosto krásně, už jí nestíhám tou lžičkou zásobovat :grinning: , vždycky už má hubu otevřenou a čeká a naklání se směrem ke mě, aby to sousto měla v puse dřív :wink:

bio pyré z DM mě zajímá, asi si zítra uděláme sNelou výlet do Chomutova a omrkneme to, když Martin jde do práce

maus: zítra budeme mít hovězí nudličky na cibulce, trochu hořčice, kysané smetany a červené papriky, už to mám hotové a je to mňamka, asi se ze mě ještě nakonec stane masožravec :grinning:
4. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
saru: hezký fotky :wink:

pebi: hezounká výzdoba :wink: , taky chci něco takového hezkého, ale nemám materiál, bydlíme na vesnici bez lesa :frowning2:
4. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
maus: v bio -hodímti fotečku :wink: (aleteď jdu namazat buchtu na zítra -hokuspokus:grinning:)

ondráš taky občas zkouší něco podobného....myslím,že to hlad není

mis: jj kaše nám troskotá na mé pomalosti ...obědyjsou obvykle taky mňami(teda krom té ryby,ale to chápu :slight_smile:)
4. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj kecalky, tak jaký jste měli dnes den?? no to se dočtu postupně.

My celý den makáme. Daník měl dnes ve školce čerty, a prý se vůbec nebál.. tak jsem celkem zvědavá, co bude říkat zítra :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Pet: máte krásné fotečky, už jsem koukala včera na FB, moc vám to tam sluší... Maty je borec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Křupky u nás také frčí, Vojtula to mívá až za ušima... fišerku bych mola prát denně. :grinning:
4. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Jůůů hup, ty se snažíš o miminko??? a jani takéééé, no to je bombaáááá, holky moc vám to přeji, tak šup šup.... ať můžu kupovat dárečky. Mě už se to bohužel netýká, tak se alespoň na vás vyřádím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak se mi podařilo natočit jedno NENENE... KDyž vypnu natáčedlo, tak to začne dělat pořád dokola :angry:
Takže v 15 vteřině :grinning: Pak tam vejská na Čika :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=Og1g0TITJKo
4. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Jani: jj, super jméno, je to lepší.

Nik: krásná autosedačka, ale nní tam Filda moc tou hlavičkou napasovaný???
4. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Skleni, ta hlava musí být ukotvená, aby se neklinkala :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Nik: moc pěknéééé, Filímu to jde a Čiko je opravdu výstavní.... pěkný :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
To jo, chápu, ale i tak, myslíš, že mu to enbude vadit??? že jí tam má třeba hodinu vraženou?? :sweat_smile:
4. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Zanet: no to je booooooooooooooži, jsem tu brečela smíchy jak se tlemíkují... fakt kráááásné. A to hopsací video také.... ty jo, bych fakt měla strach, že přepadne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Pebi, krásná výzdoba.... já jsem si dělal pouze do kuchyně a Dandula mi dělal do vázičky, také semu to povedlo...

Luci: takhle brzy po sekci bych to také neriskovala..... souhlas s Hup... mudr ti nic neříkal???
4. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Super klábosení kde jste všichni???
4. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
sklen:však já říkala,ještě když jsem byla těhu,že začneme relativně brzy :wink:...vynasněžímse,abys mohla řádit :grinning: :grinning:
ale jako my se nesnažíme nijak intenzivně - žádné měření teploty, počty apod. ....prostě volný průběh akdyž je cca 10-14 dní po ms,tak si sexík dám i když zrovna nejsem nijak extra nadržená :grinning: :grinning: ...ale když seminechce, tak se nijak nenutím ...žádná honba za dvěma čárkama

jak to,že všichni vidíte od pebi výzdobu -mi se tam ukázal žlutý proužek,že fotky nejsou :angry:
4. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
hup, já jsem ti tam dala nový odkaz :grinning: ...speciálně pro tebe
4. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
pebi :grinning: ahááá ...jéžiš promiň :grinning: já jsem trubka :grinning:

máš to moooc hezké :wink:
4. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.