• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dík :grinning:
4. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
hup: a myslíš, že už to můžou ty naše mrňata? já totiž přesnídávky nekupuju právě kvůli složení, kupuju občas pouze od Hippu, tam je 50% toho ovoce a pak voda, jinak dostává syrové ovoce.... a Ondří jako čertík parádní :grinning:

niku: šikovnej Fífa :wink:

můj adventní věnec: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela8Mesic#5411455512848038338, chci pouze chválu, jiank se zdržte komentářů :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Huup: ok, však jasnééé, pěkně v klídku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Ondří vypadá kouzelně s těmi růžky... pěkné
4. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky,já si dneska na trhu koupila medové svíčky ... to tááák fajně voní ...a toještě nehoří :slight_smile:
k tomu si dám žhavé výstřely ...já tyhle parodie miluju ....a vyšňupu alanovi nějaké vínko
sice tumámještě žehlení ....ale myslím,že mineuteče :grinning:
Mis: kráááása
pebi: co jsou ty červené kuličky?
4. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hup: jj, tak to určitě... to moje je také pořád na stejném místě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
hup: co dělá Alan v Japonsku? já myslela, že podniká v realitách a tys psala, že tam jede služebně, tak mi to nějak nehraje :grinning:
4. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
jj, Ondra je profesionální čert :slight_smile: :wink:
4. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky,
Mis, tak když to chceš, tak tady to máš: krása!!! :grinning: :grinning: Ne, je fakt krásnej, jednoduchej, jemnej..... :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Skleni, Hup, je to divné, ale žádný doktor mi neřekl, že bych s dalším dítětem měla nějakou dobu počkat.. ani na gyndě, ani operatér ani primář.. tak to zas tak vážně neberu. třeba jsem měla od začátku tak skvělou jizvu, že to nebylo potřeba :grinning:
žanet, holčičky jsou smíšci, to je paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je super, že ti ještě chtějí být v lehátku.náš tam nechce být ani na krmení. ale do židličky ho dát nemůžu, když ještě sám nesedí.
Niky, Filda teda pěkně cvrdliká :slight_smile: snad to není na tebe, to nenenene :grinning:
Pebi, k vám už může Ježíšek, jak to máte hezky nazdobené :slight_smile: a ty koule jsou kupované?
Saru, štěpíkovi to teda jde :sweat_smile: každou hodinu jedno slovo, to je bomba :sunglasses:
Mis, věnec je moc pěkný!!!! snad se příští rok taky dokopu ho udělat, letos jsme koupili :cry:
Hup, Ondrášek hraje čertíka moc dobře :wink:
4. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
mis:jeto jen ovoce- totéž,co jsme mu dělala i já...já doi toho jdu :wink:
jinak dík..to byl jen test,jestli si to nechá na hlavě ...foti budu asi v neděli

věneček máte fajnový ...a neopadá jako ty naše:slight_smile:

sklen:noprávě ..v tomhle žádný stres :wink:
adík :slight_smile:

mis neboj,žádný tokijský marakodrap neprodáváme:grinning:
dělá (protože jednapráce jemálo,chápeš:grinning:) ještě v jedné firmě,co dělá testery ...no a dělají prakticky většinu produkce pro asijský trh
alevůbecmu to nezávidím
dva dny tam,dva zpět,jeden den veletrh,další dva jednání ....posun 8 hod(pokud se nepletu)....brrr

jo a jak jev tom japonsku,objevilexistenci skype a i videa:grinning: :grinning: (jeto hight tech technologie-tak rychlé testery mají jen 2 firmy na světě -to zná,ale skyp?ooo ....coto je :grinning:)
no a ondra by kouzelný ...kukal na to video a pak zaklapoval notebook a hledal alana za ním :grinning:
a bylhrozněpřehkvapený,že tam není :grinning:

pebi:o tommi něco povídej
4. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
luci: no ...nevím,jak skvělou jizvu máš, ale opět jedno z mála témat,kde se shodují alternaticvi i tradiční medicíná
a příjde mi dost divné,že tě nikdo neinformoval
být tebou,zjistím si info:wink:

jo a ještě jedna story s ondrou
jaksefurt líbá s holčičkama,tak dneska na plavání todotáhnul k dokonalosti -líbalse s panenkou ...ale normálněji vášnivě ojížděl ....osttaní maminy se řezaly smíchy ....no ale já fakt netušíám, po kom tohle má

jako já jsem jen v první třídě milovala luďka a on mě a takjsmesi vyměňovali písmenka (takovéty papírové,co se z nich skládaly slova) ....ale jinak nic.....a ondra...ještěmu není rok ....kamtohlespěje :astonished: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
hup: dík za fotku, koupím :slight_smile:
to s Alanem za notebookem :grinning: :grinning:
no a s tím líbáním, jako fakt :grinning: :grinning: :grinning:

po císaři bych si to určitě nelajzla, jenom proto že ti to zrovna zapoměli říct...

mis: věneček moc hezkej, vážně :dizzy_face:

niki: nene je pěkný, i když trošku přes nos :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
saru: fotky moc hezký :dizzy_face: hlavně Štěpa pankáč :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky,teda holky vy jste drbny jak ta stará Kelišová :grinning: :grinning: :grinning: tu jenom sedim a dočítám. :slight_smile: :wink:
Zkoukla jsem všechny fotečky a videa a vše je opravdu hvězdné a pro zasmátí :grinning: :grinning: :grinning: ,ale dvojčátka ty fakt vedou :grinning: :grinning: :grinning:
Mau: podej bližší info o tom kalíšku,příde mi to zvláštní :slight_smile:
Mis:věnec je opravdu hezkýýýýýýýýýýýý :wink:
4. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
vla: jak dopadla vůbec Alička s těma kloubama, jak jí přeskakovalo to kolínko?
4. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Maus: pani Mudra na to koukala jak zrovna vyoraná myš a řekla,že to máme ztahovat obinadlem,aby si navytahala vazy.Prej to bude asi artistka. :confounded: Ale ona už to skoro nedělá tak sem to už víc neřešila.
4. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
vla: a jó,už si vzpomínám,promiň. Tak aspoň že už to přešlo :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Maus:Jo a Karolínce vše NEJ NEJ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
luci: nejde o jizvu vnější, ale o jizvy vnitřní, jak píše Hup, raději se dr. zeptej, mě dokonce říkali, že by bylo optimální mít min 2 roky mezi porodama.....

hup: ahááá, to jsem nějak nepostřehla, že Alan dělá ještě v nějaké firmě... a taky mu to Japonsko nezávidím, Martinovi teď v práci nabídli 2letou stáž v Japonsku, samozřejmě včetně rodiny, ale on řekl NEEE :grinning: , by mě kleplo strávit v Japonsku 2 roky, děsnej národ.... 6 let v jap. firmě mi stačilo :wink:

jo a Ondří se ani nechtěl líbat s Nelou.... ale on šel vlastně po mě :grinning:
4. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
maus: vše nej Karolínce, já zapomněla :astonished:
4. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
vla: Karolí už spinká, ale zítra jí to vyřídím, děkujeme :slight_smile:
mis: švagr tam byl teďka taky (v Japonsku) a po Vánocích zase. Děsnej národ, se ti vůbec nedivím :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
a děkuji za chválu ohledně věnce, jsem na něj pyšná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
mis: taky díky :slight_smile:
4. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
mis:no on už jepodruhé ...a říkal,že nejvíc psycho je,že prakticky nemáš šanci se zorientovat na ulici ..i když jsi běžně v cizině a neumíš jejich řeč,nějak si to se slovníkem přeložíš....ale ty jejich znaky -nemáššanci :sweat_smile:
ajejichmentalita je ténaší fakt vzdálená

noprávě ..jel po tobě jako po uzeném ...jako sorry,ale jsi přece jen trošku stará :grinning:

mau:joooo...my se taky připojujem s přáním
4. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
nekoukáte nažhavé výstřely?..tuhlescénu(jak na ní dělá ten ham&eggs) žeru :grinning:
4. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
hup: děkujeme :slight_smile: a nekoukám, přijde mi to stupidní :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
No jo, Karolí má mininarozky. Tak vše neeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
mau: já mám ráda parodie... prostětopgun torozmetá nakousky :grinning:
4. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.