• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mi: i tobě díky :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky napište mi prosím seznámek co si sebou berete na plavčo? My začínáme v úterý,už se moc těšíme. :wink: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahojda jj my koukáme :grinning: už je to hodně let co jsem to viděla poprvé a koukala na to dokola když jsem byla nemocná :sweat_smile:
Luci holky v tom pijou mlíčko, jedí oběd, ráno v tom min. hodinu jsou než poklidím, nasnídám se a vysaju nebo vytřu aby mohly na zem, po obědě tam taky jsou tak hodinku, aby nešly hned na bříško a po odpoledním mlíku tak půl hodinky, pak si hrajou s tátou...
4. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
vla:my si bereme osušku (jen jednu, utřu Karolí a pak sebe), plínku na kterou si pak Karolí suchou pokládám, plínky na přebalení, plavací plínku, plavky, sprcháč (máme společný od A-dermy), krém, vlh.ubrousky, papání, čajík a plavací žabičku - tu si Karolí během plavča žvýká a střídá to s erárníma hračkama :slight_smile: jo a nazouváky :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
vla: beru -pro sebe - plavky, osušku, čepici a brýle,hřeben - fény máme na půjčení erární
pro ondru plavky,ručník ...olej neberu ..každý den ho masíruju,takže to neshledáván nutným,mýdlo pro něj vůbec nepožívám ni doma .... no a čtverečky na vysušení ušek máme taky erár
4. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Saru Štěpánek mě vždycky uhrane těma očima, ale přijde mi že se málo směje, nebo jen na foťák se mračí :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Maus: děkuji,mi to strašně připomělo jak sme si tady psaly seznam,co si vezmeme do porodnice :dizzy_face: :grinning: to už je tak dávno :astonished: :grinning:
jo čtverečky a fén máme taky erár :slight_smile: ale zatím se potápí jen Karolí, já ne
hup: teď jsem pro něj atraktivní, za 20 let už budu stará :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já koukám na Davis cup, Štěpánek celkem perlí

zanet: kdybych měla dvojčata, tak lehátka budu využívat na 100%, ale s jedním mimčem to není nutné... a kde máme ty závody?
Jojo Hup: na ty plavky pro sebe bych zapoměla :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Hup, Mis, zeptám se...
žanet, to je fakt dobře, že se v tom udrží :slight_smile: malý chce pořád lézt a stoupat si :confounded: takže já musím být pořád za ním.
Vla - něco jako maus, ale dvě osušky pro mimi,jedna pro tebe, boty na přezutí, plavky. malého jsem nosila v autosedačce, tak pod něj nepromokavou podložku
vla: nostalgie,co? Jedna pani v baráku má čerstvého chlapečka, taky měl přes 4kila :dizzy_face: a naproti z baráku je pani v porodnici... :slight_smile:
jasně-věci na přebalení (plínu,ubrousky,podložku)- ale ty beru se sebou všude,kam jedu s ondrou, tak jsem to nepsala

mau - vyplavete v plínách??? u nás na ani jednom plavču to nedoporučují, že když se to nacucá,dítě se prohýbá a nerovnoměrně zatěžuje ...
4. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Když vidim ty fotky z porodnice,strašně se mi to všechno vrací,jako kdyby to bylo včera pořád je to strašně živý,ale u mně v pozitivním směru :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hup: nám taky říkali plíny do vody. :frowning2:
4. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
hup: jj, v plínách. Já teda dávám Karolí plavečky, ale většina dětí má tu plavací huggies plínu. Taky se mi nelíbí jak se to nacucá :unamused:
4. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
mis:no..to né že bys nebyla kočka ..jen ten věkový rozdíl je trošku moc ...jako stašíženskou klidně ať má ....ale neo generaci :grinning:

vla:grinning: :grinning:

jooo holky..my byli na tom očkování, tak jsme tam byli v době poradny ....takové prďolenky malinké ...jen ležely a koukaly aondráštamřádil jak černá ruka a chtělpřelézt do sousedních pultů :grinning:
4. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
u nas se taky plave v plínách.
necháváte prckům světýlko, když jdou spát????
4. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
hup: jj, ten rozdíl je véééliký :grinning: :grinning: ... a vy plavete nahatí nebo v čem? Nela měla plenky z DM, bohužel plavečky u mimin nestačí :unamused:

luci: Nela mělo světýlko od chůvičky, ale teď jsem ji posíala na reklamaci, takže je Nelinka bez světýlka a nějak jí to nevadí, spíš mě vadí, že nani nevidím, když se na ni chodím koukat :wink:
4. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
holkám buď svítí počítač nebo mají otevřeno do obýváku tak mají světlo trochu odtud jinak ne.
Mismar jojo se dvouma je to jiný to by se nedalo...video snad natočím zítra dnes nějak na to nebyl čas...dobrou noc :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
ad plíny -mi to vysvětlení přišlo dost logické....
plavemev kenny - ti druzí vycházejí z jejich metodiky - no a majitelka je eva kiedroňová,co sepsala tu něžkou náruč rodičů ....a spousta lidí podle toho jede -takžetomu i věřím
je fakt,že když se to nacucá,musí opravdu nutně změnit těžiště oproti normálu
a navíc mi to příjde přirozenější
4. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
mis:v plavkách

luci: světlo nenechávám

zanet: jj...musítobýt záhul se dvěma ....říkám si,že by byla fakt "sranda" mít dvojičky ve druhém kole ....uf :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Čau hvězdyyyy :wink: Perníčky hotový, já jsem fakt dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

mis: věnec naprosto hvězdný, miluju takový jednoduchý elegantní věci :dizzy_face: Fakt moc peknej :wink:

zanet: Štěpíno je právě hodně vysmátý dítě, aspoň to každej říká, ale foťák ignoruje s ledovým výrazem, videa jsou něco jiného, většinou :wink: On spíš strašně často mívá takový ty třeba minutový záchvaty smíchu, to fakt minimálně pětkrát za den se řežu s ním :grinning:
4. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
hup: by mě kleplo čekat dvojčata :astonished: , doufám, že bude v druhém kole jen jedno :wink: ... my měly plavečky po Laře, ale u nás být nesmí :frowning2:
4. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
hup: Ondra je fakt čert profík, dokonce mu to i věřím, až na ta andělská očka :wink:
4. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Saru no to by bylo, aby nebylo, když jsi hvězda :wink:
4. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
růžky Ondřímu sluší moc :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
saru: oooo... slovo elegantní .... ooo děkuju :grinning: ... Nela se do foťáku skoro pořád směje a ukazuje mi zuby :wink: , jakmilepřijde návštěva, tak úsměv je pryč, nesměje se jen tak na někoho :grinning:
4. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
ad světlo - u nás ne, jen když rozsvítíme na chodbě, ale jinak má v pokojíčku tmu :wink:
4. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
já taky nesvítím,kdyžtak si rožnu za rohem, abych trošku viděla, ale v noci je tma a spí se. Žádný řeči ani světlo.
Jdu chrnět, dobrou hvězdičky a hezký víkend :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.