• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: tak u nás přesně naopak, na lidi se řehtá, ale na foťák ne :wink: On totiž rád exhibuje a foťák pro něj není dostatečně výhodný objekt - nerozplývá se totiž nad jeho roztomilostí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
díky za světlo, už jsem se lekla, že jsem macecha, když mu nenechávám. má ale pootevřené dveře a svítím na chodbě, když ho kojím, nebo ho jdu zkontrolovat.
mis, vyfoť zoubvky Ńelinky
4. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
DObrou, mau :wink:
4. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
teda vy jste toho nakecaly :sweat_smile: Prohlídla jsem všechny fotečky i videjka a jsou všechno jednoduše hvězdný :grinning:
Hup: to je super to bio ovoce, jsem si toho v DM vůbec nevšimla, ale určitě koupím :slight_smile:

Mau: fakt seš s tím kališkem spokojená, není ta manipulace s ním tková složitá? já jsem o něm uvažovala , ale zatím nepořídila
díkyv :slight_smile:

ad smích ...onda se dnes normálně počůral smíchy
u masáže mi sahal na nos
ale dneska mě jen tak ťupnul ukazováčkem -pěkně ostatní prstíky v pěst a ukazovák napnutý -to je inovace
a občasťupnul i sebe
a já jsem mu pokaždé,co se dotknul špičky nosu, řekla "pích" a on se řehnil .....no až si čurnul
jani: zatím jsema doufám že budu i dál :slight_smile: jako je to taková pružná mrška, ale zvládla jsem to napoprvé v pohodě :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
hup: u nás nevím, jestli si někdy čurnul, když má plínku, ale občas k tomu nemám daleko já :grinning:
4. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
mau:dobrou

jinak teď jsme měli v ložnici skrz úplněk světla skoro jako ve dne :sweat_smile:
ale nejlepší je, když je jasno a ne úplněk ....pčímo nad hlavou je nebe poseté hvězdama - není tu žádné pouliční osvětlení,které by to rušilo ...supr

jani:já chodím totiž na bio jahodouvou marmeládu...ta je výborná ...no a jka jsem tam šmejdila,tak jsem narazila na tohle :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
saru:já už mám svěračeod těhu spravené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
holky kecalky...na videa kouknu, až budu sama. martin kouká na tenis, tak do toho pustit videa,tak by mi dal. už takhle nechápe, co tu s váma můžu řešit.

ad plavčo - plaveme k koupacích plenkách

perníčky mě čekaj zítra...to bude boj. čím děláte dirku do pytlíku na zdobení? stačí špendík...?dám to do obyč. mikroteňáku...jo a holky,máte nějakou super vychytávku, jak udělat polevu, aby nestékala a dobře se s ní manipulovalo?

hup...to pyré z DM je pro mě novinka. hned zítra to okouknu. emi to najednou nejsní 360 g má min. natřikrát, když to bude jíst samotné, bez jogurtu. vydrží to v lednici?
4. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
hup: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já taky, teda u mě ani nepovolily, jak jsem rodila císařem :wink: :slight_smile:
4. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
mis: taky koukám na Davis cup :wink: Štěpíno docela perlí, ale teď se jaksi sekl, snad to dotáhne, protože pak s Nadalem by to bylo asi horší :wink:
4. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
kaci: já zdobím mikroteňákem, špičku ustřihnu nůžkama. Trik na polevu nemám, prostě šlehám, až je tak akorát :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
kaci:já to stříhám manikurovýma nůžkama ...
a polevu dělám takto:ušlehám z bílku sníh a do něj zašlehám postupně cca 20dkg přesátého moučkového cukru a přidám asi lžičku citronové šťávy (podle potřeby)

myslím,žetovydrží -jetouzviratelné
Stejně ta DM drogerie je super, tam mají tolik zajímavýho zboží, chodím tam nakupovat ráda

My taky máme v ložnoci dvě střešní a jedno normální okno, alw máme žaluzie, takže úplněk nás nějak nerušil :wink:

Dneska jsem dávala Karolí kašičku, dávám jí lžičku a jak jsem jí vytáhla, tak sebou cukla a strašný řev, koukáme s manžou co se děje a nic nevidíme, tak pokračujem a zase....ona se normálně dvakrát kousla do jazyka, plakala teda dost a pak už ani nechtěla, chudinka malá, musí si zvaknout, že má v pusince zoubky
Polevu dělám jako hup, jen to šlehám rovnou dohromady, ale jestli je to teda 20 dkg, to nevím, ale zhruba jo :wink:
4. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
luci: třeba tahle: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela8Mesic#5406272996490542626

saru: jakože šleháš bílek a cukr rovnou dohromady?
4. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
díky za receptíky...pokusím se o to zítra

jj, DM je super, ale těch peněz, co tam nechám...

dneska emi žuchla a začala tááááák plakat. přitom se nebouchla a sedla si jen na zadek....asi se lekla. kočička moje.
dělá mi starosti to její postávání na špičkách a i zvedání přes špičky...dneska už to bylo teda trochu lepší, než včera a předevčřírem,ale pokud se to během týdne nespraví, prokonzultuju to s mudr. a uvidíme
4. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Mis, to je hvězdná zubatá Neli, díky :slight_smile:
Tu polevu budu potřebovat zítra, tak dík za rady. nebo se perníčky musí nějakouchvíli uležet, než se zdobí? ještě jsem je nepekla.
4. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
luci: já zdobila hned jak vychladly,takže vlastně hned :wink:
4. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.12.200/#album
Pár nových foteček. A dobfooooooooooou noooooooooooooc :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
Mi, povedené fotečky :sweat_smile:
5. pro 2009 v 00:13  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

mi: krásný fotky :dizzy_face:

mis: jj, šlehám to rovnou, je to míň nadýchané, víc lepivé, což je na polevu pozitivní :wink: Ale je to fuk, skoro prašť, jak uhoď :slight_smile:

Většinou je nachávám uležet, ale teď jsem první zdobila cca po 8 hodinách :wink:
5. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky, tak naše noci poslední dobou dost blbé, Nela se pořád točí na břicho, ale na břiše spát neumí, takže řve, přetočím ji na záda, do 2 minut je zase na břiše...začarovaný kruh, poslední 2 noci jsem ji vzala k nám do postele, protože už mě fakt nebavilo chodit ji pořád přetáčet :frowning2: , už nevím jak ji obložit, aby se netočila, nic nepomáhá... vaše mrňata to nedělají?

saru: dík, udělám polevu stejně, teda až upeču ty perníky :grinning:
5. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
mis: Štěpán vždycky spal rád na bříšku, ale hlavně, když ho to na břichu nebavilo, tak se začal pokoušet otočit zpátky. Nelču to zatím neláká?
5. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
saru: to naše trdlo asi ještě nepochopilo, že se má otočit na záda, ona to jako umí, ale prostě to nedělá, když je potřeba :frowning2:
5. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojky,
Mi: ty tvoje fotečky jsou fakt moc hezké,je vidět kvalita foťáku a rukou :grinning: :grinning:
Mis: naše Alča se taky vždycky točila na břicho a pak řvala,několikrát sem jí otočila a ona zase zpět,tak sem se na ní pak vyprdla a od té doby usíná jedině na bříšku :slight_smile: :wink:
Saru: prosim o recept na perníčky.Máš je měkké,já vždy upekla,ale to byl beton no hrůza.Jak je vyvaluješ silné?Kuji :frowning2: :slight_smile:
5. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
vla: no taky jsem se na ni zkusila vyprdnout, ale ona by asi řvala pořád, vydržela jsem to řvaní asi 10-15min, dýl nevydržím, je mi jí líto... :frowning2:

a taky by mě zajímalo, zda má Saru a ostatní ty perníčky měkké.... já mám recept, že jsou tvrdé a teda nikdy nezměkly... sice je nejím, mám je jen na výzdobu, ale i tak by se šikly měkké....
5. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3597745&vReferer=%2Fphotos%2Fvla1
Taky sem Vám chtěla ukázat moje věnce,tak když budete chtít jukněte se než mi to smažou :wink: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
vla: krásný věnce, jsi šikovná :wink: ... ale ty postavičky jsi nevyráběla, to je koupené, že jo?
5. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.