• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ty postavičky jsou koupené :wink: ,ale to mikuldu červenou do tý sem se uplně zamilovala :dizzy_face: nejradši bych jí tu měla vystavenou celej rok :sweat_smile:
5. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Mis: nám všechny hvězdy zdrhly co? asi vaří mooooooooooooc dobrej obídek :grinning:
5. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
vla: myslíš toho červeného sněhuláka? ten je úžasnej, kdes ho koupila, taky by se mi líbil :wink: a pak i ten anděl je nádhernej... jjj, všechny zdrhly, on tu vlastně nikdo kromě Saru ani nebyl :grinning: , já mám pohodu, Martin v práci, Nela spí, oběd uvařený už od včera, tak dělám, že uklízím, ale neuklízím, flákám se s kávou u kompu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Mis: děkuji za pochvalu,toho sněhuldu mam už od loňska z jedné místní květinky,ale chtěla jsem si něco koupit i letos,ale nic neměli.No a to ostatní mam od kamarádky ona má švadlenku obchod a vždy před vánocema tam má takovýhle blbůstky.To tam vždycky nechám peněz :frowning2: :cry: :grinning: ,můžu se ti zeptat jetli tu andělku ještě nemá,stála asi tak 200Kč bych ti jí kdyžtak poslala,nebo tam dneska jdu na čerty tak ti můžu vyfotit co tam ještě bude mít.Kdyby si o něco měla zájem. :wink:
5. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Holky, recept strana 627 :wink: A milujte mě, hledala jsem to asi 5 minut, než to znova přepisovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsou měkoučký a vyvaluju je dost natenko, tak 2-4 mm :wink:
5. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
vla: krásný :dizzy_face: Tyhle postavičky mají i naši doma, jsou roztomilý :slight_smile:
5. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Suru: ty si fakt HVĚZDA svítící :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
5. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj Hvězdičky

Vla: nádherná výzdoba, jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky já jsem totálně KO, menses 3. den a den ode dne silnější.....to jsem snad nikdy nezažila takovej masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: navím mě bolí břicho a motá se mi hlava...děs běs :frowning2:
5. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jani děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: se červenám :grinning:
ad krámy: tak to je mi moc líto,že je ti tak šoufl :frowning2: bych je na čas dala chlapům,aby věděli jaký to je :grinning:
5. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
jani: přesně takový je teď mívám taky :unamused: A po nich jsem několik dnů ještě úplně off, myslím, že to tělo je prostě vysílený. Bolesti jsem mívala vždycky, ale teď jsou navíc šíleně silný. Ale říkám si, že se to třeba zas trochu zklidní, mamka říkala, že rok po porodu potřebovala skoro plínky, pak to bylo zas lepší...
5. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
vla: děkuju, nemusíš nic fotit, asi oběhnu obchody a taky mrknu, jestli něco nebudou mít

holky, nestrašte s těma krámama, já je ještě neměla, ale doufám, že to nebude tak hrozný jak to popisujete :unamused:

saru: díky za vyhledání, udělám podle tebe, jsem se rozhodla, že dnes si udělám těsto, ale jen ze čtvrtiny, to nám bude stačit na výzdobu
5. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,

tak noc nad očekávání dobrá. Ani jednou jsme neodsávali, je skoro po rýmičce :dizzy_face: Jak rychle přišla, tak ještě rychleji odešla!
Fífa dneska kramařil a posadil se http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_9._mesic/#IMG_8196.jpg a pár dalších :grinning:
Dneska k nám přijede CocaCola kamion, tak se na něj pujdeme podívat. Snad nebude chodit moc čertů, aby se Fífa nebál... :wink:

Vla, krásná výzdoba! :dizzy_face:
Taky krámuju :confounded:
5. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahooooj!
Vla, moc pěkná výzdoba, nechceš přijít i k nám :slight_smile:
Niky, no fildovi to šlo samo, je to šikula
:sweat_smile:
5. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky kočky :slight_smile:
Dneska jsme byli až do teď u našich, tak to bylo fajňácky pohodové :slight_smile:
vla: krásná výzdoba, seš šikula :dizzy_face:
niki: Filípek je šikovnej :dizzy_face: a hlavně je bezva že je ta rýma pryč :slight_smile:
mi:máš krásný dětičky :dizzy_face:
Manža jel do makra. oni ten blbej vysavač pořád nemají,takže si asi dovedete představit ajk to u bez vysávání vypadá - jako u prasátek :sweat_smile:
Karolí se teď královsky po* ale určitě se jí ulevilo. Nasvačila se a je dobře :slight_smile:
5. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
jo a krámy\. mám je teda teprve druhej den, ale zatím pohoda. Nic dramatického, tak jsem ráda a doufám že jsem to nezakřikla :wink:
5. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Holky ještě jednou moc děkuji :dizzy_face:
Nikul: to je dobře,že se malej Fífa tak rychle uzdravil :wink: :slight_smile:
Maus: to u Vás vypadá jak u HVĚZDNEJCH PRASÁTEK :grinning: :grinning: :grinning: to máš jedno,hlavně že je pohoda :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
vla: to jó :grinning:
a máme druhej zub :dizzy_face: proto byla včera tak protivná :slight_smile:
5. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
vla:krásné věnečky :wink:

mis:když jsou tvrdé,tak šup s nima do dozy a případně kousek jabka a ono to změnke :wink:

saru: to bysměla skoro rychleji přepsané :grinning:

krámy mám taky tak,že si říkám,kdesevemě vzalten 6.litr krve :grinning:
5. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
saru: svěrače ale povolují i váhou plodu v těhu ....a že jsi tam nějakou měla :grinning:
5. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
co pořád máte s těma svěračema? :grinning: :grinning:
hup: prej 6, litr krve :grinning: :grinning:

U nás už se spí. Ale usínání proběhlo naprosto netradičně. Obvykle když hned neusne tak řve, ale dneska řvala jen než jsem se k ní vrátila. Dala jsem jí dudlík a natáhla žofinku (žirafku) no a ona si dudlala a poslouchala, natáhla jsem jí ještě asi osmdesátkrát :sweat_smile: , ale pak už né a ona se otočila na bok a vypadá to že usnula :slight_smile: Mám z ní radost :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
tak jsme se vydali na vánoční trhy na výstaviště, bylo tam hromadu čertů a když jsme se vrátili domů, tak jsme měli na terese obrovskou mísu dobrot od Mikuláše, jsme asi byli moc hodní :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Nazdárek, tak my byli na výletě v Praze. Zaparkovali jsme na Malé Straně, zavzpomínali na studentská léta, vzali to přes most na Staromák. Lidí jako smetí, takže jsme se jen shodli, že i když jsme tam 11 let bydleli, vůbec nám Praha nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tak jako procházka dobrý, nicméně mě tam zas delší dobu nic nepotáhne :sweat_smile: Aspoň jsem si na trzích koupila má milovaná levandulová mýdla a ovčí sýr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup: to né, bych ještě musela dojít pro svou psanou kuchařku, najít recept tam, takhle jsem spoň tušila, že to bylo v neděli, tak jsem to našla celkem rychle :wink:
ad svěrače - už jsme se o nich dlouho nebavily :grinning: - já je asi nijak povolený neměla, nebo o tom aspoň nevím, každopádně váhu v břiše jsem měla fakt solidní, to je fakt :grinning:
5. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
mau: gratulace Karolí k zoubku :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky, chcete vidět fakt dobrej striptýz? Jen první minuta, pak už nic moc :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=6Cyqg34BnoM
5. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
saru: děkujem :slight_smile:
kde to ten Štěpa jenom viděl? :grinning: :grinning: :wink:
5. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
holky, je možné dát do perníčků místo sody kypřící prášek? já totiž sodu nemám :frowning2:
5. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
mis: no problém :wink:
5. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
saru: super, díky
5. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
mau: jó, to nevím :sweat_smile: :grinning:
5. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.