• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já jsem ale trouba, zapoměla jsem vám ukázat jaký dárek dostala Neli ke křtu od kmotrů, tak za pár týdnů je bude mít v ouškách, až budem naočkovaní, už se těším, jak jí budou slušet

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2903172#navigator
16. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Luci já nevím zda mě vidí, vždy na něj i mluvím a nebo se ho dotýkám, fakt nevím a když jdu okolo tak ho pohladím nebo mu něco řeknu a nebo spí
16. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
mis to je sranda, naše Nelinky jsou tak rozdílné a přece tak stejně krásné viď :sunglasses: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Dadu, to je úplně super! zastavila jsem se u první fotky a přemýšlela, na co to bude. ještě že jsem klikla dál :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Hup...ale z bříška na záda se už Ondra točí, né? my se netočíme ani na jednu stranu
16. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
luci :wink: :grinning: já když to dostala do ruky tak se mi to tak líbilo, že jsem se málem zapoměla podívat dovnitř :sweat_smile: :grinning:
16. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dadu...ten dudlajz je suprovní a ty náušničky krásné
16. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
luci: Nelču není těžké zachytit, však je tam těch úsměvů spousta, jak má hubu od ucha k uchu, tak to se směje nahlas :wink:

dadu: všechny Nelinky jsou hezounké :wink:

jitul: mě Nela vidí určitě, mluvím na ni a uhýbám hlavou doprava a doleva a ona se za mnou otáčí, tohle Lukášek dělá? a nebo se mu třeba nechce, bude to třeba flegmatik :wink: , a stím otáčením buď vklidu, Nela se mi z bříška na záda otočí jen tehdy, kdyžsebou mrskne a omylem se otočí, určitě to není cílené :grinning:
16. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
dadu: skvěle zabalené, to jsem ještě neviděla
16. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
jo to dělá, ale nevím, zda nejde spíš jen po zvuku, ale panenkama hýbe, kdyby byl slepý tak by asi nehýbal né? a nebo by naopak hýbal hodně né? očička má jasné, nemá zakalené, no snad to je jen můj pocit a prostě je fakt jen líný si hrát
16. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
jitu: tak to je vpohodě, určitě tě vidí
16. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
holky pro "papírovky" v DM mají dva Gianty paky plínek Pampers za 719,- a 6 x 80 ks vlhčených ubrousků Bablove za 199,-
16. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ráno :sunglasses: Dneska jsem první? :slight_smile:
Měly jsme super noc. Kojo ve 20, ve4,v7. A dokonce vydržela i spát do těch7 a nebyl budíček v5jako obvykle. Ani ji nevzbudil taťka když před6 vstával. je šikovná.
Je hezky, teplo. Malé jsem oblíkla šatičky :dizzy_face: mě tak baví jí oblíkat, jí všechno tak sluší :dizzy_face:

mis+hup+sklen: krááásný fotečky :dizzy_face: mrňata umí spoustu obličejíčků a ty úsměvy :dizzy_face: :dizzy_face:

dadu: moc krásný naušničky, fakt :dizzy_face: to bude kočka. Karolí bude mít moje dětské naušničky a pak jí kdyžtak koupíme nové.

jitul: nám dělali v porodnici nějakej test zraku, jestli miminka vidí, vám možná taky, ne? Ale neboj, určitě vidí a bude to dobré :slight_smile:

Dneska možná půjdeme na návštěvu za Karolínčiným novým bratrancem, ale ještě uvidíme. švagrová docela bojuje, malej pláče a jí začali hnisat stehy, tak dostala antibiotika.

Máte některá zkušenosti s těma babylove vlhčenýma ubrouskama, jaké jsou?
17. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
jitu : to jo...ale podle taulek to vůbec nemá umět ...to prý až v půl roce :wink:

jinak bych byla v klidu - určo vidí - jak píše mis: třea je jen flegmoš
jájsem třeba rapl a vše mám napřed - to má po mě
pokud jsi normální, neměla ys mít malého raplíka :slight_smile:

mis: to závidím - ondra se na foťák xichtí a úsměvy má mezi fotkama
tak jsem ho zkusila obelstít s videokamerou - jsem naivka
kukal na to jak hrom do palice - on se směje když na někoho kouká a povídá si s ním - no a přes tu kameru mu to vadí ....chjo
ani u fotografky se nesmál - teda když nepočítám moment, kdymě počůral :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, dneska má být hezky, tak se těším, že se vrhnu zase něco zasadit na zahrádce

hup: Nelča je velký smíšek, asi bude vyřechtaná po mě, a nějaký foťák ji nemůže rozházet...jsemale zjistila, že skoro nemáme společné fotky, takže o víkendu se bude fotit, jiank než se nadechneme, zjistíme, že Nelča má rok a nemáme společné foto :grinning:

ad pleny: od pátku v Globusu pampers giant za 349,- a ubrousky 4bal za 199,-
17. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
maus: na jaké stránce najdu ten vyhledávač slev, jak jsi mi tu jednou dávala? s vlhčenýma ubrouskama nemáme moc zkušeností, zatím jsem spotřebovala 1balík Huggies a 1 balík pampers (ještě ne celý), používáme je jen na cestách
17. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
mis: jsou to stránky www.akcniceny.cz to my máme jeden balíček ubrousků na týden a něco, používáme je pořád :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
maus já používám jedině babylove, mě vyhovují, vždycky si koupím to balení 4 v 1 super cena, jsou akorát vlhké a pevné
17. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
dadu: díky. Asi je vyzkouším. mám ještě kuponky z té babybonus dm knížečky a je tam sleva 60,- na to balení co píšeš :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
no maus právě, ony nestojí ani tak moc a když si odečteš ještě tu slevu, taky mám tu knížečku, tak to vychází úplně super, já jsem spokojená, ani nejsou moc parfémované, no a ještě jsou testované a s heřmánkem a aloe vera, tak na ten zadeček supr :wink:
17. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
jestli bude dneska teplo jak slibují, tak Nelinku taky oblíknu do šatiček,

dneska mám perný den, manža má opět odpolední a odpo příjdou čistit sedačku a dva koberce :unamused: sice jsem ráda, že bude vše čisťounké, ale musím s nimi sedět doma :frowning2:
17. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
maus: díky za odkaz, už ukládám :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Bré ráno,

my jsme vstávali v půl 10 :sweat_smile: Fífa je v tom po mně...
kojo v 21.00-6.00-10.00... Naprostá spokojenost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hup, tak zkus fotit, když si s Ondrou někdo povídá :wink:

¨je krásně, pojedem na zahradu. Manža jde po práci na tenis, tak ho uvidíme až v 7 večer.
17. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
holky díky za uklidnění, moc mi to pomohlo, ale pokud se to nezlepší tak na 3-měsíční kontrole to budu muset s doktorkou probrat

Hup....no záleží co obsahuje slovo "normální", v některých směrech normální jsem, ale v některých :sweat_smile:

jinak u nás boží počasí, jen co odstříkám tak valíme ven až do čtyř, budem s kámoškou obrážet obchody a měla bych si zajít na magistrát už konečně zažádat o to porodné

no uvažuju že Lukáše obleču jen do takového letního body - kr. rukáv a kr. nohavičky a ponožky, snad mi nezmrzne, vemu pro jistotu kabátek, ale to body je boží, takové jemňounce zelené a kostičkované, pak vyfotím
17. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Maus...já ty babylove používám a jsem s nimi spokojená
17. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
jitul, ohledně těch očíček.. určitě vám to kontrolovala Dr. na 6týdenní kontrole... Nám to taky dělali.. Jezdila mu před očima hračkama a koukala, jestli pozoruje...

Jinak už mam šaty na tu svatbu, kam jdu svědčit... Růžový, saténový, z Orsaye.. Akorát to číslo mě udivilo ... 42... :confused: Jen kvůli prsám... :angry:
17. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak u nás se kojení stává bojem, přes noc už zase 2x a přes den pořád kňourá a je nespokojený a hlavně prso mi moc nechce. Tak nevím

Ubrousky používáme taky a véééélká spokojenost.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2902195&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Ještě k tomu pasení, takhle to u nás dopadlo. :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
sklen: skvělý :grinning: , Vojta je super, ještěže jsi si ho udobřila :wink:
17. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Nik: udělej foto, ať se kochneme. :wink: Určitě bude kočka :grinning:
17. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Mis: díky, ale co to bylo za přemlouvání. No je to prostě chlap. :grinning: :grinning: :grinning:

Ket: Tomášek to drží kráááásně, je to šikulka. :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.