• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahooooooooooooooooooooj hvězdy a hvězdičky

tak jak je?? u nás bylo veselo. Měli jsme tu čerty... Dandula byl boží, trochu se zadrhával, ale odříkal to dobře... a hlavně, vůbec nebál, nebrečel nic... šikula je to... Vojtík koukal na čerty jak na svaté, pořád tomu nemohl věřit :grinning: NO nic, jdu vás dočíst :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
skleni: tak to je fajn, Kluci stateční :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Vla: krásný věneček

Mi: pěkné fotečky, děti jsou boží :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Mau: jj, také jsem valila oči.... akorád bráchy synek to nezvládl, chtěli jsm eje spolu vyfotit s čerty, a on plakal...
5. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
skle: no a máš teda nějaké další fotky? :slight_smile: jsem myslela že máš jen ségru
5. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Mau: už jsem je dala do albíčka... nééé, já mám ještě bráchu... :wink: je nejstarší :sweat_smile:
5. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
sklen: jůůů :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to sluší :dizzy_face: Daneček teda musel být hodný, taková nadílka :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Mau: jj, přidám videa n a FB aj ak říkal Mikuláš tak 5 minut před a půl hodiny potom.. :wink: :grinning:

Jééé, dnes má Baru svůj velký den... HVĚZDIČKO HODNĚ ŠTĚSTÍ NA SPOLEČNÉ CESTĚ ŽIVOTEM :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak je to na delší dobu, stahuje se to pomalu :frowning2:
5. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Mau: gratulace k druhému zoubku...

Nik: Filda je šikula....

Nám se dnes konečně podařilo otočit se i na druhou stranu a jednou se překulil zpět... pak se chtěl natáhnout pro kostičku a normálně se zkoušel odstrčit nožkou... manža koukal jako blázen a já také :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Kett: krásné fotečky... chlapům to moc sluší :wink:
5. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme přežili čerty, trochu jsem z toho měla strach, protože můj strejda, když byl malej. tak po čertech začal koktat :fearful:
Naštěstí u nás v pohodě a klídku, přijela babi s dědou a nadílkou, pak jsme šli na náměstí a když jsme přišli tak si Tomík našel "Mikuláše" s taťkou doma na okně.
Skládácí kelímky sklidili úspěch a nejlepší hračka byla prázdná igelitka od nadílky :grinning: Jinak dostal knížku, tu propletenou kostku (nevím jak se tomu nadává), oblečení, vitamíny, atd. no fakt toho bylo mraky:slight_smile:
5. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
sklen: ti čerti jsou teda hustí :astonished: , Daník se fakt nebál? je borec.....

niku: skvělý fotky, jak si Fífa sedá :wink:

saru: těsto se mi lepilo, přidala jsem mouku, lepilo se to pořád :frowning2: , udělala jsem bochánek a vrzla to lednice.... taky se ti to lepilo?
5. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
skle: díky, jsem koukala taky na vaše fotky a těch čertů bych se teda bála i já ...a to jsem celý rok hodná :wink:
5. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Kett: hihi, ty jsme mu také koupili a nejvíc baví Danečka :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
skle: a to jsme se ani nedomlouvali :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Mis: no, myslím, že trochu jo, ale vůbec to nedal na sebe znát. Pak se čerti vrhli na ženský a Danda začal volat na Petrovu ségru, honem... zachraň mamku... a mamka přitom stála za dveřmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten co drží Vojtíka je můj brácha. Je to taková rodinná skupina, strýc je mikuláš... bratránci čerti a strýcova sestra je anděl, ale s prošlou zárukou :grinning:
5. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
JInak já se nebála, ale když jsem jim dávala panáky, tak se mi nějak rozjeli ruce :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
ket: chlapům to sluší :dizzy_face:
sklen: děkujeme :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Mau: vůbec nemáte zač. Počkej, až bude mít ty horní a bude skřípat...to si užiješ.... :grinning:
5. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
skleni: kluci jsou teda maxi hrdinové, tšch čertů bych se bála i já :sweat_smile:

mis: ani ne, musí se to hodně zpracovat, ale že by se to lepilo, to ne :confused: Ale neboj, pak to jde ještě zpracovat po ztuhnutí, hlavně, až to pak budeš válet, tak po malých částech, krásně se to těsto spojí :wink:

kett: máš krásný chlapáky :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Saru: číhla jsem na to videiko, Štěpula jistě udělá kariéru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
týjo ..tak mám za sebou hodinové ukládání ...nechápu ..normálně ukládám 0-3minuty
včerejší noc byla taky psycho
netuším,co mu chudáčkovi je ....ale neprudí ....opravdu usedavě brečí a drží se mě jako klíště
tak dneska to asi zapíchnu brzo ....neboť cca 3hodiny spánku (po cca desetiminutových intervalech zauplynulých 48 hodiny mi fakt nějak nestačí :sweat_smile: )

přitom přes den je zlatý ...úplná pohoda
akorát teda taky prakticky nespí :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
sklen: nééé, já nechci, stačí že zkřípe manža :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
hup: to ti nezávidím :frowning2: To jsme tak měly včera - Karolí mě nechtěla pustit a ječela, ale to ten zub. Třeba jsou to u vás taky zuby. Nebo separační úzkost...
5. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hup: copak máte za trápení?? bobeš malý...
5. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
skleni: jen to ne :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
fůůůj ..sklen..ti jsou hnusní ..daneček je frajer :slight_smile:

u nás semikuláš neslaví ....teda u mamky máme,ale tam jdeme na oběd až zítra
no a sama sobě jsem si nekoupila
a ondra dostal křupky:grinning:
a alan je pryč... jsemsi říkala,jestli mu něco koupit a dát ve středu ....ale kašlu na to :unamused:
5. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
hup: ach jo, Ondří má chudák pořád nějaké trápení :frowning2: Třeba je to vážně ta úzkost...
5. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
hup: ty budeš až do středy sama?? ty jo, to bych se tam bála

JJ, Dandula je machr... dnes všem vykládal, jak se nebojí, dokonce když šli, tak je vyhlížel z okna a pak křičel, už jdouuuuuuuuuuu, no nechápu.. já měla blok do 17 let :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.