• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup, u nás zatím taky ne :slight_smile: Vyjeli jsme si do té Prahy, koupila jsem si něco na trzích a to stačí :wink:
5. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
mau:no asi jo,protože jsem mu dneska furt dokola převlíkala trička ...crčí z něj jak z vodovodu ... vypadá to nejspíš na zubek ....ale nevím....snad něco nepřehlížím
ta úzkost to nebude ....brečel i u mě ....to by podle mě přestal ....když ne hned,tak určo by nebulel skoro hodinu v náručí
5. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
U nás je to tradice... chodí fakt snad už 20 let
5. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
sklen: já blok sice né, ale mně ty dnešní čerti přijdou fakt hnusný - dřív si napatlali obličej a bylo, ale teď :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
hup: tak to asi budou zuby a Ondří to prostě hodně těžko snáší, no :unamused:
5. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Saru: jj, je to jiné, dřív byly všude slyšet zvonky a teď???? jen petardy... je to nebezpečné
5. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
sklen:nouž jsem od středy :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
zase bečíme ...chjo...

saru:no ale ty před tím muvylezly prakticky bez potíží...teda krom slinění
u nás se večer fakt nic neřeší...položí se dopelíšlku a spí ...už půl roku
5. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
hup: jj, já vím, myslím tím, že teď to prostě hůř snáší, to provrtávání :wink: Třeba je prostě fakt citlivější na bolest. No, doufám, že dnes už se vám bude spát lépe :unamused: Teplotku třeba nemá?
5. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hup:pááánečku, myška malá, tak tu dnešní noc zvládněte... :wink:

Já se loučím, mějte se hezky
5. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
hup: špičáky a stoličky jsou prý výživné, tak třeba to :frowning2: chuďátko malé
5. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Já bych zkusila sirup na utlumení bolesti, trochu si odpočine :slight_smile:
5. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
hup: u nás byĺy dva dolní a dva horní taky úplně v poho, ale ten pátej zoubek (nahoře) ten dal Karolínce pěkně zabrat, špatně spala ěkolik dní, šestej zase v poho, asi každej zoubek roste jinak, některej rychle, bez bolesti, některej pomalu a nepříjemně :frowning2:

Jinak Karolínka dneska byla obvzlášt úžasná, úplný sluníčko, na trhách rozdávala úsměvy a byla fakt boží :dizzy_face: :dizzy_face:

Skleni: ti čerti vypadají fakt hrůzostrašně, těch bych se teda bále, kluci jsou frajeři :dizzy_face: :dizzy_face:

My právě s manžou popíjíme, manža medovinu a já akátový medový víno, moc to normálně nemusím, ale jednou za rok si ´to na vánočních trhách koupíme, taková tradice :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak máme taky po první mikulášské nadílce :grinning: koukala co se děje a byla mooc hodná.
Hup: myšáček malej,snad to budou jenom ty zoubky :frowning2: nejhorší,že člověk neví co jim je co? :cry: bych za ně i dejchala kdyby jim to pomohlo. :confounded:
Sklen: Danečkovi vyřiď že je fakt borec,když se tak strašných čertů nebál :wink: :sunglasses: :grinning:
Maus: gratulace k zoubku. :wink:
5. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Teda Jani ten název toho vína :confused: :grinning:
5. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
vla1: oni tech medových vín mají několik druhů...lesní, luční,akátový je nejjemnější, ale abych řekla pravdu nic moc to není
5. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
saru: jak to myslíš - válet po malých kouscích?

u nás je usínání fakt boj, chce spát na boku a přepadává na břicho, hrozný... dnes jsem si s ní muselazase lehnout do postele, ona si lehla na bok a já ji držela, aby nepřepadla, po usnutí jsem ji dala do postýlky, procitla, ale hned odpadla
5. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
teplotku nemá
ale postříkala jsem ho heřmánkem,namazala clagelem,prokapala krizovkama a navrch dala nurofen ....není boha,aby něco z toho nezabralo :sweat_smile:

no námprávě roste asi jednička ...má zatímjen tři...ale možná semu to klube na přeskáčku

jani: tovíno...neníto taktrošku bolehlav?
5. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
hup: držím place ať něco zabere, ať si odpočinete.
jani: to je fajn, že byla sluníčko :dizzy_face:
vla: Alička to taky krásně zvládla :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Hup: přidávám se k Maus :frowning2: určo něco zabere :wink:
Holky já sem ráda,sem dneska umyla všechny oknaaaaaaaa a hned sem je nazdobila mam hotovo,teda ještě mě čeká kuchyň atd :unamused: :grinning:
5. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hup: řekla bych že ne trošku ale dost velkej bolehlav, vypila jsem decku a už to nechci ani vidět
5. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Skleni, ti čerti jsou fakt strašní :frowning2: kluci se nebáli?
Hup, co Ondra, už je to lepší? držím palečky, bobánkovi malému :cry:
my sjme si včera udělali dlouhej večer, šli jsme spát až v jednu. ale malý vstával už po sedmé. naštěstí se ho ujal manža, jinak bych to nedala..
dnes jsem poprvé pekla cukroví - rohlíčky jsou v pohodě. linecké se mi nějak lepilo... ale tvary byly dobré. jen jsem použila jahodovou marmošku, rybízová mi moc lámala to cukroví..
mám těsto na perníčky, ale je nějaké lepkavé.. co s tím??? :frowning2:
5. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
mis: prostě po částech, když budeš válet velkou placku, hůř se těsto pojí a můžou tam být trhlinky :wink: Ale teď mi došlo, že Tys ho vlastně dělala jen trochu, viď? Tak to můžes rozválet najednou :wink:

hup: tak ať je Ondráškovi dobře - něco určitě zabere, neboj :wink:

Je fajn, že jste si čerty všechny užily :dizzy_face:

Pár našich čertovských fotek bez čertů - z domu + Praha (ale ta je o ničem, stmívalo se a to digi foťák fakt nepobírá):

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_5.12.2009/#25.jpg
5. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
luci: přidat trochu mouky, nebo nechat uležet :wink:
5. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Saru, krása, ta noční PRaha nemá chybu :dizzy_face:
U nás mikuláš super, byl i u nás doma. Strašně se těším na Vánoce - když jsem viděla, jak si to Deny dnes užíval, o Vánocích budeme zářit všichni, určitě!! :dizzy_face:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Mikulas_2009/
Tady jsou fotky z dneška. Pro ty, s kým se nepotkávám na FB :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Mi: ty máš vždycky ty fotky tak krásný :slight_smile: dětičky tedy hlavně Deny si to fakt užil a tý nadílky :astonished: Teda ale musim říct,že jste s malinkou jedna p...l :grinning: promiň ten výraz,myslim to fakt v dobrym :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: saru i mi: perfektní nádherný fotečky
5. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,

tak kamion zklamal... Bylo to o ničem. Vesnička prd, kamion malej (čekala jsem, že přijede nějakej veeelikej), muzika nanic, hafo lidí... Navíc tam ani neprodávali svařák... No děsný... Tak jsme se koukli, jak kamion projel a šli jsmedomů. Na Santu jsme ani nečekali, protože tam byl šílenej dav... Bacily tam určitě lítaly jak splašený.. :sweat_smile:
Doma to bylo fajn... Měli jsme tu Vikinku.
Fotodokumentace zde http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Fifa_a_Viki/
Čerty jsme nezvali, dostal křupky, kropáček, knížku, přesnídávky.. Zítra dostane ještě něco u tchýňojc. Jedeme tam na oběd.

Všechny fotečky máte krásný :dizzy_face:
Ondrovi ať je líp. Ať se mu hezky spí. Fífa dneska usnul až ve 20.45.. Střílí tu petardy a budí ho to.. Ale rýma odchází, díkybohu... :slight_smile:

Tady ještě pár nových fotek... http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_9._mesic/#IMG_8222.jpg Ta jedna se mnou se fakt povedla - na příkaz Davida jí tam dávam... Nevim, co jsem s těma očima dělala :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
mi: díky :dizzy_face: Ale ta noční Praha právě stojí za prd (teda v mém podání), ten náš mini foťáček to stmívání totálně nepobírá, bohužel :unamused: Vaše fotky opět krása, jako vždy :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jo, a na těch fotkách - na tváři Fífa nemá ekzém nebo tak něco.. To je jen moje rtěnka :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.