• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: :grinning: :grinning: :grinning:

jó holky je to tak, ve śněmpvně se řeší blbosti, ale fakt důležitý věci jaksi vyšumí do ztracena :confounded:
6. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
stejně je to zajímavý, já jsem většinou vždycky měla MS zároven se ségrou , s mamkou, s kámoškou,..., ale že se to šíří i po síti :wink:
6. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
no jo, skoro stejně porodily, tak máme i ms stejně :grinning:
My zatím mladou populaci nepodpoříme, manža nechce...
6. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Mau: jůů, to je ale posera...ale jinak šikula.

my jsme se byli venku projít a není o co stát, zima bléééé. Ze začátku to celkem ušlo.. ale pak nic moc
6. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
mau: zatím nedorazila...ale nebude to jistě dlouho trvat
6. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
NO jo,manža je posera :grinning: ale je to zlatíčko :wink:
6. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Můj také ne no a já?? já nevím, docela bych chtěla, ale při dnešní finanční situaci... nevím no. Chci jít na chvíli do práce, tedy pokud tady nějakou seženu a když ne, tak nás čeká stěhování
6. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
6. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
sklen: jak jako stěhování? Jako za prací nebo kvůli baráku?
6. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Mau: za prací a barák půjde pryč. NEbudu se držet baráku a být bez práce :unamused:
6. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Tady je to s prací špatné... pochybuji, že něco v oboru seženu, vůbec s tím nepočítám, ale nechci zkončit někde v Kauflandu :frowning2:
6. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak vidím, že řešíte i naše aktuální téma. stěhování, barak, práce...

Mám prosbu, holky nemáte některá doma parní čistič (mop)na podlahy, koberce atp.? Dnes jsem se při žehlení nechala masírovat reklamou. Docela by se mi to líbilo. Hlavně uklid po prskající Zuze. :grinning: díky
6. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Jani, demografie mě strašně bavila :slight_smile: jsou to děsná čísla. ale bojím se, že mateřská to nevyřeší.my přece měly vysokou, a že by to zvýšilo porodnost? to asi ne.

holky, řeším, co dávat k obědu, může malý už hrášek? maražený? někdo v osmém měsíci už smaží cibulku či mrkev, to mi přijde brzo..
6. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Janca: tak to bohužel ne...
6. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Jani, máme parní čistič. Ale takový větší od Luxu. Ne ten jak prodávají přes televizi.... Kdyžtak písni IP, jestli chceš něco vědět :wink:
6. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Zuzi, petrovi rodiče mají zepter a jsou moc spokojeni. dají se tím čistit i okna.
6. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Hejjjj, žádné IP, mě to také celkem zajímá. Je to i na koberce???
6. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
luci: já dneska malé restovala cibulku, mrkev , papriku a masíčko, myslím, že když se to peržepaluje, tak už to v 8 může. Použila jsem olivový olej
6. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
ad demografie: luci, jasně že to porodnost nezvedne, ale spíš jde o to vytvořit mladým rodinám optimální podmínky, chce to trošku větší změnu, která se bude týkat více oblastí, ale největším úkolem je stejně péče o seniory. ve škole nám pořád říkají že geriatrie bude v budoucnu zlatej důl....no možná se mi teda ta škola bude hodit :unamused:
6. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
sklen: ahá :unamused: tak snad to bude dobré, uvidíš :wink:
Karolí půjde za chvilku chrupat. Dneska dostane na dobrou noc to kupované "mlíčko s kaší" od Hami. Jsem myslela že to bude hustější. Je to docela řídké. Ale snad jí to bude chutnat :wink:
luci: hrášek měla Karolí dneska ve skleničce a v pohodě. Už byla i v Sunárku kukuřice, já v tom problém nevidím :slight_smile:
parní čistič: nemám a nemám ani zkušenost...
6. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Baru byla krááááááááááááááááásnááááááááááááááááá, už jste viděli fotečky??? Kápla mi kroupa :dizzy_face:
6. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Na koberce, tuším, nee. Alespoň ten, co máme my. Používáme ho hlavně na podlahu, pak na odpady, občas v koupelně a na prach.
6. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
My jsme čilí jako rybičky. Zrovna chroustá suchárek. Dostal je včera od mkuláše,tak je od něj klid :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky, naši odjeli před hoďkou, Štěpíno už chrupe, je poslední dny fakt spavej a já taky. Ani nějak nemám náladu, či co :unamused: Dostal látkový autíčko s dřevěnými kolečky a 4 bryndáky :dizzy_face:
Nevím, jestli dnes budu koukat na Superstar, možná usnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani mě to kolo s Davidem moc neláká, ale uvidíme. Když neusnu, tak na to asi mrknu :wink:

S čističem zkušenost nemám...
6. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
skleni: viděla, byla nádherná :dizzy_face:
6. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Krásná, jojo, to je svatá pravda :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Já bych se tak vdáávala a ty její šatičky, no nádhera.... prý budu tlustá, bambula jedna.... nádherná nevěsta :dizzy_face:
6. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
U nás už se kňučí... ale taťka to prý ješě chvíli vydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Ano ano, Barunce to strašně moc slušelo, je to kočka :dizzy_face: :dizzy_face:
U nás už se taky chrupká, to bylo dneska krásný, Uložila jsem Káju do postýlky, ona k sobě přitiskla svýho šášu, strčila palec do pusy a ve chvilce kdy jsem potichu odcházela slyším takovým slabým hláskem "máma", úplně mě vhrkly slzy do očí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Barunka byla moc krááásná nevěsta :dizzy_face: :dizzy_face: všem jim to moc slušelo :slight_smile:
jani: to je roztomilé :dizzy_face:
U nás už se taky spí, opakoval se včerejšek, ale žirafu jsem nenatahovala tolikrát :wink: A ruku už nevyžaduje, vůbec. Což je supéééér :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.