• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Teda ten Michal David mě fakt nudí :unamused:
6. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
hup: no, tak to taky mnohé vysvětluje :sweat_smile: A co dělá teď? Kdo jí nakupuje?
6. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
saru: nooo....sama....co jí zbylo ....ona teda i to prezentovala,jak ho zpracovala, aby nemusela ...takže on přišel z práce,ona na nějčekala s lístkem a ve dveřích se obrátil a šel na nákup...pak přišel a pomáhal vařit večeři
6. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
hup: tak to je drsný :astonished:
6. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
saru:nooo ....já vždycky,když semi začne svěřovat semodlím,aby miuž nicze svého života neodtajňovala :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
hup: tak to teda docela věřím, určitý momenty jsou až zvrhlý :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
hup: lepší nevědomost co? No já si vždycka když mluvíš o tchýni myslím, že už mě nic nepřekvalí a přesto vždycky kulím oči :confused: a otevřu ústa :astonished:
6. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
hup: zase nepotřebuješ vědět všechno,že? :grinning:
6. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
nooo ...právě...když člověk neví,může se domýšlet,když ne pozitivně, tak alespoň neutrálně..ale když ví-tak v tomto případě tojeobvykle negativní :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
ahoj hvězdičky. já mám po vás normálně absták vždycky po víkendu. dočíst asi nezvládnu, jen pár stránek zpět

nik...co fífa a rýmička?
hup..o projektu jsem dočetla, tak to je super. práce min. na 2a půl roku, to zní dobře. to je taková malá jistotka...to je super, když člověk nemusí být závislý na tom, co mu přijde od státu, že. já taky doufám, že o tuhle výhodu nepřijdu ... ad tchýně, to je vážně škoda slov

holky, furt řeším to emči stání na špičkách, levou nožkou už občas našlápně správně, pravou méně často. přesto vstává přes špičky a i na nich stojí...takže zítra volám mudr. , co jako s tím. jestli mi doporučí nějakého fyzioterapeuta na nějaké cviky, nebo jestli mám koupit bačkůrky kotníčkové, aby jí to nožičku drželo...či co
kupovala jste některá bačkůrky??? máte odkaz? mě se docela zdají ok tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22042893&tab=4

emi se staví o všecko, co jí přijde pod ruku :unamused:
6. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
kaci: o bačkůrkách jsme se bavili na minulém plavání -doporučovali kotníčkové ...a dávat jen když chodí ...ale i těm chodivým sundávat na dobu,kdy sedí a hrají si ....nechávat jen,když je předpokládaná porce ťapání většínež jiné aktivity
ale pokud ťapá po špičkách,nechala bych spravit nejdříve toto a pak bačkůrky

jooo ...já vámvlastně zapomněla napsat novinku -ondří dnesprvně stálbez držení - sicejen chvilinku, ale stál a ťapkal kolem hubertí klece dokolečka
6. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
kaci: my jsme bačkůrky kupovali normálně v obchůdku, takže odkaz nemám :unamused: ad to stavění na špičky - fakt nevím, Štěpík to dělá taky, ale jen výjimečně - on je výjimečně schopnej si stoupnout na nárt, kotník, jak mu to přijde, ale nijak se to neopakuje. Možná bych se pro jistotu Dr. zeptala, i když myslím, že se tomu stejně bude muset dát přirozený vývoj :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
kaci:ten odkaz mi příjde ok....májí"větrání"jsou na tkaničky, jsou kotníkáče, certifikované... šla bychdo toho
6. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
jj, přesně to nám říkala Dr. - bačkůrky ve chvílích, kdy se předpokládá, že bude ťapkat dýl - u Štěpíka to představuje třetinu dne - zbylou jednu jí a spí a poslední leze a sedí :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
holky dík. mudr. určo zavolám, prostě se mi to nezdá a nechci nic podcenit. emi by stála klidně furt... :unamused:

jinak jsem se zapomněla "pochlubit" - mám nazdobené perníčky, ale nepochlubím se - mám to fakt amatérsky, proti těm vašim uměleckým dílům, kokosky a marokánky. víc asi péci nebudu, dostaneme pár druhů on našich a tchýně, tak at to zbytečně nejíme...
dneska jsem vytáhla svoje starý džíny, že je budu nosit na doma - jsou fakt starý, tak 8 let...ven bych si je nevzala, ale na doma jsem si říkala, že budou ok. navíc byly vždycky pohodlné...tak je teda mám na sobě, ale ani zdaleka nejsou tak pohodlné, jako bývaly... a to jsem si namlouvala, že nohy a zadek už mám stejnej jako před těhu, jen na břichu toho mám pořád nějak víc... podle těch džín mám ale víc všude...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :unamused:
6. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
saru: a ty štěpíkovo bačkůrky mají tu bačkůrkovskou bílou podrážku, nebo nějakou pevnější?
6. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
kaci: odkaz mi přijde fajn, možná odsud Štěpulovi taky ještě jedny objednám. Dík :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojík holky,
tak jsme to zvládli, zdravím vás totiž jako paní :wink:
Fotky jste už asi všechny viděly na FCB, bylo to fajn, vše celkem klapalo, akorát dolehla na mě brutální únava všeho stresu a nevyspání.

Vidím, že už se tady fajně chodí...u nás nic moc novinky, máme krásné dva malé zoubky spodní...jinak vše při starém! Snad budu mít víc času vás číst :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
kaci: má jedny s pevnejší a jedny s touto bílou :wink:
6. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Bram: moc gratuluju mladá pani :grinning: :grinning: ,ale já sem foto nenašla, :frowning2: poraď kde mam hledat :wink:
6. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
saru. není zač. :wink:
6. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
baru: no a jak je jako paní :wink: ..slušeloti to
6. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak jsem koukla na barunky fotky.....a spadla mi brada. to je náááádhera. krásná nevěsta a to říkala, že je velryba..nevěřím jí už ani slovo :wink: :grinning: :wink: je to kočka
6. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
baru: byla jsi kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A nejen Ty, celá Tvoje rodina :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Superstar je dneska faaakt nuda :unamused:
6. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
saru:no já to ani nesleduju ..řešili jsme administraci webu...a při té příležitosti jsme nenápadně grafiukovi nutily děti na hlídání když se podřekl,že prý taky nespal,jelikož pařili -tak aby si to zkusil pro opravdové srovnání :grinning:
6. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
grafik netuší, o čem mluví:slight_smile: jedna propařená noc je nic oproti osmiměsícům celodenní a celonoční péče o mimouše, že :wink:
6. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
kaci:ale to je fajný chlapík.... jedu s ním už třetí firmu a jsem s ním moc spokojená ... navíc má firmu spřítelkyní a jsou moc příjemná dvojka ....pěkné věci,příjemné jednání....
ale tohle bezdětný chlap prostě nepochopí :slight_smile: (s bídou to chápou ti dětní :grinning:)
6. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
jojo to věřím a nepochybuji, že je fajný:slight_smile: to se nevylučuje
6. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
:slight_smile: Hup, to je fajn, že tě konečně tchýně pochválila. s tou prací to máš super. jen jsi chtěla být za chvíli zase těhu ne?
Maus, dík za hrašek, asi dám mražený s kukuřicí a mrkví. ale fakt nevím jak s tou smaž. cibulkou, ještě jsem to nikde nečetla jako doporučení.
6. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.