• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mi, ještě znova chválím fotečky, na příští focení v Praze se ti asi přihlásíme :wink:
6. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
Koukám na střepiny na reportáž o té popálené Natálce. Bulím a chce se mi křičet. Ta bezmoc se nedá ani vyjádřit. Chuděra. Ti sr***ové by si zasložili smrt. Jako fakt :pensive:
6. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jsme čiperky (aspoň jedna z nás určitě) vstávačka 5:50 :rolling_eyes: ale jinak noc super, byla jsem tam jen asi třikrát, pak si ve 2:30 dala mlíčko a spala do těch skoro6 u sebe v postýlce. No a teď po ranním mlíčku mě poblinkala čisté oblečení,i sobě...
mi: je to hrůza. Ta holčička je chudáček :frowning2:
kaca: ty špičky asi nejsou v pořádku, ale taky si myslím, že se tomu bude muset nechat volný průběh. Přece ji nepřivážeš k židli, že jo.
bačkůrky: tyto "s žirafou" šijou tam kde bydlí naši, takže my budeme mít bačkůrky odtamtud za lepší peníz a bez poštovného :slight_smile: Mají tam i botičky, kožené, sice partiovka, ale jsou fajn :slight_smile: Akorát to u nás ještě není aktuální
7. pro 2009 v 07:03  • Odpověz
dobré ráno, tak jsem dočetla, hup gratuluju, jsi šikovná hvězdičko :slight_smile:
nevěsta překrásná, kouzelná... :dizzy_face:

tady prší, je tma, musím si vymyslet, co budeme dnes dělat

Marek už nepadá dozadu na hlavu, když sedí. přišel na to, že když dá jednu nožku dopředu a druhou pokrčí v kolínku a nechá ji vzadu, tak udrzí rovnováhu úplně v poho, tak mám radost, protože si sedá furt a já mu nemusím stát za zadkem a můžu si dovolit něco udělat beze strachu, že si rozbije hlavu :wink:

v sobotu jsem dělala ty lasagne, byly naprosto fantastické, lepší jsem ještě nejedla :slight_smile:
7. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
pebi: taky je tu hnusně a nevím co budeme dělat...
Mareček je šikula :slight_smile: Karolí už dozadu taky nepadá, ale občas při lezení zapomene ruku pod bříškem a letí na pusu :unamused:
7. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
dítě mi už hodinu chrní a já se nudím :sweat_smile:
7. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
maus, tak si kresli... :wink: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
pebi: už je vzhůru, ale dobrej nápad :grinning:
jsem minule synovci nakreslila rákosníčka a když jsem byla hotová, tak se tak na to podíval, pak na mě a říká "nóó, tos trochu přehnala, né" :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
Nazdárek - tak Štěpíno dnes trhl rekord. Včera byl úplně off, tak šel spát už v 17 hodin, do půlnoci se nevzbudil, kolem 2 si dal mlíčko, hodinku tam vykládal, usnul, spal do půl6, dal si mlíčko a pohrával si a pospával v postýlce až do 8 :dizzy_face: :dizzy_face: Je to můj andílek :dizzy_face:

pebi: Mareček je šikulka :dizzy_face:
7. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
ajoj :slight_smile:
tak my čekáme na mamku, bude tu veselo :slight_smile: malý vždy ožije, když přijde JAKÁKOLIV návštěva :grinning: nevím, jestli u něj bude ta etapa, kdy se bojí lidí :wink:
našla jsem super tabulku na příkrmy - hlavně co a kdy je možné zavádět, potvrdilo se mi, že hrášek a pórek už jo :slight_smile:
http://www.kojeni.net/prikrmy.php
7. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
jo malý si zničil kolotoč :confounded: jak si stoupá, tak za něj tahal, až urval očko, co je z umělé hmoty :cry: tak nevím, jestli to táta spraví :frowning2:
7. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
saru. jů, to je Štěpánek šikulááá :dizzy_face:
karolí teď poslední dny spí hezky přes den. Změnilo se nám to an tři spánky. Dopo hodinku. Před obědem hodinku a odpo půl hoďky. Taky super. Akorát ráno by mohla vydržet dýl jak do 6 :sweat_smile:
7. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
mau: Karolí je šikulka :dizzy_face: Štěpíno teď právě taky spí víc přes den, ale nepřikládám to trvalému stavu, spíš nějakým erupcím, jsme oba dost unavení. A manža vlastně taky :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
saru: taky myslím, že je to u Karolí zase takové období. Vždycky to tak bylo :slight_smile: Ale je fakt, že co jí nebudí ten zub - je to lepší
7. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
mau: to jsem moc ráda :dizzy_face:
7. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
saru: díky moc :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
Saru:Štěpulín je teda borec s tim spinkánim. :grinning:
Pebi:Mareček je šikula,ta naše už na to konečně přišla taky a hlavně i na to jak jít zpátky ze sedu na bříško :dizzy_face:
Pebi:mohla bys mi dát recept na ty lasagne? :wink:
Maus: vy jste opravdu čilé hvězdičky :grinning:
7. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj hvězdčky, u nás se spalo do půl šesté, pak dostala mlíčko, pohráli jsme si, v sedum odešel tatka do práce a já ji zkusila dát ještě do postýlky a po chvilce povídání, usnula, to se už dlouho nestalo :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
vla: už jsem s Karolí domluvená že v poledne povozí ona mě, já se prospím a ona mezitím nachystá oběd a tak :wink: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Ty jo Maus tak to je SUPER :grinning: :grinning:
My sme spaly do 8 a po 9 hod zase usla a chrní do teď :sunglasses: :grinning: ale v noci sem k ní asi třikrát vstávala :confounded:
7. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
ahoj holky

tak včerejší sestkání s Mi se nezdařilo, vyjeli jsem dost pozdě, takže bysme to nestihli :frowning2: , celkem mě to mrzí, ale příště jak zase pojedu, tak to na 100% vyjde :wink:

naše noci jsou děsné, absolutně nechápu, co se s Nelou děje, třeba včera šla spát až v 10, od 2 do 5 byla víceméně vzhůru, pak spala jen do 7, teď se tu plazí po koberci a nevypadá, že by se jí chtělo spát :angry: , mě z ní asi klepne.........

Baru byla kóča :dizzy_face:
7. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
dobré ranko

mau: jestli se nudíš,mámtady kupičku úkolů :grinning:
7. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
mis: třeba zoubky a nebo na Nelču ty erupce působí opačně než na mě a Štěpíka :wink: :sweat_smile: :grinning:
7. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahooooooojky kočky, u nás noc bomba, malý bez nahazování vstával téměř o půl čtvrté, pak jsme dvakrát nahodili dudlík a spinkal do sedmi. Labůůůžo
7. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
noc byla taky celkem ok a teď se hajinká :slight_smile:
a já mám fůůru práce :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak šup hup do práce :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
hup: sem s nima :wink:
sklen: bevadný :dizzy_face:
mis: no, třeba ty erupce nebo zuby - věčné téma
7. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Ta naše kočička ještě spinká :confused:
7. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc bezva, usnula v půl 8, krmení v 5:15 a pak spánek do 7:45. takže já si nestěžuju.
jsem po konzultaci s mudr. - nemám se bát, mělo by se to stání na špičkách upravit, mám to sledovat, ublížit si nemůže. pokud by se to nezlepšovalo, budeme to řešit. jako první mám koupit botičky - kotníčkové, s volnou špičkou.tak dneska vyrazím do obchodu, snad něco seženu. a asi taky objednám ty bačkůrky z toho odkazu. připadají mi OK. akorát je budeme mít nejdřív ve čtvrtek. když je dneska zaplatím, zítra se to připíše, než to dají na poštu...tak se zkusím mrknout do kamenné dětské obuvi s žirafkou, jestli je nemají tam...
7. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
jinak práce mám taky hafo - koš prádla na vyžehlení, vypranou várku na pověšení, uklidit koupelnu a vytřít. jo a taky začít vařit, převařit, než dorazí martin, aby to dodělala - večer máme návštěvu, budeme dělat roastbeef se zapečenýma kapustičkama...mnam
7. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.