• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru a kolik mu jich mam dát? Frknu mu to do přesnídávky. Denně 1 lžička třeba?
7. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
že bychom taky vyzkoušely semínka? Ale cumlem to asi neproteče, leda do toho ovoce...
pebi: s tím nočníkem to je asi fakt sranda :grinning:
7. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
saru: na čem to meleš? já žádný mlýnek nemám :unamused: , a zajímá mě to samé co Niku, kolik denně?
7. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
a když to je AE tak to nezmizí, jo? to asi vezmu mexérem :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
No vidíte, to bych mohla zkusit dát Danovi jen takna chroupání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
já je mám ráda, takže když to Karolí náhodou nesní, tak se obětuju :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Já je mam taky ráda... :slight_smile: Kouknu v Kaufu nebo v DM, jesli je nemají drcený...
7. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
V DM je dokonce na ně slevička, bych řekla... mám to v té slevové knížce, ale jsou nějaké hnědá :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky, já to normálně nasekala sekáčkem, jak je v robotu, takový ty dva nože proti době - tenkrát jsem mu dávala půl lžičky denně, takže teď asi klidně lžičku. Pry když je to opravdu silný AE, tak to úplně nezmizí, ale zklidnit ho to může. Pokud je to jen vyrážka, měla by zmizet. Tím se každopádně nic nezkazí - jsou tam i nenasycený mastný kyseliny, B12, zinek, hořčík - prý to člověku doplní dost toho, co tělo potřebuje :wink:
7. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
OKi, tak já je zajdu koupit a uvidíme.. Pořád věřim, že to zmizí a bude pokoj :wink: Tak běžný potraviny by neměli vadit, jogurt mam normálka dávat, řikala teď Dr. Tak budem dávat ty semínka a mastit :sunglasses:
Bobeček se vyspinkal, tak pujdem papat a ven.

Tyjo, a jeli jsme včera ve velký sedačce a moc se mu tam nelíbilo... :sweat_smile: Dneska jsem ho vezla ve vajíčku a vůbec mi tam nešel dát - stavěl se na nohy, vzpíral se... No byl to boj... :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
A etě něco... Kožařka řikala, že na plavčo normálně chodit můžeme, akorát mam Fífu pořádně namazat i PŘED tim... Doporučila Leciderm.
7. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
My jsm také velkou zkoušeli, ale jen doma a už v ní sedí krásně. Začíná se celkem dobře držet. Jako padá pořád, ale není to tak, jako dřív. Vojtulovi je to díky bohu jedno, hlavně nesmíme vypnout motor... to je pak muzika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nik: no to je dobře, já jsem nesměla chodit ani na dětské plavání. Je vidět, jak doba pěkně pokročila :wink:
7. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
niki: před plavčem bych určo nemazala, malej ti bude klouzat a může se mu něco stát...
7. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Dnes ráno jsem se byla číhnout na miminko. Kočky normálně jemu bude 6 týdnů a má teprve 3,7kg, božátko malé. To je zase někdo jiný, né tam ten, jak jsem kupovala kombi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Maus, mazat jen ty ložiska. To klouzat nebude, má toho jen pár místeček.
7. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Nik: také bych mazala až po, ve vodě to stejně asi nebude nít účinek :unamused:
7. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
U nás se pořád spinká, tedy jen Vojtík, táta to vzdal, vždy když má jít na noc,... tak se nemůže dočkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
sklen: to je úplně jiná váhová kategorie, co? :grinning:
niki: tak to jó :wink: jako filtr asi, to jo :slight_smile:
Já s tím pořád bojuju - kdy dát Karolí do větší. Vajíčko jí je hrozně těsný, v zimní bundě nemůžeme jezdit vůbec, ale do větší ji ještě dát nechci kvůli bezpečí...se tam asi bude muset ještě nějakej ten měsíc mačkat :unamused:
7. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak, už se vzbudil a celkem dobrá nálada. To je co říct. Už několikrát se mi vzbudil s pláčem...
7. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Mau: no to jo, pořád jsem se na něj koukala a ne mohla jsem uvěřit tomu, že takové mimi jsem měla v bříšku a porodila ještě větší....

Myslíš, že by už ve velké nebyla tak chráněná???
7. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jej Niky, tak další mimi s AE, to je nemilé :frowning2:
ty malé miminka jsou super, taky bych nějaké chtěqla.. zatím jen vidět :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Luci a už jsi volala mudr?? nezkoušela ses na to zeptat??
7. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahojky holky,
tak dneska jsem byla s Aminkou v jedné speciální školce, kde jsou všichni naprosto perfektní, mladá psycholožka si tam s ní celou dobu hrála a já s Radkem jsme si mezitím krásně o všem s nimi popovídali, doporučili nám spoustu užitečných maličkostí a od ledna tam budeme každý týdem ve čtvrtek chodit na speciální skupinku. Hlavně tam mají bezvadnou sociální poradkyni, která mi dala rady ohledně dalších přídavků, které můžu na Aminku dostávat, třeba příspěvek na péči atd. Taky mi prý může mudra napsat poukázku na pleny, tak uvidíme, každá kačka se šikne jako sůl!!!!
Jinak u nás je dneska nááádherně a docela i teplo :sunglasses:
7. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
kami: tak to je bezva, že se vám v té školece líbilo :wink: , Amince taky? budu držet palce, aby to bylo co nejvíce k užitku a hlavně, aby se vám tam líbilo i nadále.... a kde ta školka je? někde blízko u vás?
7. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Kami: no to je super... tak to blahopřeji... není nad dobré rady viď??? Amince se tam bude jistě moc líbit... A co se týče peněz, moje řeč...hele když to jde, tak proč ne. :wink:
7. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
kami:tak tojsou dobré zprávy:wink:

ad ae-snad se nám to vyhne ..ale alan ekzémy má (stres) atchýňa tež ...zatím jsme v poho
7. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
přišlymi fotoknihy...super :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Karolínce se objevil ekzém ve dvou měsících, takovej flíček na tvářičce, doktorka mi dala mast, hodně mastnou a během několika dnů to bylo pryč a doted dobrý, jenom někdy se jí udělá takový suchý místečko za uoškem, ale po namazání je to pryč.
7. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
Kami: samé dobré zprávy co? To je dobře,že jste takovou školičku našli :wink: a určo se tam bude Amince líbit :slight_smile: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Hup:my dělali fotokalendáře, taky jsem nadšená, máme dárky pro obě babičky i pro prababi :wink:
7. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.