• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skleni, foto mam ve foťáku.. za chvíli to stáhnu :slight_smile:
Ségra mi navezla několik šatů, tak jsem doma zkoušela :slight_smile: (dělá zástup.vedoucí v Orsayi)... a mam ještě 2 super trika - delší, aby nebyly vidět špeky, maj super výstiřihy...
Fífa byl včera taky mrzutější a večer ani to prso nechtěl... Maj holt svý dny :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
sklen: malej je božííí :dizzy_face: :grinning:

niki: jsem zvědavá na fotečky :wink:

Jsem včera dělala tu čistku v šatníku a dopodlo to celkem dobře. něco mi tam zbylo. Potřebuju taky dokoupit nějaký trika, taky delší, abych zakryla pupek. prý už jsou v obchodech letní slevy, tak asi vyrazím na nákupy :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
dík všem za názory na ubrousky. žádné negativní zkušenosti, tak je asi koupím :slight_smile: dík :wink:
17. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
mau: jsou fakt super, jak bílé, tak ty zelené.

Já jsem na tom stejně, čistka dopadla dobře, šlo vše s kratší délkou, ale už jsem si pár kousků koupila, tak to není tak zlé. Pořád si říkám, že s tím ještě půjde něco dělat. Jak si toho nakoupím víc, tak už se na to vyprdnu. Se znám. :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsem vyhrála super delší tričko nové jen za 40 kč, takže spokojenost.

NIk: tak šup šup, taky se těším. :wink:
17. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
sklen: mě se nechce moc nakupovat aby mi to pak třeba proboha nebylo velké :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Mau: no právě, já si říkám to samé :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
jitu: já tvrdím, že jsm normální ...ale mé okolí tímhle tvrzením uvádím v záchvaty smíchu ...tak nevím :sweat_smile: :grinning:

nik: orsay má divné číslování - tam jsem měla 40 i před těhu přes prsa a průramky to šijí na nějaké placatice :slight_smile:

sklen: no tak to se u nás nemůže stát ....maka to s ním zkoušela ....a nic furt jí kuká do oličeje a něco brblá ..když už nemůže, hlavinka se mu omilá, ale že y ji položil - to ne :sweat_smile: .... fakt mi to lehce připomíná některé mé akce :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Tak to tam je...
A dala jsem tam ještě jednu fotku smíška, , co jsem vyblejskla teď :wink:
17. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Nikul: Kooooooooooooooooočaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
17. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Skleni, no přijdu si jak velryba, ale lepší to nebude... :grinning:
17. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
mau: no to se stalo mi ....jenže moje 38 jsou mi malé a 40 velké (tedy kalhoty) ....no tak nevím v čem mám jako chodit :sweat_smile:
jinak trika letěly skoro všechny - pokud jsem se do nich vlezla přes kozy, vypadala jsem v nich jak tank - jednobarevné triko s menším výstřihem asolutně vyloučeno :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
NiKy co blbneš. Moc ti to sluší. :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
holky, kde jste koupily pro mimča ty zicherky? mají to třeba v Tescu nebo globusu?

nik: sekne ti to

ad oblečení: se raději zdržuju, protože je to hrůza, kyčle se pořád nechtějí vrátit na místo, takže jsem včera na aukci vyhrála roll upky od Nextu, mají hodně nízký přední sed, tak mi snad budou, jo a jsou vel40, no mazec, se úplně stydím :frowning2: a co se týče triček, jen čekám na slevy a vyrážím si koupit aspoň 3 kusy :slight_smile:

maus: kde už jsou slevy?
nik: hezká maminka ...akorát tohle ych nemohla - ani růžovou ani lesklou
jako na jiných se mi to líbí ...ale jak si to vezmujá, je konec ...kolikrát mě všichni přesvědčují, že mi to supr sluší ...ale fakt nemůžu

ale teď už to je doré a v šatníku mám i barvy
ale tak před 5,10 lety jsem měla jen černé, černé, když jsem se hooodně odvázala, tak něco šedého :grinning:
hup: vůbec mě nestraš s možností, že vel 40 mi bude velká, když 38 je mi dooost těsná :frowning2:
17. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
niki: no fešanda a malej se suprově směje :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě právě trika co byly dlouhé tak se teď prsama zdvihly a už jsou krátké, že. Ale některý se dají, Ve většině kalhot jsem napreslá, ale lepší se to :grinning:

V orsei mi nikdy nic nesedělo, mám právě taky pocit že to šijou na panenky a ne na "normální" ženský :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
mis: já nevím kde, říkali v televizi že už jsou :grinning: Ale třeba včera jsem byla na procházce v Globusu a tam už mají slevy na textil :slight_smile:

Jinak já se barev nebojím. Mám ráda oranžovou, červenou... žádnej stres :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
A před a na začátku těhu jsem měla "zelné období" :grinning:
17. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
nééé zelné, ale zelené :grinning: jsem kopyto :grinning:
17. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
maus: super, o víkendu se chystáme na velký nákup do globusu, tak se mrknu, co mají, jooo už se těším, že budu mít něco nového :wink:
17. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Dobré ranko!
Kojení dnes super, malý se vzbudil až o půl páté. Ovšem od půl sedmé nechtěl spát :frowning2: V půl osmé jsem ho uložila do postýlky a pustila kolotoč. trochu brečel, ale nechala jsem ho tam. potřebovala jsem dospat včerejšek, spala jsem jen 6 hodin. No a probudila jsem se o půl desáté do ticha :slight_smile: Tak jsme usnuli oba, to bylo super :grinning:

Mausko, ubrousky babylove doporučuji, levné a kvalitní. jen je třeba pořádně zavírat lepku, aby ten první ubrousek nevyschl.

Jitul, díky za tip. Mismar, taky. Kolik je plenek v tom Pampers giant a od do kil?

Jitul, co se týče vidění. Martínka teď prohlížel doktor, musela jsem jít pryč, aby malý nekoukal na mě, a otáčel se i za panem doktorem, tak dobrý. vidíš, to můžeš zkusit i doma. koukat na něj zpříma a pak se otáčet do stran, jestli se podívaá za tebou. ale raději u toho nemluvit, aby se neotáčel jen za zvukem.

Nikulko, Filipek je smíšek :slight_smile: Moc ti to sluší :wink: to jsou šaty z orseje? super, že mají širší ramínka a schovají ramínka od podprsenky. právě proto jsem vyloučila z šatníku všechny šaty, co mají špagetová ramínka, protože když z nich koukají bílá nebo tělová ramínka od koj. podprdy, tak je to děs :angry:

Co se týče MMA, tak věci na sebe jsem koupila, ale jen těhotenské a byla jsem spokojená. teď bych se už asi báala, už vůbec bych nemohla takhle koupit boty :frowning2:

Mauško, mám ráda přesně stejné barvy, teď dost nosím červenou a žlutou, objednala jsem si oranžový top a ještě by to chtělo šeříkový. Růžovou mám ráda, ale teď nic moc nemám.
17. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
skleni, jo je to vidět, jak se ti Vojtí nechce chytit :frowning2: my to měli taky, ale už je to za náma.
17. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
mis: no třeba se to tak blě přeskupilo jen mě :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
jinak už začínáme ýt šátkovací profíci - dneska jsem naklepávala a obalovala řízky se šátkem a ondra sevůec nevzudil ...prostě on buď nespí vůbec a nebo pokud usne ho nevzudí ani rána z děla
17. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
hup: tak to je bezva. My poslední dny taky dost šátkujem. malé se to líbí. A myslím, že už jsem se to naučila i správně a rychle uvázat. Karolínka taky když usne tvrdě tak jí nic neprobudí :slight_smile:
17. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Jsem začala špinit a bolí mi břicho :confounded: Že by z tý HA?
17. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky,
nikul moc ti to sluší. já bych tohle taky na sobě ale mít nemohla, připadala bych si jako bonbon, ale na jiných se mi to líbí.

ad šátek) u nás pomalu ustupuje do pozadí, těším se na manducu
17. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
jinak emi má dneska povídací, děsně se jí líbí ta lamaze housenka....povídá a povídá a kouká a kouká... za chvíli snad usne. dneska jsem byla už v práci a taky na nákupu, lkromě jiného jsem musela dokpupit vína (asi 10 lahví), tak to musím vynosit z auta a naskládat do vinotéky, at se bílá chladí a červená "ohřívají" na správnou teplotu :slight_smile:. podezřele se nám vyprázdnila od tý doby co nekojím k večeři si skoro vždycky sklenku dám :wink:
17. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Tyjo vínečko bych si dala... Dostala jsem za těhu takových flašek... Mam je tu připravený...
Dam si ob den skleničku černýho piva...
17. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
taky si vzpomínám, že v šátku se malej hned tak nevzbudí. slyšela jsem, že je to i proti kolice, takže fakt super. Kači, já kojím, ale občas si něco dám, pivo si loknu, ale vermut si dávám klidně skleničku. a na bílé vychlazené vínečko se moc těším :grinning: až přijede manža, tak něco otevřeme.
17. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.