• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
7. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
kami: tak to jsem moc ráda, snad tam bude Aminka spokojená :dizzy_face:

jani: fotky super, jste obě kočky :dizzy_face: A výzdoba taky krásná :slight_smile: Já dělám výzdobu každý den - ráno nazdobím větvičky ve váze, Bibi je přes noc odstrojí, tak jedu ráno nanovo :grinning:
7. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
my jsme byly chvilku venku,ale je zima a začalo i kapat. Tak jsem dala Karolí spát až teď na balkon :slight_smile:
jani: krásný fotečky, Karolínka vypadá fakt happy :dizzy_face:
kami: no to je výborný, určitě to bude fajn a Aminka se zlepší :slight_smile:
sklen: chráněná, o to nejde, ale děti až nějak do ročku nemají pořádně vyvinuté a zpevněné krční svalíky, takže příp. náraz když sedí po směru je pro ně moooc nebezpečný. můžou si zlomit vaz, když to ta hlavička neustojí, víš :unamused:
Z fotoknih jsem taky nadšená a věřím že i babičky budou :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
saru: aspoň to máš každý den trošinku jinak :grinning:
jani: a jó a máš super účes, kočka fakt :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
jani: máš úúúžasnej účes,moc se mi líbí :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
jé holky děkuju, se úplně červenám :sweat_smile: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
a ten paleček v té pusince nemá chybu :grinning:
7. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
mau: paleček v puse...to je náš věčný boj, ona bez něj neusne, nikdy nechtěla dudlík, ale paleček ten je prostě její :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stačí když je trošku unavená, hned to poznám-dá si to pusinky paleček
7. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
jani: ten paleček, to je jako u nás, těsně než usne :wink: I když už s tím přestává :slight_smile: A účes vážně kráááásnej :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
a jak to s tím palečkem řešíte? Vyndáte jim ho když usnou nebo necháváte tak?
Karolí to dělala jen jako mrně,pak ji to přešlo
7. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
jo: jméno je polakovi1, hesla: karolinkapolakova
7. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Karolínce vždycky když usne tak vypadne, jinak se jí ho snažím vždycky jemně vytáhnout už když usíná a něco jí do té ručičky strčit, aby si zvykla že paleček nee, ale zatím to nehrotím :wink:
7. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
jani: no jó, paleček je super :slight_smile: Jak je tam v těch šatičkách, to je kráááásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: princeznička :dizzy_face:
7. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Já budu mít v blízké době utrum s notíkem během dne. Karolí mi tahá za kabel :grinning:
7. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
mau: on si ho tam dá tak na minutu, pak se stočí na bok a to už ho mám venku :wink: Teď poslední dobou už je to spíš pár vteřin :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
jani: je slaďoučká :dizzy_face:
7. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
saru+jani: ahá, tak to je v pohodě. Když nechodí s palcem v puse 20hodin denně :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
7. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Tak jsme doma z venku, nechala jsem v lékárně 700 :astonished: Ale ne za ty recepty, brala jsem velkej sudocream a Leciderm... Nejdřív zkusíme promazávat a pokud se to nezlepší, tak zkusíme experimentovat s jídlem... A taky si asi odpustim čokoládu :sweat_smile:
Koukala jsem v DM na to dýňový semínko, ale mají jen neloupaný. To je asi blbý, ne Saru?

Jani, super fotky. Paleček jede :grinning: A účes supeeeer! Já jdu ke kadeřnici ve středu - konečně!

Fífa je dneska sladkej, na všechny se culí a nahlas směje :grinning: Na rehabce z něj byli hotoví... Dělal pořád paci paci - už to dělá krásně dlaněma a i mu to plácá nahlas... :grinning: Smáli se, jakej je to živel, páč nebyl chvíli v klidu a pořád poskakoval :grinning:

Jdu dělat něco dobrýho k véče. K obědu jsem měla chleba, tak ať je aspoň teplá večeře...
7. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
tak mám vymyšlené další dárky pro taťku a tchánovce :slight_smile: ...každému objednám na rok jeden časopis, myslím, že je to potěší
7. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Jani: pěkné fotečky, jsi kooooča a Kája takéé. Dobře kramuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Jani: ten paleček nemá chybu. :wink:
7. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Tak, a my budeme za chvíli bez táty, to zase budou večer fofry.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
sklen: včera sis odpočinula, ukládal taťka,t ak dneska zase ty :slight_smile:
My jsme dneska taky bez taťky :frowning2:
7. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Karolí má vybitej mobil - musím jí ho nabít, furt to tu pípá :grinning:
JJ, včera to táta zvládnul. Ale jen Vojtíka :wink: :slight_smile: Ale Dandula je na štěstí moc šikovný :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: , chudák Karolí
7. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
jí to říkám už od rána ať si ho nabije :grinning: nabíječku tahá, žužlá, ale mobil tam nenapojí :grinning:
7. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.