• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jsem si dělala na zítra lososa, tak to tu "voní" po celým bytě :sweat_smile:
7. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
niki: jj, chtělo by to loupaný :wink:

My jsme teď byli na poště, šli jsme schválně tak, aby svítil stromeček - a jako jó, podíval se, ale stejně ho víc zajímala auta, takže asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Koupila jsem kousek kapra, zítra ho udělám a zkusím dát kousek Štěpíkovi, jak mu pojede. Abychom pak neexperimentovali na Štědrý den :slight_smile: Ráda bych mu pak aspoň trošku dala.
7. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
Hmm, také bych si dala nějakou rybičku. Jak sis ho připravila???
7. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Saru: tak to nám asi nevyjde. Vojtula chodí touto dobou chrnět a když by náhodou usnul venku, tak kdo by s nim hodinu jezdil?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale uvidíme o víkendu. To má to spinkání trochu jinak, jak nemusí vstávat ráno s Daníkem do školky :grinning:
7. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Já vůbec nevím, co zítra vařit.... nějak mi došly nápady.Jak jste na tom vy???
7. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
sklen: normálně na kapce oliv.oleje, paprika, kmín - klasika :slight_smile:
Já teda u Karolí s rybou počkám aspoň do roka, kvůli alergii

A už měla semínka - dala jsem jí je do přesnídávky a mlaskala jak hrom, v pohodě :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
Mau: hmm, zkusím. No vidíš, tak hlavně, že jí chutná. U nás se spinká, tak je klid. Táta odjel, Daník má kouzelnou školku...
7. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
mau: taky jsem původně chtěla - ale rozhodla jsem se zkusit to dřív. Jód je potřeba a i kdyby alergii měl, tak ji bude mít teď stejně jako v roce. Jelikož přikrmujeme od 4 měsíců, tak si myslím, že už to můžeme zkusit. Doktorka dokonce říkala, rybu už asi vyzkoušenou máte, že? Já jí teda řekla, že ne, ale chystám se. Doktor je teda ten poslední, na koho bych dala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad semínka - to je fajn, že Karolí chutnají :wink: Dají jí určitě jen to nejlepší :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
Jo a asi jsem nepsala že dnes ráno jsem si Karolí vyjímečně nevzala do ložnice. Byla v postýlce až do těch6. Mohlo by to tak zůstat ale ta doba by se mohla krapet posunout :grinning:
7. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
neboj, určitě se to srovná. :wink: :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
ale není to žádná hrůza, zase chodí brzo spát :wink:
7. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
mau: neboj, posune :wink: Štěpíno dřív taky vstával v 6, pak už nás chtěl u sebe, teď si tam ráno šťastně ještě hodinu žvatlá a pospává :dizzy_face: Nedávno jsme si ho dokonce vzali v 7 k sobě, tak tam po nás skákal, začal se vztekat, tak jsme zkusili, jestli nechce k sobě spát, a ještě na hoďku vytuhnul :slight_smile:
7. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Panečku, no tak to se u nás stát nemůže. Vojta jak uslyší Danečka, tak je to 100% v háji :grinning:
7. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
saru: no Karolí si taky žvatlá, ale už nespí :sweat_smile:
7. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
A máme po klidu. Ale zase je dobrá nálada, tak alespoň to. Teď si dal banán s jablíčkem a asistuje Danečkovi u tv. Já jdu konečně vyleštit sklo v obýváku. Už po tom přímo volá :grinning:
7. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Náš aktivista už chrápe, takto si hrál dneska odpo:

http://www.youtube.com/watch?v=9x8cSjkZPFE
7. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
To je hezkéééé, je to frajer... Už chrupe????

Já už mám vyleštíno... naše malá aktivistka mi opět pomáhala, jsem trnula h růzou, aby do toho nespadl....
7. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
skleni: jj, chrupe, ta dobře, že jste to leštění zvládli :slight_smile:

Uplácala jsem těsto na ischelské dortíky a na knoflíky - ty ještě asi dneska udělám. Na dortíky je potřeba ho nechat přes noc v lednici.
7. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Saru ty jsi ale šikula....
7. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
skleni: to teda nejsem, tahle dvě těsta jsou otázkou 15 minut :wink:
7. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
tak naše dítě už taky spinká :dizzy_face: :dizzy_face:
saru: super video, Štěpík sedá stejně jako Karolí s jednou nožičkou dozadu :sweat_smile:

Děkuju za pochvaly, vy umíte člověka potěšit :sweat_smile: :sweat_smile:
7. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
saru: moc pěkný, si se Štěpánkem pěkně užíváte :grinning: :grinning:
sklen: hvězda, to je jasný :slight_smile:
naše dítě už taky spí, tak mám vegáč :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Mě zadělávání aké baví... horší je to s tím pečením. To raději budu uklízet :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
jani: jj, většinou, když je takhle akční a pořád stoupá, tak si nechává jednu nohu vzadu, aby byl rychle připraven vystartovat :grinning:

mau: to teda jo a on mi fakt začíná odmlouvat - třeba po koupání říkám, že už půjde spinkat a on se na mě tak vážně zadíval a říká: nene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Já kromě perníku nemám vůbec nic, ale zase jsem sesmolila hypotézy a dotazník k diplomce, poslala jsem to své vedoucí, takže je možný, že budu začínat znovu, jestli to neprojde :confounded: A taky jsem asi 30 minut věnovala přípravě na zkoušku....ach jooo. Píct budu asi až po těch dvou zkouškách, což je po 17.12., je to pozdě, ale co už.
No nic, mažu dítěti udělat mlíčko a uložit ho, ať mám takké klid. Se tu snaží brečet, je to až k smíchu.... dělá takové to ehehe...jak to ze sebe tlačí :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Jani: ty jsi také hvězda... ještě se stíhat učit a dělat nějaké práce... mazec
7. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
jani: to je jasný :wink: Hele, bez cukroví se dá žít, hlavně ať máš zkoušky, budeš mít něco za sebou a to bude ten nejlepší pocit. Cukroví se nepo... :wink:
7. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Mmch - na astrologii teď nějak peču, asi si dám do vánoc jen lážo plážo, naštěstí to není časově omezené, a pak se na to vrhnu pořádně...
7. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Vlatně ještě upeču nějakou dobrotu na čtvrtek, přijede k nám "delegace" z životního prostředí na kolaudaci studnu. Oni ti úředníci asi fakt nemaj co dělat, že mají čas jezdit na každou studnu :zipper_mouth:
7. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.