• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no jak jinak, nemaj co dělat asi :sunglasses: :wink:
7. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
jani: a to jim dáš ještě něco dobrého, darmožroutům? :grinning:
7. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
7. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
No holky, není to se mnou moc slavný, tak nějak se snažím proplout :grinning: Když jsem šla na příjmačky, tak měla Karolí 3 měsíce, a já celá nervózní proškrtala test, myšlenky někde úplně jinde než ve zdravotnické problematice....říkala jsem si, no nic, pokus...a ono to vyšlo, ani jsem nevěděla jestli mít radost :sweat_smile:
7. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
jani, no, z toho je jasný, že jsi hvězda :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Mau: něco musím mít v záloze, kdyby se jim něco nezdálo a nechtěli nám to dát :confused: Navíc má přijet i paní ze stavebního úřadu, nějak nevím, jestli nebude mí problém, že bydlíme v nezkolaudovaným domě :unamused:
7. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
jani: úplateček, jo? :wink: já neznám snad nikoho kdo by kolaudoval a až pak se stěhoval, takže by to mělo být OK.
S tím testem seš fakt dobrá, prostě ti osud přál a teď to taky zvládneš :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
Jani také to nemáš lehké co?? ještě do toho barák a studna a úředníci...
7. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Tak, Vojtí už chrupká, tak my jdee konečně zdobit ty perníčky....včera se nám do toho moc nechtělo, ale teď, když je táta pryč, tak to malé zvíře musím zaměstnat :dizzy_face:
7. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Skleni: není to tak hrozný, já si v žádným případě nechci stěžovat, protože mám to co jsem si vždycky přála - dítě, manžela,domeček :dizzy_face: :dizzy_face: Všechno ostatní nějak zvládneme, ještě teda mámeprázdnej jeden pokojíček, tak ještě jedno přáníčko zůstává nesplněný, ale budeme věřit a doufat :dizzy_face:
7. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Holky, jestli se chcete zasmát, tak mrkněte - manžu chytl v sobotu večer šílenej záchvat smíchu z toho, když jsem k fotce napsala, že na Staromáku bylo lidí jak na Václaváku :slight_smile: Bohužel už se dost krotil, když jsem vzala video, ale i tak je to pr.el. Holt opožděná puberta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=-6068Zk7vAg
7. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Pak to budu muset asi smazat :grinning:
7. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
tak at se perníčky povedou, ale jsi hvězda, tak jak jinak ne :wink:
7. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Saru: super, já tyhle chvilky miluju, když se smějem až se za břicho popadáme :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
saru: manža se ti tak směje, jo? :grinning:
sklen: ať se daří :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
skleni: moc si užijte zdobení :dizzy_face:

jani: já taky :slight_smile:
7. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Jééé, tak to máš doma veselo.

Já musím také hodin perličku, ale pšt, nemohla jsem z manži, když mi tvrdil, že kostní dřeň je náhradní orgán :grinning:

Tak, my už máme veselo, proběhla i telefonická kontrola od manži, umyla jsem nádobí a teď jen uložit prďolu aj e 100% klid
7. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Saru: nemažžžžžž, je to nakažlivé. Jako v té reklamě, teď si nemůžu vzpomenout na co byla...
7. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Jani:jj, chápu, ale myslela jsem to tak, že jako je pořád něco k řešení....myslím kolem baráčku atd...
7. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
sklen: a není, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
tááku nás se chrupe

holky,já přišla na to,proč tak šíleně sliní
nechtěl mě už nějakou dobu pustit do pusinky, ale dnes se probudil s prdelatou náladou,tak jsem si řekla,že to už je stejně fuk a prodrala jsem se tam
holky-jemu chudáčkovi neroste jen jedna jednička,ale i obě horní dvojky -vše najednou
už mi je vše jasné :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
hup: jejda, bobek malej... A jak poznáš že mu rostou? U nás nic vidět není, až pak prořízlá čárečka
7. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
hup: no, tak to si teda chuďátko užije :sweat_smile: Štěpínovo se klubaly horní jedničky zaráz, ale tři teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skleni: a co máš jako proti kostní dřeni jako náhradnímu orgánu? :grinning:
7. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Hup: ty jo, chudák malý... to si asi užíváte co??? hlavně, aby už byli venku.
7. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Saru: no, už vůbec nic proti tomu nemám, byla jsem mrtvá smíchy, nemohla jsem ani dýchat a perličku jsem nasadila, když jsem řekla, že se zeptám vás. Jsem myslela.... že mě zabije
7. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
maus - no má už to prakticky prořízlé- takové tři bouličky
ale je jasné,proč si tam nenechal sáhnout
je šikulka..je veselý ...dneska zvládnul dvě jednání...jen občas má takovou deseti,patnáctiminutovku..asihoto začne rvát
7. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
hup: jo. No Karolí tam nemá nic, jen je protivka a neví co by si do té papulky narvala a pak naráz zub. bouličky nikde, takže ani nepoznám kterej jí leze.
Ale Ondří je fakt šikula, že to tak krásně zvládnul. Teď už bude dobře :slight_smile:
Jo a jedna mamina na plavču vykládala, že byli s malým i na vyšetření, jestli nemá salmonelu, měl průjem, a oni mu vylezly hned dvě stoličky. má 10M
7. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Mau: tak to je také pěkné...

Hup: tak to je fakt šikula, celý po mamince :wink: :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hm, tak vypadl Bendig. Odpoledne jsem si hrála s kyvadlem a ono mi ho řeklo, tak jsem byla zvědavá, jestli se trefím. A trefila :sweat_smile: Nevím, co si myslet, zpívá výborně, ale to teď už všichni - až na Šmajdu, ten občas perlí, občas průser (jako včera ty Queeni), ale zas je šoumen. Mě už ze všech nejvíc nudí Chodúr - pořád a pořád stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Saru: souhlas... Chodúr mi také leze krkem. Nej se mi zdá Dominika... Bendiga je mi líto, myslela jsem, že půjde Šmajda.

Kyvadlo jo?? tedy ty jsi vážně Sybila :grinning:
7. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.